Trick Art Dungeon VIP Full Hilesiz MOD APK [v2.63]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Trick Art Dungeon VIP Full Hilesiz MOD APK [v2.63] 1 Trick Art Dungeon VIP Full Hilesiz MOD APK [v2.63] 2 Trick Art Dungeon VIP Full Hilesiz MOD APK [v2.63] 3 Trick Art Dungeon VIP Full Hilesiz MOD APK [v2.63] 4 Trick Art Dungeon VIP Full Hilesiz MOD APK [v2.63] 5 Trick Art Dungeon VIP Full Hilesiz MOD APK [v2.63] 6

Trick Art Dungeon VIP Full Hilesiz MOD APK [2.63] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kayıp ailesini arayan bir çocuğun yolculuğudur. Onu ailesine geri götürmek için hayal gücü ve gerçeklik arasında seyahat edin.


Trick Art Dungeon VIP 2.63 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 17.99 TL değerinde olan bu oyun bedava
Oyunların bir sanat olduğunu hiç düşündünüz mü? Elbette birçok kişi, oyunun hiçbir zaman bir sanat olmadığını söyleyecektir, çünkü bu sadece boş zamanlarında bir eğlence biçimidir. Çoğu, boş zamanlarında zaman öldürmek ve hayattaki baskının bir kısmını hafifletmek için oyun oynarken doğrudur. Bununla birlikte, sanatla birleştirilen oyun gerçekten de arzu edilen bir cevaptır. 


Trick Art Dungeon VIP v2.63 MOD APK


Trick Art Dungeon VIP geometrik öğeler kullanır ve ustaca bir blok oluşturarak renkli, modern bir 3D resim gibi görünmesini sağlar ve bize garip bir his verir. Hâlâ yeteneklerini sergileyen ve sosyal ağlarda paylaşım yapan sanatçıları takip ederseniz, gerçek ile sahte arasındaki sınırların çok kırılgan olduğunu anlayacaklardır. "Trick Art Dungeon" bu hissi doğru bir şekilde getirecek ve oyuncuları sürprizden sürprize taşıyacak.


Trick Art Dungeon VIP Para Hilesi


Oyunun başlığında, üreticinin G1 Playground Games fikrini açıkça gösteren bir “sanat” vardı. Ürünlerinin oyuncunun eylemlerinin dinamik bir resmi haline geldiğini ve belirli bir oyun oluşturduğunu bileceklerdir. Diğer oyunlar, grafikler sadece oyuncuları çekmek için kapak görevi görürken, “Trick Art Dungeon” grafikleri oyuna dönüştürüyor. Bu benzersizlik ve yaratıcılık, bu oyuna 2018'de MWU Korea Unity Prize Winner, Google Play Indie Game Festival Winner, 2017 8. Game Creative Audition gibi birçok prestijli ödül kazandırdı. Oyunculardan ve hayranlardan sevgi ve güven alarak, bir süre piyasaya sürüldükten sonra büyümeye ve büyümeye devam etti.


Trick Art Dungeon VIP Hile Apk


Oyun, bir çocuğun Sanat Zindanında kaybolan ailesini bulma yolculuğunu anlatacak. Bu dünyada hayal ve gerçeklik, birbirine karışan iki paralel dünya gibi birbirinden ayrılmış gibi görünmüyor. Adımlarınızın her biri, "sanat hilelerinin" hayal edilemez bir sentezi olacak. 3D sokak resimlerini gördüğünüzde, görüntü ile gerçek olan arasındaki çizginin silinmesi gibi. Oyunda, belirli bir durumda yaşamanız ve çocuğu ebeveynlerinin kurtarma yerine götürmenin yollarını bulmanız gerekecek.


Trick Art Dungeon VIP Tam Sürüm Apk indir


Trick Art Dungeon temelde bir bulmaca macera oyunu tarzında çalışır. Oyunun temposu hızlı değil, sadece yavaş ve zorlu. Herhangi bir canavarla savaşmak zorunda kalmayacaksınız, ancak oyunun sunduğu soruları anlamak ve cevaplamak için zekanızı kullanmalısınız. Sözle verilen bir soru değil, soru soran bir durumdur. Hareket etmeniz ve ilerlemenin yollarını bulmanız gerekecek. 


Trick Art Dungeon VIP Apk indir


“Trick Art Dungeon”, nasıl hareket edeceğinizi anlamanızı imkansız kılan sahte, sahte bir görüntü tasarımı kullanarak oyunculara çok meydan okuyor. Her adım bir sürpriz, bir deneyim ve bir şeyi anlamanız için bir deneyim olacak: “Bu dünyada hiçbir şeye asla inanmayın.” Örneğin, bazen resmi tamamlamak için bir tekerleği döndürmeniz gerekiyor ve ardından resimdeki köpekbalığı çıkıp her şeye saldıracak. Ya da bir ayna görürsün, ve yolun sonunda dönüş yok, sağa dönün ve doğruca aynaya gidin. Ve daha birçok hile var.


Trick Art Dungeon VIP indir (MOD, Tam Sürüm - Full)


Bir önceki android oyun Stormfall Saga of Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar