Half Life 2 FULL APK / HL 2 [v2.79]

Puan: 4.43 (Oylar: 7)
Half Life 2 FULL APK / HL 2 [v2.79] 1 Half Life 2 FULL APK / HL 2 [v2.79] 2 Half Life 2 FULL APK / HL 2 [v2.79] 3 Half Life 2 FULL APK / HL 2 [v2.79] 4 Half Life 2 FULL APK / HL 2 [v2.79] 5

Half-Life 2 FULL APK [2.79] HL 2 - Android için en son sürümü ücretsiz indirin! Çocukluğumuzun oyunu Half-Life telefon ve tabletlerinizden oynayın.


Half-Life 2 APK AÇIKLAMASI


Half-Life 2
 - bu başlığın Half-Life 3'ten daha azını çağrıştırdığı duygu. Kült oyunun ikinci bölümü 2004 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri milyonlarca kopya sattı ve on yılın oyununun ödüllerini, hediyelerini ve unvanını kazandı. Şimdi, mevcut nesil oyuncuları City 17 sakinlerine ve uzaylı istilacılara karşı savaşlarına tanıtacak tam teşekküllü bir oyun limanı bulacağınız mobil platformlara ulaştı.


HL 2 Android APK


Oyuncu, kendisini uzaylı istilasına uğramış bir Dünya'yı bitik, kaynakları tükenmiş, nüfusu azalan halde bulan araştırma bilimcisi Gordon Freeman'ın hikayesini ele alıyor.


Half-life 2 Apk + Obb indir


Daha önce olduğu gibi, sadık arkadaşı Alyx Vance ve müttefik Vortigaunts ile birlikte insan bineği Gordon Freeman'ın gerçek efsanesi olarak oynuyorsunuz, geleceğin distopik kentinden geçmeli, kaleye girmeli ve Başkan Brin'i yok etmelisiniz, böylece tüm insanlığın hayatta kalması için umut vereceksiniz. Yol boyunca heyecan verici yolculuklar, buggy gezintileri, kafa yengeç dövüşleri, G-man ile toplantılar ve zorlu vücut fiziği bulmacaları bulacaksınız. Genel olarak, bu tüm Half-Life 2 tarafından sadece android cihazlarınızın ekranlarında sevilen şeydir. Ve oyunun NVIDIA'dan mobil versiyonunun orijinalinden daha kötü olmadığını kabul etmeliyiz.


Half Life 2 APK nasıl kurulur?


Bu apk yerleşik bir önbellek içerir. Sadece apk dosyasını yükleyin ve önbellek otomatik olarak açılacaktır. Lütfen bu kurulumun normalden daha uzun sürdüğünü ve daha fazla boş dahili bellek ve boş RAM gerektirdiğini unutmayın. İlk paketi açtıktan sonra, "Bilinmeyen kaynaklardan yükle" yi etkinleştirin, bu, oyunun doğru kurulumu için gereklidir. İlk paketi açma sırasında, yükleyici yetersiz RAM nedeniyle hata verebilir. Bu durumda kurulumu yeniden çalıştırın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar