Ninja Dash Para Hileli MOD APK [v1.4.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ninja Dash Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 1 Ninja Dash Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 2 Ninja Dash Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 3 Ninja Dash Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 4 Ninja Dash Para Hileli MOD APK [v1.4.5] 5

Ninja Dash Para Hileli MOD APK [1.4.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kesinlikle stresi etkili bir şekilde atmanıza yardımcı olacak bir oyundur.


Ninja Dash 1.4.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
Şu anda, tüm üreticiler her zaman oyuncunun isteklerini karşılayabilecek oyun tasarımına odaklanmıştır. Strateji oyunlarını seven insanlar var, bazıları hafif ve basit oyunları sever. Bu nedenle, farklı bir oyun türüne bağlı olarak, üretici her zaman içeriğe ve nasıl oynanacağına dikkat eder. Bazı oyunların oyun pazarında yeri vardır: Onmyoji, PUBG Mobile, Clash of Clan,…Eğer rol yapma oyunları hayranıysanız, Ninja Dash Run'ı denemelisiniz.


Ninja Dash v1.4.5 MOD APK


Ninja Dash oyunu, 2D tasarım ve üçüncü bir bakış açısı ile oyuncular karakterlerini kolayca gözlemleyebilir ve kontrol edebilir. Ayrıca oyunda, oyuncuların oyun oynarken herhangi bir zorluk yaşamamasına ve en yüksek sonuçları elde etmesine yardımcı olmak için karakter kontrolünü optimize etmek için ayrı bir düğme vardır. Oyun, oyuncuların zamanı etkili bir şekilde eğlendirmesine veya öldürmesine yardımcı olmak için yapıldığından, üretici her zaman oyunu güncellemeye odaklanır, böylece oyunun geri bildirimlerine göre oyun hatalarını düzeltebilir ve düzeltebilir. 


Ninja Dash APK Son sürüm indir


Özellikle oyun 1.4.5 sürümündedir ve 9 Mart 2021'da güncellenmiştir. Güncellemenin içeriği, oyuncunun deneyimini kesintiye uğratmamak için hala oyundaki hataları kurtarmaya ve düzeltmeye çalışmaktadır. Oyunun yapısı gereği çok ağır değil, sadece 64MB kapsüllü ve işletim sistemi herhangi bir oyuncunun yükleyip oynayabileceği kadar yüksek değil.


Ninja Dash 1.4.5 Para Hile Apk


Oyunun ismine bakarsanız, oyunu nasıl oynayacağınızı hayal edebilirsiniz. Bir ninjayı yönetiyorsunuz ve bölümlerde görevler yapıyorsunuz. Oyuncunun oyunu anlamakta zorlanmaması için yapımcılar, oyunu basitleştirmek ve oyuncuların ona yaklaşmasını kolaylaştırmak için eşlik eden talimatlara sahiptir. Oyunda, ninja her zaman oyuncunun kontrolü olmadan koşacaktır. Her oyun ekranı farklı bir oyun tarzı gerektirir.


Ninja Dash 1.4.5 Altın Hile Apk


Bazen kanyonda sörf yapacaksınız veya havada uçarak düşmanı yok edeceksiniz ve oyunda çok sayıda altın ve gerekli eşyaları toplayacaksınız. Patronun sahnesine geçebilmeniz için belirli aşamalardan geçmeniz gerekecek. Patron güçlü olacak ve saldırısından kaçınmak için dikkatli olmalısınız. Karakterinizin mevcut durumunu öğrenmek için yukarıdaki kan çubuğuna dayanacaksınız. Ve kesin olan bir şey varsa, kanınız biterse kaybedersiniz. Bu nedenle karakterinizi ustaca kontrol etmeye çalışın, kan arttıran eşyalar toplayarak oyun ekranını tamamlayın. Bu oyunun benzersiz bir özelliği, ninjanızı farklı şekillere sahip olacak şekilde donatabilmeniz ve yükseltebilmenizdir. Ninja'nızın serinlediğini ve oradan sizi oyuna daha fazla ilgi duymak için göreceksiniz.


Ninja Dash Hile Apk


Ninja Dash Run kesinlikle stresi etkili bir şekilde atmanıza yardımcı olacak bir oyundur. Basit ama zorlu bir oyunla, oyuncular becerilerini gösterebilir ve en yüksek puanı alabilir. Kurun ve en güçlü ninja olun.


Ninja Dash'i İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Block City Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar