Drift Max World Para Hileli MOD APK [v3.1.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Drift Max World Para Hileli MOD APK [v3.1.12] 1 Drift Max World Para Hileli MOD APK [v3.1.12] 2 Drift Max World Para Hileli MOD APK [v3.1.12] 3 Drift Max World Para Hileli MOD APK [v3.1.12] 4 Drift Max World Para Hileli MOD APK [v3.1.12] 5 Drift Max World Para Hileli MOD APK [v3.1.12] 6

Drift Max World Para Hileli MOD APK [3.1.12] - Android için ücretsiz olarak TEK APK olarak ücretsiz indirin! Eğer Drift atmayı ve araba modifiye etmeyi seviyosanız tam size göre bir oyun.


Drift Max World 3.1.12 MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi


Çocukluğumdan beri kendimi hızlı araba seven biri olarak tanımladım. Hemen hemen tüm yarış programları veya dünyadaki ünlü turnuvaları hiç kaçırmadım. Aldığım harçlıklarımı bile oyuncak araba almak için harcardım. Bir defasında kazayla arabamı mahvettim, kırılan bir çocuğun tutkusundan dolayı çok ağladım. Pahalı yarış arabaları satın almak ve yetenekli bir yarışçı olmak için bolca param olacaktı. Ve o zamana kadar beklemeden Drift Max World - Drift Yarış Oyunu bu hayali 20 yaşında gerçekleştirmeme yardımcı oldu. Tiramisu'nun çıkardığı bir yarış oyunu eğer yolları fethetmeye hazırsanız hemen oyunumuza başlayalım!


Drift Max World Drift Araba Yarışı oyunu APK


Belki de yarış oyununun oynanışı mobil oyunculara yabancı değil. Asphalts 8 veya Street Racing 3D'ye benzer şekilde, oyuncunun Drift Max World - Drift Racing Game'deki görevi, arabanızı kontrol etmek ve tüm rakiplerin üstesinden gelmek ve şampiyonun kupasını kazanmaktır. Oyun, başta PvP yarış modu ve sürüş becerilerini gösteren meydan okuma modu olmak üzere çeşitli oyun modları sunuyor.


Drift Max World 3.1.12 Para Hile Apk


Başlangıçta oyunculara varsayılan bir araba verilir, turnuvalara katılarak ve kazanarak, oyuncular cazip miktarlarla ödüllendirilir. Arabanızı yükseltmek, arabanızı dekore etmek için bunları kullanın. Oyun, oyuncuların arabayı daha mükemmel hale getirmek için süspansiyon yayları, tekerlekler, nitro silindirler ve hatta motorlar gibi parçaları değiştirebilecekleri bir araç yükseltme sistemi sağlar. Ek olarak, arabanızın çok eski olduğunu düşünüyorsanız, yeni bir araba satın alın, oyuncuların tercihlerine göre seçmeleri için en yüksek hıza, sürüklenmeye, ivmeye sahipler.


Drift Max World 3.1.12 Altın Hile Apk


Yarış oyunları arıyorsanız ve ruhunuzu hız yarışına bırakıyorsanız, Drift Max World mükemmel bir seçimdir. Yüzlerce farklı zorluk ile oyuncular, sınırlar konusunda endişelenmeden yeteneklerini gösterebilirler. Büyük ödüller layık birini bekliyor, hemen katılın ve kapın  Parametreler çok yüksek olmasa da oldukça kararlıdırlar ve oyuncuların bu oyundaki araba kontrollerine alışmalarına yardımcı olurlar.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar