The Spike - Volleyball Story Para Hileli MOD APK [v2.3.6]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
The Spike - Volleyball Story Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 1 The Spike - Volleyball Story Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 2 The Spike - Volleyball Story Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 3 The Spike - Volleyball Story Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 4 The Spike - Volleyball Story Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 5 The Spike - Volleyball Story Para Hileli MOD APK [v2.3.6] 6

The Spike - Volleyball Story Para Hileli MOD APK [2.3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun zamanlamasını ve strateji yönlerini öğrendikçe, oyun modları zorlu bir deneyim sunabilir.


The Spike - Volleyball Story 2.3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Voleybol belki de birçok ülkede popüler bir spordur. The Spike - Volleyball Story, sporun sporun gücünü ve hassasiyetini kavrama yeteneğini test etmek için tasarlanmış bir voleybol deneyimidir. Bu oyun, basit ve kolay oyun kontrolleri ile sevimli çizgi film tasarımlı bir voleybol oyunudur. Topu bir oyuncudan diğerine aktaracaksınız ve topa vurmak için kontrolleri kullanmak için gereken süreyi hesaplamanız gerekir. Bu, Android işletim sistemi altındaki cihazlar için tamamen ücretsiz bir oyundur ve oyunculara keyifli bir deneyim yaşatacaktır.


The Spike - Volleyball Story v2.3.6 MOD APK


The Spike - Volleyball Story, güçlü sunum, kayan sunum ve statik sunum dahil olmak üzere üç tür hizmete sahiptir. Oyuncu, yukarıdaki servis türlerinden herhangi biri için doğru zamanlamayı seçerse ve uygun savunma alanlarını hedeflerse, rakibinizi zor bir pozisyona sokabilir ve puanınızı yükseltebilirsiniz. Örneğin, güçlü bir servis rakibe doğru daha hızlı uçabilir ve onların bowling oynamasını imkansız hale getirebilir.


The Spike - Volleyball Story 2.3.6 Para Hile Apk


Sağlam bir hisle hizmet verdiğinizde, güçlü hizmet ile diğer sunucu türleri arasındaki farkı deneyimleyebileceksiniz. Takımınıza savaşta stratejik bir avantaj sağlamak için oyun içi oluşumların çeşitliliği, oyuncu rotasyonu ile birleştirilebilir. Pasörünüzü gizlemek ve savaş tekniklerinde daha etkili bir başak düzeni oluşturmak için kendi stratejilerinizi kullanabilirsiniz. Şeylerin oyun istatistikleri açısından, oyun çok çeşitli hassas ve kapsamlı ölçüm sonuçlarıyla harika bir iş çıkardı.


Spike - Volleyball Story Altın Hilesi


Spike, ilgi çekici ve dramatik bir oyun yaratmak için rakipler arasındaki standart, dostane bir eşleşmeyi tamamlamak için birden fazla mod sağlayarak harika bir iş çıkardı. Oyunda bir takım sezonu modu, çeşitli lig seçenekleri ve kadronuzu savaş stratejinize uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlayan bir kariyer modu bulunur. Ek olarak, takımınızı benzersiz kılmak ve kendi takım renklerinizi getirmek için gömlek türlerini, renkleri, logoları ve daha fazlasını seçebildiğiniz için takımınızı beğeninize göre özelleştirebilirsiniz.


Android Voleybol Oyunu apk indir


Oyunun zamanlamasını ve strateji yönlerini öğrendikçe, oyun modları zorlu bir deneyim sunabilir. AI'nın zorluğunu yüksek bir seviyeye çıkardıkça, onunla savaşacaksınız. Formasyon daha güçlüdür ve zorluğu arttırır. Alternatif olarak, bu modların bazılarında çevrimiçi veya yerel olarak çok oyunculu da oynayabilirsiniz - arkadaşlarınızdan herhangi biriyle paylaşarak çevrimiçi oynayabileceğinizi varsayarsak.


The Spike - Volleyball Story Hile Apk


The Spike oyununda tüm oyuncular için basit ve kolay bir oynama yolu vardır. Oyuncular, topu oyun alanındaki bir oyuncudan oyuncuya geçirir ve topun yere düşmemesini sağlar. Bu oyunda Slide, Short Spike, Receive, Long Spike dahil olmak üzere dört farklı kontrol bulunur. Kaydırma düğmesi, topun çok uzağındayken topu yakalamak için oyuncuyu geriye doğru hareket ettirmek için kullanılır. Alma düğmesi topu almak için kullanılır; top oyuncunun üzerine düşmek üzereyken, topu almak için bu düğmeye basmanız gerekir. Topu aldıktan sonra, topa kısa mesafeden vurmak istiyorsanız Short Spike'ı, daha uzun ve daha uzun mesafelerle vurmak istiyorsanız Long Spike'ı seçebilirsiniz.


The Spike - Volleyball Story nasıl indirilir?


Düğmeyi ne kadar iyi zamanlayabilirseniz, ilk top transferi o kadar iyi olur ve kurulum o kadar kolay olur. Oyunla daha fazla zaman geçirdikten sonra, topun yere çarpmamasını sağlamak için sağlam bir pas, kurulum ve smaçlama için gereken zamanı geliştirmeye başlayacaksınız. Spike görsel olarak oldukça iyi çünkü topun pasları veya vuruşları çok gerçekçi. Oyunun stadyumu muhteşem ve sahadaki yansıyan ışıklar çok canlı bir şekilde bir araya gelerek eğlenceli ve destansı bir arena yaratıyor. Oyuncuların her şeyi taze görmelerine yardımcı olacak pek çok savaş yeri var.Oyundaki oyuncular aynı zamanda çok gerçekçi eskizler olup, oyuncuyu oyuna dalmış gibi hissettirir. Ayrıca seyircilerin düdük ve çığlıkları gerçek maçlar kadar zonkluyordu. Yukarıdaki faktörler, son derece dramatik ve harika maçlar yaratarak oyunculara heyecan verici bir deneyim yaşattı.


The Spike - Volleyball Story Son Sürüm apk


Bu oyun, kuvvet sporlarının dışında yeni bir tür ve hızlı servisin gücünü ve hassasiyetini yakalıyor. Oyuncuların kolayca takip edebilmesi için her bir maçtaki her pozisyondaki her oyuncunun yeteneklerini analiz etmek için sayısız istatistik kategorisi vardır. Oyun ayrıca, daha güçlü oluşumlara karşı üstünlük sağlamak için çeşitli taktik oluşumlar içerir. Belki de oyun, hizmetten sonra sürekli olarak çöken bir oyunla iyi performans göstermiyor. Yine de, diğer büyük oyunların dışında bir spor oyun deneyimi arıyorsanız, bu denemeye değer bir oyundur.


The Spike - Volleyball Story İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Twist Hit APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar