RAID Shadow Legends Savaş Hızı Hileli MOD APK [v7.21.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
RAID Shadow Legends Savaş Hızı Hileli MOD APK [v7.21.0] 1 RAID Shadow Legends Savaş Hızı Hileli MOD APK [v7.21.0] 2 RAID Shadow Legends Savaş Hızı Hileli MOD APK [v7.21.0] 3 RAID Shadow Legends Savaş Hızı Hileli MOD APK [v7.21.0] 4 RAID Shadow Legends Savaş Hızı Hileli MOD APK [v7.21.0] 5 RAID Shadow Legends Savaş Hızı Hileli MOD APK [v7.21.0] 6

RAID Shadow Legends Savaş Hızı Hileli MOD APK [7.21.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.


RAID Shadow Legends 7.21.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD Menüsü
  2. Savaş Hızı Çarpanı
  3. - x1 - x15 Savaş Hızı Çarpanı. X30 Hıza ulaşmak için oyun içinde x2 hız ile kullanın.

MMORPG'den bahsetmişken, elbette hepimiz Blizzard tarafından geliştirilen ünlü video oyunu World of Warcraft'ı biliyoruz. İlk olarak 15 yıl önce 2004 yılında piyasaya sürülen World of Warcraft, MMORPG türüne ilham veren ve yeni bir çağ açan video oyunuydu. Şimdiye kadar, World of Warcraft dışında pek çok kişi, Sword Art Online serisi, Blade and Soul, Final Fantasy XIV gibi birçok farklı platformda aynı türe sahip bazı ünlü video oyunlarını kesinlikle bilirdi… Bu makale sizi bir video ile tanıştıracak. Aynı zamanda ünlü MMORPG türünü de taşıyan ve akıllı telefonlarda tamamen ücretsiz olan oyun RAID Shadow Legends.


RAID Shadow Legends v7.21.0 MOD APK


RAID Shadow Legends, taktiksel bir rol yapma oyunudur. MMORPG türüne rağmen, oyun, çoğu MMORPG'nin aksine, birçok üyeden oluşan sıra tabanlı bir dövüş mekaniğine sahip klasik RPG türüne çok benziyor çünkü tam anlamıyla hepsi tek bir kontrol edilebilir karaktere sahip gerçek zamanlı savaş mekaniği kullanıyor. Oyunla ilgili güzel şeylerden biri, Banner Lordlar, Barbarlar, Kara Elfler, Şeytanlar, Yüce Elfler, Şövalye Revenants, Kertenkeleadamlar, Ogryn Kabileleri, Orklar, Skinwalkers, The Sacred dahil 13 farklı gruptan yüzlerce kahramanı içeren devasa karakter sistemidir. Düzen, Ölümsüz Hordes ve Cüceler. Her fraksiyonun, farklı karakterlere ve farklı dövüş tarzlarına sahip kendi hikayeleri vardır. Bunun gibi çok sayıda karakterle, kadronuz için işe almak için bunlardan herhangi birini özgürce seçebilirsiniz. Onları gacha satın alarak işe alabilirsiniz, her gacha size rastgele bir karakter alacaktır. Hikaye görevleriyle bu gachaları satın almak için para kazanabilirsiniz.


RAID Shadow Legends Para Hile Apk


Biraz arsa hakkında konuşursak, oyundaki olay örgüsü Teleria adlı bir dünyada geçiyor. Bu dünya büyük bir tehlike altında, bu yüzden dünyayı kurtarmak için takımınız için en cesur, en güçlü savaşçıları işe almalısınız. Karakterlerin gücü 5 farklı seviyeye bölünecek. 

Yaygın - En düşük seviye, ucuz veya ücretsiz bir gacha satın alırsanız, bu seviyede karakter alma oranı çok yüksek olmalıdır.

Yaygın olmayan - Bu seviyedeki karakterler sıradan karakterlerden daha güçlüdür.
Nadir - Bu seviyedeki karakterler, genellikle iyi istatistikleri nedeniyle yeni başlayanlar tarafından kullanılır, ancak daha sonra yüksek seviyelerde zayıflayacaktır.
Epic - Bu üst düzey bir seviyedir, bu seviyedeki karakterler yüksek istatistiklere sahiptir, ancak yine de en yüksek değildir.
Efsanevi - Adından da anlaşılacağı gibi, bu seviyedeki karakterler çok yüksek istatistiklere sahiptir ve yetenek setlerinin birçok yararlı etkisi vardır.


RAID Shadow Legends Hile Apk


Oyundaki savaş mekaniği hakkında, klasik bir sıra tabanlı dövüş mekaniği. Yapmanız gereken, karakterin becerilerini seçmek ve ardından saldırmak istediğiniz düşmanı seçmek. Dünyayı kurtarma yolculuğunda insanlardan, garip ırklar taşıyanlardan, canavarlardan büyük canavarlara ve güçlü ejderhalara kadar pek çok farklı türde düşmanla karşılaşacaksınız ... Gruplar halinde saldıran düşmanlarla karşılaşabilirsiniz, bu yüzden bir veya iki karaktere sahip olun birden fazla hedefe saldırabilen gerekli.


Raid Shadow Legends efsanevi ÇIKARMA


Ayrıca müttefikler için iyileştirme, artan hasar, savunma gibi pek çok yararlı etkiyi buff etme yeteneğine sahip karakterler de var ... Ayrıca takım için bu türden en az bir karakter almayı da düşünmelisiniz. Patron savaşı, oyuncuların aşması gereken en zor zorluk olacak. Takımınızın çok zayıf olduğunu düşünüyorsanız, karakterleri yükseltmeyi deneyin. Oyun, seviye atlama, silah geliştirme, karakterlerin yeni beceriler öğrenmesine izin verme gibi birçok farklı yükseltme mekanizmasını destekliyor.


RAID Shadow Legends hız Hilesi


Oyun, bir mobil oyun için şikayet etmesi gerçekten zor olan birinci sınıf 3D grafiklere sahip. Geliştirici, özellikle karakterlerin yüzlerinde gösterilen detaylarla karakterleri titizlikle tasarlayarak harika bir iş çıkardı. Her karakterin kim olduğunu kolayca anlayabilirsiniz, çünkü hepsinin benzersiz bir yüzü vardır. Dövüş sırasındaki görsel efektler de oyunculara çok fazla izlenim bırakacaktır. Oyundaki tüm zindanlar, arsa ana detaylarından küçük detaylara kadar arka plana canlılık katacak şekilde iyi tasarlanmış. Etkileyici müzik ve sesin yanı sıra, özellikle her karakter için seslendirme yapan bu detaylar, oyunu her zamankinden daha canlı hale getirdi.


RAID Shadow Legends Elmas Hilesi


Sonuç olarak, MMORPG türünün hayranıysanız, “RAID: Shadow Legends” ı denemelisiniz. Size iyi ve unutulmaz bir deneyim yaşatacak güzel grafikleriyle birlikte oyunun hikayesine ve oynanışına hızla çekileceksiniz.


RAID Shadow Legends indirin (MOD, Savaş Hızı Hilesi)


Bir önceki android oyun Tenis Go Dünya Turu 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Raid shadow legends"

Sercan

3 yıl önce

Güncelleme yapar mısınız oyun güncelleme istiyo

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar