Stranger Things 1984 Full MOD APK [v1.0.409]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Stranger Things 1984 Full MOD APK [v1.0.409] 1 Stranger Things 1984 Full MOD APK [v1.0.409] 2 Stranger Things 1984 Full MOD APK [v1.0.409] 3 Stranger Things 1984 Full MOD APK [v1.0.409] 4 Stranger Things 1984 Full MOD APK [v1.0.409] 5

Stranger Things 1984 Full MOD APK [1.0.409] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, diğer zamanlarda yapabileceğiniz farklı görevlerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Fareleri öldürmek, çok sayıda karakterle konuşmak, eksik parçaları bulmak ve daha pek çok görevi tamamlayarak hikayede ilerleyebileceksiniz.


Stranger Things 1984 1.0.409 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full / Tam Sürüm.  Oyun artık ücretli bir Netflix aboneliği gerektirmiyor.

Son yıllarda pek çok fantastik film ve şov yapıldı. Şu anda mevcut olan çok sayıda akış uygulaması sayesinde, istediğimizi izleyebiliyoruz. Dünya çapında mevcut olan bu uygulamaları kullanarak şu anda yayınlayabileceğimiz çok sayıda inanılmaz video var. En ünlü Netflix dizilerinden biri Stranger Things'dir. Stranger Things 1984'te diziye dayalı bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz!


Stranger Things 1984 v1.0.409 MOD APK


Netflix Inc'in Stranger Things 1984 oyunu, diziden uyarlanan RPG tarzı retro bir oyunla eğlenmenizi sağlar. Burada dizideki Eleven, Max, Wil, Dustin, Mike, Steve, Jim, Nancy, Joyce ve diğerleri gibi 12 oynanabilir karakterden biri olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunda arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla takım kurabilir veya kendi başınıza gidebilirsiniz. Burada birçok görev, etkileşim ve gizemin tadını çıkarırken dizideki ikonik olayların tadını çıkarabilirsiniz. Keşfedilecek o kadar çok yer ve keşfedilecek çok şey var ki!


Stranger Things 1984 Para Hilesi


Pek çok film ve diziden keyif alan biriyseniz, muhtemelen çoğunu şimdi izlemişsinizdir. Hulu, HBO Max, Netflix ve daha fazlası gibi akış uygulamaları sayesinde bugün istediğimizi kolayca yayınlayabiliyoruz. Geçtiğimiz yıllarda pek çok ödüllü dizi yapıldı ve Stranger Things de bunlardan biri. Stranger Things 1984 oyunu ile diziye dayalı bir RPG oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Burada tanıdık olayların ve unsurların tadını çıkaracaksınız.


Stranger Things 1984 Full indir


Bu oyun Netflix'in resmi oyunudur ve diziden sevdiğiniz pek çok şeyi içerir. Öncelikle Jim, Nancy, Mike, Will, Eleven, Steve, Dustin, Lucas, Jonathan, Billy, Erica, Max, Karen ve daha fazlası gibi tanıdığınız ve sevdiğiniz 12 karakterle oynayabilirsiniz. Bu oyunda, diziden tanıdık olayların ve farklı karakterlerle etkileşimlerin tadını çıkarabilirsiniz. Yanıtlarınızı da seçebileceksiniz. Bu, şovla eşleşen retro grafiklere sahip bir RPG oyunudur. Burada birçok görevin ve farklı etkinliklerin tadını çıkaracaksınız!


Stranger Things 1984 Altın Hilesi


Stranger Things Resmi Oyunu – Birçok film ve şovdan keyif alan biriyseniz, akış uygulamaları en iyisidir. Günümüzde pek çok film ve şovla eğlenmemizi sağlayan uygulamalardır. Oynanabilecek pek çok oyunla, farklı öğelerle eğlenebilirsiniz. Stranger Things hayranları için şu anda oynanabilecek en iyi oyun Stranger Things 3. Başkalarıyla veya tek başınıza oynayabileceğiniz bir RPG simülasyon oyunudur. Bu oyunda şova dayalı hikayeye göre farklı görevlerde oynayabilirsiniz. Jonathan, Billy, Lucas, Mike, Will, Dustin, Eleven, Jim, Nancy, Steve ve daha fazlası gibi doğrudan diziden 12 karakterle oynayacaksınız.


Stranger Things 1984 Apk Hile


Burada, öğelerle etkileşime girmekte, garip varlıklarla savaşmakta ve hikayenin tadını çıkarmakta özgür olduğunuz oyunda mevcut olan farklı maceraların tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, yapılacak en iyi seçimleri seçerken başkalarıyla etkileşim kurabilirsiniz. 12 Oynanabilir karakter 


Stranger Things 1984 Apk indir


Stranger Things 1984'te dizideki çeşitli karakterlerle oynayabilirsiniz! Bunlar Eleven, Will, Mike, Dustin, Jim, Nancy, Steve, Joyce, Lucas, Jonathan, Billy, Erica, Karen, Max, Murray ve çok daha fazlasını içerir. Bugün The Upside Down'ı üstlenirken arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabilirsiniz! Oyundaki çeşitli alanları keşfederken bugün iki oyunculu kooperatif veya tek başınıza oynarken eğlenin.


Stranger Things 1984 indir (MOD, Full Apk indir)


Bir önceki android oyun Drift Zone APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar