Bid Wars - Storage Auctions Para Hileli MOD APK [v2.49.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Bid Wars - Storage Auctions Para Hileli MOD APK [v2.49.1] 1 Bid Wars - Storage Auctions Para Hileli MOD APK [v2.49.1] 2 Bid Wars - Storage Auctions Para Hileli MOD APK [v2.49.1] 3 Bid Wars - Storage Auctions Para Hileli MOD APK [v2.49.1] 4 Bid Wars - Storage Auctions Para Hileli MOD APK [v2.49.1] 5 Bid Wars - Storage Auctions Para Hileli MOD APK [v2.49.1] 6

Bid Wars - Storage Auctions Para Hileli MOD APK [2.49.1] - Android için son sürüm ücretsiz indirin. Depolama savaşları tüm hızıyla devam ediyor.


Bid Wars - Storage Auctions 2.49.1 APK AÇIKLAMASI


Depolama Savaşları, ABD'den bir realite şovu ve gösterinin amacı, eski depoları içlerindeki eşyalardan zengin olmak için açık artırmaya çıkarmak. Bu yeni gösteri birçok izleyicinin ilgisini çekti ve yavaş yavaş ünlendi. Giderek daha fazla oyun, oyuncuları çekmek için oyunlar başlatmak için bu temayı simüle ediyor. Pek çok başlık arasında oyuncuların dikkatini çeken bir isim var, yani Bid Wars. Bu oyun oyunculara en gerçekçi deneyimi yaşatıyor ve şimdiye kadar birçok benzer oyun piyasaya sürüldü. Bir antika dükkanının sahibi olmak istiyorsanız bu oyun tam size göre.


Bid Wars - Storage Auctions v2.49.1 MOD APK


Antikalar, araziler, eşyalar ve diğer pek çok şeyi müzayede etmek gibi birçok açık artırma türü de vardır ve her açık artırma birçok insanın dikkatini çeker. Depolama Savaşlarında mesele bu şeylerin açık artırması değil, depoların açık artırmasıdır. ABD'de, kiracıların eşyalarını içinde depolayabilmesi için bir depo kiralama şekli vardır. Ancak kiracı üç aydan fazla bir süredir kirayı ödememişse, mal sahibi, içindeki şeyleri tartışmak ve para kazanmak için bir müzayede açabilir. Oyuna geldiğinizde sadece ekrandan izlemekle kalmadınız, aynı zamanda kazanan olmak için bu müzayedeye katıldınız. Oyun, müzayedeyle ilgili benzersiz duygular uyandırmayı ve oyuncuya mağazaları açmayı başardı. Oyuncular bu duyguyu sadece TV ekranından değil, kendileri için de deneyimleyebilecekler.


Bid Wars - Storage Auctions 2.49.1 Para Hile Apk


Oyuncunun oyuna gelirken amacı, en küçük miktarı kullanarak depo müzayedesinde en büyük miktarı kazanmaktır. Ancak bu hedefe ulaşmak kolay değil, oyuncuların kendileriyle gurur duymaları için sadece para kazanmak yeterli. Kazanmak istiyorsanız, oyuncuların harcadığı miktar, kazanmak için rakibin harcadığı miktarı aşmalıdır. Ancak paranızı bir kez kullandığınızda, kar elde etmek için onu doğru kullanmanız gerekir. Oyuncuların, satın almak için parayı kullanmak için deponun nereye ilgi göstereceğini bilmeleri gerekir. Bu yüzden, bir şey almaya karar vermeden önce, oyuncunun içine bakmak için birkaç saniyesi vardır.


Bid Wars - Storage Auctions 2.49.1 Altın Hile Apk


Bu süre zarfında, oyuncu satın almaya değer olup olmadığını bilmek için bir şeyin fiyatına karar verebilir. Oyuncu için karlı olabilirse, onu satın almak ve kar etmek için para harcayın. Ancak sadece değersiz şeyler olduğunu düşünüyorsanız, teklif vermeyin ve bir sonraki deponun satın alınmasını bekleyin. Ancak bu sadece oyuncunun yargısıdır; dokunana kadar hepsine karar verebiliriz. Ayrıca depoda birçok gizli şey var ve şansınız varsa, hala satılık çok sayıda değerli antika bulabilirsiniz. Oyuncu bir depo satın almak için çok fazla para kullanırsa, ancak içinde değerli hiçbir şey yoksa, kaybedersiniz.


Bid Wars - Storage Auctions 2.49.1 Hile Apk


Depolamanın kolay olabileceğini düşünüyorsanız, bu tamamen yanlıştır; Eğer almak istiyorsanız, birçok zorlukla yüzleşmelisiniz. Bir müzayede yapıldığında, oyuncunun bir depoya sahip olmak için diğer üç kişiyle savaşması gerekecek. Kazanmanın koşulu, oyuncunun sunduğu miktarın rakibinizden daha yüksek olmasıdır. Her teklif, herkes pes edene ve yalnızca bir kişi kazanana kadar sırayla teklif verecektir. Oyuncu değerli bir şey belirlerse, satın almak çok paraya mal olabilir. Yeni başladığında, oyun oyunculara bir iş kurmaları için 1000 $ verecek. Bu küçük sayı ile oyuncular çok para kazanabilir ve mağazalarını geliştirebilirler.


Bid Wars - Storage Auctions 2.49.1 Ücretsiz Apk indir


Depodaki eşyalara sahip olduğunuzda, oyuncu onları satmak için mağazaya verecektir. Kamyon, oyunun oyuncuya eşyaları mağazaya taşıması için sağladığı araçtır. Ancak her seferinde oyuncular yalnızca belirli sayıda öğeyi geri getirebilir ve geri kalanı burada satılmalıdır. Oyuncuların getirmeye karar verdikleri şeyler yüksek değerli olacak ve mağazada satıldıklarında daha fazla para kazanabilecekler. Oyuncuların, müşterilerin satın alması için yalnızca stantlarında satmaları gerekir.


Bid Wars - Storage Auctions (MOD Sınırsız Para ve Altın)


Bir önceki oyun olan Racing Limits APK sayfasını burdan inceleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar