War Machines Radar Hileli MOD APK [v6.15.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
War Machines Radar Hileli MOD APK [v6.15.1] 1 War Machines Radar Hileli MOD APK [v6.15.1] 2 War Machines Radar Hileli MOD APK [v6.15.1] 3 War Machines Radar Hileli MOD APK [v6.15.1] 4 War Machines Radar Hileli MOD APK [v6.15.1] 5 War Machines Radar Hileli MOD APK [v6.15.1] 6

War Machines Radar Hileli MOD APK [6.15.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tank oyunu severlere harika bir oyun


War Machines 6.15.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Düşmanlar her zaman haritada görülebilir.
Tanklar, kara savaşlarından bahsederken en etkili savaş araçlarından biri haline geldi. İnsanlar savaşmaya katılırlar ve bu savaş makinesinin yarattığı tehlikeleri ve dehşetleri görürler. Hepimiz Nazi Almanyası'nı biliyoruz ve bu ordu, modern teknolojiye sahip tank takma adları ve en cesur askerleri ile ünlü. Şimdiye kadar, birçok insan tankların belirleyici bir rol oynadığı savaş hissini yaşamak istiyor. Savaşlar kadar şiddetli olmayacak olsa da, askerlerin geçmesi gereken zorlukların bir kısmını da satın aldı. War Machines , Google Play'de yayınlanan ünlü bir oyundur ve birçok kişinin ilgisini çekmiştir; 10 milyondan fazla indirme, açık bir örnektir.


War Machines v6.15.1 MOD APK


Daha önce bir tank savaş alanında bir savaş oyunu oynadıysanız, bu ürünün de son derece iyi tasarlanmış olduğunu hissedeceksiniz. İlk olarak, tanklar son derece ayrıntılı ve eksiksiz hatlar ve parçalarla doğru bir şekilde tanımlanır - cihazınız gerçek fizikte hareket etmek ve manipüle etmek için. Yükseltdiğiniz özellikler bile çok iyi çalışıyor.


War Machines 6.15.1 Radar Hile Apk


Ana karakterin, şiddetli savaşlarda bulunan savaşlara katılmanıza izin veren bir tank olduğu sürükleyici bir aksiyon oyunudur. En sevdiğiniz tankı kendiniz seçmeye ve düşmana dalmaya hazırsınız. Sana yardım etmeyecekler. Savaş, baş döndürücü bir hızla gerçekleşecek, başlangıçta ona dokunur dokunmaz, tankların size acınacak şekilde saldırmak için tüm gücünü kullanacağı bir yarışmaya girmelisiniz. Afedersiniz. Oyundaki bir oyun sadece 3 dakika sürüyor, bu yüzden üretici bir an için tereddüt etmemenizi sağlayacak kurallar koyuyor. Bu oyundaki nihai hedef, mümkün olduğunca çok sayıda tankı yok etmek için tüm silahlarınızı kullanmanız gerekecek olmasıdır. Savaş bittikten sonra, en çok tankı kim vurursa, kazanan olur. Düşmanlar birçok farklı ülkeden gelecek ve toprağınızı istila etmeyi hedefleyecek.


War Machines taktikleri


Oyunda seçebileceğiniz çok sayıda tank bulunuyor ve bir tanesiyle tanıdık bir dövüşün ardından sürekli yükselterek uzun süre kullanabilirsiniz. Her tank farklı özelliklere sahip olacak, sonra daha pahalı araçlar kesinlikten daha güçlü olacak, ancak muhtemelen elleri kullanmayacak. Pahalı tanklara hızlı bir destek almak için eski bir tankın kullanımından vazgeçmeli, ona alışmalı ve biraz daha fazla parayla yükseltmelisiniz. Nasıl seçeceğiniz size kalmış. War Machines, "Takım tabanlı savaşlarda veya her şey için ücretsiz çatışmalarda savaşın" olarak seçebileceğiniz ve savaşabileceğiniz iki moda sahiptir. Takım oyun modu ile vatanınızı korumak için onlarla savaşacaksınız, sürekli koordinasyon taktikleri yaratan savaşacak yakınlarınız olduğunda her şey daha erişilebilir olacak. Herkese ücretsiz olan çatışmalara gelince, özgürlüğe saygı duyarsınız, birini öldürürsünüz, becerilerinizi gösterirsiniz.


War Machines elmas hilesi 2022


War Machines'i ücretsiz indirin ve tankınızı sürükleyici çok oyunculu çevrimiçi savaşlara sürükleyin. Takımınızı zafere taşıyın, cephaneliğinizi geliştirin ve çeşitli ayrıntılı savaş alanlarında stratejiler geliştirin.


War Machines İndir (MOD, Radar Hilesi)


Bir önceki android oyun Defense Legend 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar