Jurassic Monster World Mermi Hileli MOD APK [v0.15.2]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Jurassic Monster World Mermi Hileli MOD APK [v0.15.2] 1 Jurassic Monster World Mermi Hileli MOD APK [v0.15.2] 2 Jurassic Monster World Mermi Hileli MOD APK [v0.15.2] 3 Jurassic Monster World Mermi Hileli MOD APK [v0.15.2] 4 Jurassic Monster World Mermi Hileli MOD APK [v0.15.2] 5 Jurassic Monster World Mermi Hileli MOD APK [v0.15.2] 6

Jurassic Monster World Mermi Hileli MOD APK [0.15.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları ürpertici ve güçlü dinozorlarla dolu heyecan verici bir dünyanın içine çeken bir dövüş oyunudur.


Jurassic Monster World 0.15.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
Dinozorlar uzun zamandır antik çağlardan günümüze Dünya kültürü üzerinde büyük etkisi olan yaratıklardan biri olarak kabul edilmektedir. Bu sürüngen, herhangi bir beklenmedik olay nedeniyle nesli tükenmeden önce gezegeni uzun süre yönetti. Dinozorların nesli artık tükendi, ancak bilimin yararlanabileceği ve çalışabileceği bir miras bıraktılar. Her tür üzerinde önemli bir etki görüyoruz. Çizgi romanlar, televizyon, çizgi filmler ve tabii ki oyuncular ve dinozorlar genellikle izleyicilerin ilgisini çeken etkilerdir. Dinozorları seviyorsanız ve dövüş oyunlarından hoşlanıyorsanız Jurassic Monster World göz atabileceğiniz bir oyundur. 


Jurassic Monster World v0.15.2 MOD APK


Jurassic Monster World, daha önce hiç görülmemiş bir dövüş türü akıllı telefon oyunudur. Azur Immersive Games Limited oyunu yayınlıyor. Oyun inanılmaz derecede mistik bileşenler, harika grafikler, çekici oyun ve mekanik becerilere sahip karakterler içerir. Oyunda oyuncular kıyamet sonrası bir ortamda metal kaplı dev bir dinozorla savaşırken dinozorlarını kontrol etmelidir.


Jurassic Monster World 0.15.2 Para Hile Apk


Bu, çoklu modlara sahip 5 × 5 PvP ücretsiz aksiyon atış oyunudur. Oyuncu, canavarı yerde veya havada, tamamen mekanize, yükseltilmiş veya organik olarak kontrol edebilir. Zafer yolunda duran her şeyi öldürmeye hazır bir kana susamış metal avcısı sürüsünü evcilleştirin ve sipariş edin. Oyun, oyuncunun taleplerini karşılamak için hala günlük olarak yayınlanmakta ve revize edilmektedir. Jurassic Monster World görselleri, sanatçının ikonik dinozorları zekice, gerçekçi ve dikkatli bir şekilde tasvir ettiği gerçek 3B stilin gerçekten göze çarpan bir özelliği. Canlı oyun renkleri, karşıt renklerle birlikte, yaşam ve ölüm için gereken gücü üretir. Buradaki özgünlük, hepsi oyunun insanlarında ve dinozorlarında yansıtılan sadece renk, biçim ve ölçekle ilgili değildir. Sanatçı, her karakter için ayırt edici bir nitelik oluşturmak için herhangi bir yönü üzerinde düşünür.


Jurassic Monster World 0.15.2 Mermi Hile Apk


Dahası, oyunun anlamı gerçek olandan yapay olana büyük ölçüde farklılık gösterir. Yeşilden arktik fabrikalara, buzlu beyaz ve gümüş tonlarıyla değişen tuş tonlarına sahip tropikal ahşaplar, oyunculara daha gerçekçi bir deneyim yaşatıyor. Oyuncuları çekmek için her şey ustaca, ustaca ve yaratıcı bir şekilde inşa edilmiştir. Mermi izleri genellikle çok gerçekçi bir şekilde simüle edilir ve etrafta dumanlar savrulur.  Metal kaplamanın baş karakteri bir dinozordan başka bir şey değildir. Ve oyuncular Jurassic Monster World'de iki ana dinozor türünü çabucak fark edebilirler: kökenleri farklı olsalar da belirli özellikleri paylaşan metal dinozorlar ve organik dinozorlar. İnsan etkisi altındaki aşırılık, şiddet içeren bir doğayı tetikler. Dahası, dinozorlar düşmanlarını öldürmeye hazır olmalarına yardımcı olmak için son teknoloji silahlarla donatıldı.


Jurassic Monster World Hile Apk


Her dinozor, göz ardı edilmesi imkansız olan farklı özelliklere sahiptir. Bazı türler uçabilir, sıçrayabilen türler ve çok güçlü türler olabilir ve oyuncular savaş gücünü teşvik etmek için kendi taktiklerine en uygun dinozoru seçebilirler. Düşmanları yenmede her türün kendine özgü avantajları vardır, bu nedenle hangi türü seçerseniz seçin, kendi avantajları vardır.


Jurassic Monster World APK DAYI


Jurassic Monster Land'in temel oynanışı, diğer oyuncularla yüzleşip yan yana durabileceğiniz 5vstyle'dır. Oyuncular, sonunda galip gelmek istiyorlarsa planları formüle etmek için bağlantı kurmalıdır. Her maçtan sonra kazanılan bonuslarla oyuncular, sağlık veya hız gibi istatistikleri artırarak dinozor ordularını güçlendirebilirler.


Jurassic Monster World Apk para hilesi


Kıyamet sonrası bir dünya ortamında, oyunumuzun ana karakterleri düşmanlarından geri adım atmayacak. Ayrıca, oyuncular savaşmak için nadir eserler veya dinozorlar satın almak için para ödeyebilirler. Genel olarak, oyunda olağanüstü mücadele, yeni konseptler ve takım tabanlı oynanış var ki bu da en hayati nokta. Dahası, parametreler ve kontroller, oyunculara karakteri hareket ettirmede ve mesafe veya savaş alanında hala hayatta olan düşman sayısı gibi genel ayrıntıları yakalamada yardımcı olmak için basittir.


Jurassic Monster World: Dinosaur War 3D FPS Apk İndir


Jurassic Monster World, oyuncuları ürpertici ve güçlü dinozorlarla dolu heyecan verici bir dünyanın içine çeken bir dövüş oyunudur. Dinozorlarla dolu bir dünyada gezinmek ve hayatta kalma becerilerinizi test etmek için oyunu indirin.


Jurassic Monster World İndir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Industry Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar