Soccer Royale - Futbol Clash Para Hileli MOD APK [v1.7.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Soccer Royale - Futbol Clash Para Hileli MOD APK [v1.7.6] 1 Soccer Royale - Futbol Clash Para Hileli MOD APK [v1.7.6] 2 Soccer Royale - Futbol Clash Para Hileli MOD APK [v1.7.6] 3 Soccer Royale - Futbol Clash Para Hileli MOD APK [v1.7.6] 4 Soccer Royale - Futbol Clash Para Hileli MOD APK [v1.7.6] 5 Soccer Royale - Futbol Clash Para Hileli MOD APK [v1.7.6] 6

Soccer Royale - Futbol Clash Para Hileli MOD APK [1.7.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en güçlü takımlarıyla karşılacaksınız.


Soccer Royale - Futbol Clash 1.7.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas hilesi
  2. Sınırsız Altın hilesi
  3. Düşman oyuncuları kontrol edebilir (tam kontrol)
  4. Oyuncu dayanıklılığı sonsuzdur
  5. karakteri koruyabilirsin (asla kaybetmezsin)
  6. Her zaman ilk başla
  7. Sıranız sizde değilken ve düşman hareket ediyor olsa bile karakterlerinizi hareket ettirin
Futbol hayranı mısın Elbette bu sporu sevmeyenler de var. Ayrıca 2018, dünyanın en büyük turnuvasının yılıdır: Dünya Kupası, bu nedenle spor daha da çekici. Bu atmosfere katılmak, Soccer Royale - Futbol Clash, nihai futbol çatışması! oyuncuların futbol sezonunu yaşamasına uygun doğdu. Bu gerçek zamanlı bir strateji oyunudur, ancak bir futbol oyunu. Daha önce Clash Royal veya Clash of Clan oynadıysanız, muhtemelen bu oyunun grafiklerine aşina hissedeceksiniz. Şimdi, bir futbol yıldızı olmaya hazır mısın?


Soccer Royale - Futbol Clash v1.7.6 MOD APK


Diğer taktik oyunlar söz konusu olduğunda, Soccer Royale'i bulmak için, 2021 oyuncularının oynayacakları bir takım seçmek için doğru taktikleri bulmaları gerekiyor. Oyundaki oyuncular son derece çeşitli, seviyeye ve çeşitli savunma ve savunma göstergelerine göre bir kadro oluşturabilirsiniz. Oyun başladığında, her iki tarafın da bir hedefi vardır, oyuncunun görevi golü savunmak ve oyuncuları gol atmak için rakibe saldırmak için fırlatmaktır.


Soccer Royale - Futbol Clash Para Hilesi


Oyun belli bir süre içerisinde gerçekleşecek, bu süre zarfında rakibi elemek için olabildiğince çok puan toplamaya çalışın. Oyun bittiğinde, kazanan takım çeşitli kartlar alacaktır. Oradan, oyuncular daha güçlü hale gelmeleri için mevcut oyuncuları yükseltirken daha benzersiz oyuncuların kilidini açabilir. Soccer Royale'in 2018 oyunu, nihai futbol çatışması! sıra tabanlı bir savaştır, süre dolduğu sürece her takım bir kez saldırır. Amaç, sahadaki toptur; oyuncu oyuncusunu seçer ve şutunu yapmak için geri döner. Bununla birlikte, oyuncuların pozisyondaki oyuncuları tanıması ve golü atmak için uygun kuvveti ayarlaması gerekir.


Soccer Royale - Futbol Clash Elmas Hilesi


Soccer Royale Futbol Clash, nihai futbol maçı! Clash Royale'e çok benzer. Bu oyundaki birimlerin yerini profesyonel oyuncular alıyor, büyüler ve saldırı becerileri yerini profesyonel futbol becerileri alıyor. Öte yandan oyunun arayüzü dikey olarak tasarlanmış, oyun alanı ikiye bölünmüş ve oyuncuya en genel görünümü veriyor. Güzel 3B grafiklerle ve canlı animasyonlu oyuncularla, bu oyunda harika anlar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstelik oyunun ses sistemi ve efektleri de oldukça iyi; oyuncular en heyecan verici futbol oyununa sahiptir.


Soccer Royale apk 2021


Nihai futbol maçı Soccer Royale Futbol Clash'a katılın ! Dünyanın en güçlü takımlarıyla maç yapacaksınız. Oyuncuları toplayın ve bu oyunda en baskın takımı oluşturun. Oyuncularınızı yükseltin, istatistiklerini geliştirmek için becerilerinizi geliştirin ve oyuncularınızın yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için her maçta uygun bir taktik geliştirin. Bu oyunu indirin ve dünyanın her yerinden oyuncuların meydan okumalarına yanıt verin.


Soccer Royale Futbol Clash indir (MOD, Mega Mod)


Bir önceki android oyun Injustice 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar