Only Survivor Para Hileli MOD APK [v1.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Only Survivor Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 1 Only Survivor Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 2 Only Survivor Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 3 Only Survivor Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 4 Only Survivor Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 5 Only Survivor Para Hileli MOD APK [v1.0.2] 6

Only Survivor Para Hileli MOD APK [1.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi hayatta kalmanızı sağlamak için çeşitli beceri kombinasyonlarını deneyin.


Only Survivor 1.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş

Bu roguelike aksiyon RPG'sinde cephaneliğinizi elde etmek ve yükseltmek eğlencelidir. Okçu ve Van Saba'nın kuzenleri! Bir Vansaba aksiyon RPG'si olan Only Survivor, oyuncunun silahına bağlı olarak türü değişen kesmeler ve eğik çizgiler içerir. 


Only Survivor v1.0.2 MOD APK


Her silahın birincil saldırı stilini kullanmak, gözlemlenmesi ilginç olan farklı bir konumlandırma stratejisi gerektirir. Takviye malzemeleri, aynı zamanda kesme ve eğik çizgilerle ekipmanı geliştiren okçu benzeri bir eleman tarafından toplanır. Ayrıca tüm bir saldırıyı inşa etmek için yapılan becerinin tadını çıkarabilirsiniz.


Only Survivor Para Hilesi


Saldırıların otomatik doğası nedeniyle, oyuncunun sağlaması gereken tek girdi, karakterini gitmek istediği yöne kaydırma yeteneğidir. Only Survivor oyununda seviye atlamanıza ve düşmanları yenmenize yardımcı olacak ganimeti toplamaya başlayalım. Bir seviye kazandığınızda repertuarınıza rastgele üç beceri eklenecektir. 


Only Survivor Silah Hilesi


Lütfen tercih ettiğiniz yapıyı geliştirmeye çalışın, çünkü saldırı yöntemi ve dövüş stili, beceri setine bağlı olarak büyük ölçüde farklılık gösterebilir. Aletler alet kutusundan çıkarılır ve zemine düşen takviye malzemesi kullanılarak sahne düzlenir. Doğru ekipmanı seçmek, saldırı ve savunmaya ek olarak çok çeşitli yetenekler sağladığı için ilgi çekicidir. Ayrıca seviye atladığınızda yeni hırsızlara (pasif yeteneklere) erişiminiz olacağını unutmayın.


Only Survivor Hile Apk


Van Saba sisteminde savaş, rakibinizin kuvvetleri otomatik bir saldırı başlatırken mermilerden kaçmak gibidir. Ancak, okçu sistemi gibi, bu da her bölüm için silah ve zırh donatmak ve geliştirmek gibi tekrar oynanabilir öğeler içeriyor. Bilgisayar korsanlığının ne kadar keyifli olabileceği yeterince vurgulanamaz. 


Only Survivor Elmas Hilesi


Orijinal Van Saba saygısında, kombinasyonlar saldırıların evrimi için çok önemlidir. Yine de, bu oyunun sadece MAX seviyesine ulaşarak ilerlemenizi sağlayan basit bir özelliği olmasına sevindim. Ayrıca, bir beceri öğrenildiğinde, becerilerin birleştirilmesiyle sağlanan pekiştireçten yararlanan şeyleri temsil eden simgeler, yeni gelenlerin öğrenmesini kolaylaştıracak şekilde gösterilir. 


Only Survivor Apk indir


Her silahın teçhizatı belirli bir amaca göre düzenlenmiştir ve silahların kendisi çok yönlüdür. Örneğin, varsa, “Shuriken” ile hareket yönünde kısa menzilli düz bir atış elde edilir; aksi takdirde, otomatik nişan alma büyüsü kullanılır. Sizin için iyi olan bir format bulun ve onu geliştirmeye çalışın.


Only Survivor indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Blade Bouncer 2 Revolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar