Crash Delivery Car Destruction Para Hileli MOD APK [v1.5.826]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crash Delivery Car Destruction Para Hileli MOD APK [v1.5.826] 1 Crash Delivery Car Destruction Para Hileli MOD APK [v1.5.826] 2 Crash Delivery Car Destruction Para Hileli MOD APK [v1.5.826] 3 Crash Delivery Car Destruction Para Hileli MOD APK [v1.5.826] 4 Crash Delivery Car Destruction Para Hileli MOD APK [v1.5.826] 5 Crash Delivery Car Destruction Para Hileli MOD APK [v1.5.826] 6

Crash Delivery Car Destruction Para Hileli MOD APK [1.5.826] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Öngörülemeyen kararlar ve çılgın sürüşlerle dolu eğlenceli bir 3D teslimat simülatörü oyunudur.


Crash Delivery Car Destruction 1.5.826 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Hız Hilesi
Bir teslimatçının sıkı trafik kurallarına uymak zorunda kalacağını düşünüyorsanız, Crash Delivery Car Destruction size yepyeni bir deneyim sunacaktır. Ağaçlarla ve diğer araçlarla çarpışmalar bizim için sorun değil. Malları müşteriye zamanında teslim ettiğiniz sürece trafik kurallarına uymanız gerekmeyebilir. Aklınıza gelebilecek en heyecan verici senaryo, arabanızın yıkılmasıdır. Ayrıca araçla ilgili olaylar sizin için ele alınması gerekmeyen küçük sorunlardır.


Crash Delivery Car Destruction v1.5.826 MOD APK


Crash Delivery Car Destruction sizi benzersiz bir simülatör yolculuğuna çıkarıyor. Burada, herhangi bir yerde müşterilere mal teslim etme görevini alacaksınız. Oyuncular bu yolculuğun ne kadar riskli ve çılgın olduğunu hayal bile edemeyecekler. Spesifik olarak, bazen geçtiğiniz alanın yolu yoktur; Kendi yolunuzu yaratabilmek için doğrudan engellere koşmanız gerekiyor. Orada durmayın, etrafınızda çölün kumu, çamuru da görünebilir.


Crash Delivery Car Destruction Para Hilesi


Crash Delivery Car Destruction'a geldiğinizde, arabanızın hasar görmesinden endişelenmenize gerek yok. Senin işin sadece arabanın mümkün olduğunca hızlı ne kadar hızlı yuvarlanabileceğini kontrol etmektir. Diğer arabalarla ne kadar güçlü olursa olsun endişelenmenize gerek yok. Orada durmazsanız, arabanız ağaçlara saldırır veya havada asılı kalır. Bir teslimat aracının hiç görülmemiş durumları yaşanıyor.


Crash Delivery Car Destruction Hile Apk


Burası kesinlikle sahip olabileceğiniz en çılgın deneyim. Geçişi geçerken, oyuncular tırmanabilir ve son derece sert bir şekilde inebilir. Sadece bu değil, arabanın zıplama becerileri de sizin tarafınızdan kullanılıyor. Özellikle yolculuğuna devam etmek için karşı kıyıya koşabilmek için derin delikleri aştığında, dik yokuş pistlerinde yüzlerce akrobasi tarafınızca gerçekleştirilmektedir.


Crash Delivery Car Destruction Apk indir


Crash Delivery Car Destruction, malları müşterilere zamanında teslim etme gereksinimini belirler. Trafik güvenliği ile ilgili tüm kuralları göz ardı etmek, müşterilerle tanışmanızı mutlaka zorlaştırmaz. Şimdi onlara bağlı kalmak zorunda değilsin çünkü zaman bunu yapmana izin vermiyor. Müşteriler siparişinizin gelmesini beklediğinden, hedefe hızlı bir şekilde ulaşmak için en yüksek hızınızı artırın.


Crash Delivery Car Destruction Apk Son Sürüm


Sadece bu değil, aynı zamanda arabaları değiştirme, gücü yükseltme fırsatınız da var. Yeni bir araba satın almak için para kazanmak için yolculuk sırasında para toplamanız gerekir. Bu, farklı taşıma türlerinin kilidini açmanız için bir platformdur - FRAGILE olarak işaretlenmiş paketler için sizin için bir not. Malların değerinin zarar görmesine neden olan ciddi bir kaza yapmanıza izin verilmez. Daha önce hiçbir teslimatçı bir Lamborghini veya hatta bir jet avcı uçağı kullanmamıştı.


Crash Delivery Car Destruction indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pocket Knights 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar