Harvest.io Skin Hileli MOD APK [v1.15.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Harvest.io Skin Hileli MOD APK [v1.15.1] 1 Harvest.io Skin Hileli MOD APK [v1.15.1] 2 Harvest.io Skin Hileli MOD APK [v1.15.1] 3 Harvest.io Skin Hileli MOD APK [v1.15.1] 4 Harvest.io Skin Hileli MOD APK [v1.15.1] 5 Harvest.io Skin Hileli MOD APK [v1.15.1] 6

Harvest.io Skin Hileli MOD APK [1.15.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu benzersiz bir çiftlik simülasyon oyunudur, oyuncular tarım ürünlerini hasat etmek için modern traktörleri kontrol edecekler.


Harvest.io 1.15.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Skin - Görüntü Hilesi. Tüm skinlerin görünümü açıktır.
Harvest.io'da bu sefer size verilen görevleri yerine getirmeniz için bir dizi mekanik araç sağlanacak. Bu benzersiz bir simülasyon oyunudur; oyuncular tarım ürünlerini hasat etmek için modern traktörleri kontrol edecekler. Bu kadar geniş bir alanda traktör çok kullanılan bir araçtır ve çiftçiye de hizmet edebilirsiniz. 


Harvest.io v1.15.1 MOD APK


Harvest.io oyununda oyuncular her zaman görevi tamamlayacak ve istenen sonucu elde etmek için diğer araçlarla çarpışmaktan kaçınacaktır. Oyun size ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz çeşitli modern traktör araçları sunuyor. Her türün farklı bir nedeni olacaktır ve bir karar vermeden önce dikkatlice düşünmelisiniz. 


harvest.io apk para hilesi


Daha spesifik olarak, yeteneğinize bağlı olarak, sağlığınız için uygun bir makine seçmeniz gerekecektir. Birini seçin ve bir arkadaşa sahip olmaktan mutlu olmalarını sağlamak için insanların ihtiyaçlarına anında yanıt verin.


Harvest.io Apk Android OYUN Club


Göreviniz traktörünüzü getirmek ve tarladaki tüm pirinç ve tarım ürünlerini hasat etmektir. Alan muazzam ve hepsini toplamanız ve olabildiğince çok kazanmanız gerekiyor. Çok sayıda tarım ürünü taşıdığınız zaman, makinelerinizi yükseltme yeteneği harika olacaktır, bu da anlamanız gereken şeydir. 


harvest.io - 3d çiftlik oyunu apk indir


Daha spesifik olarak, normalden daha fazla tarımsal ürün kazanmak için diğer tüm traktörlerle rekabet eder. Benzersiz bir yükseltme gerçekleştireceksiniz ki bu da bilmeniz gereken avantajlardan biridir. Daha spesifik olarak, yükseltmeden sonra makineleriniz daha iyi hale gelir ve çekme gücü daha da artar. 


Harvest.io Hile Apk


Harvest.io ayrıca daha fazla ürün ve çim çekebilmeniz için daha fazla römork sağlayacaktır. Ayrıca, makinelere daha fazla yükseltme ekleme şansı için diğer tüm traktörlerle biraz rekabet edeceksiniz.


Harvest.io Apk Dayı


Oyunun başında belli bir köyde çiftçi olduğunuzu biliyorsunuz. Hasat mevsimi geldi. Daha sonra hasat etmek için bir hasat makinesi seçersiniz. Her tür, renk, şekil ve boyutta birçok farklı tipte biçerdöveriniz var. Oyun o kadar cömert ki bu biçerdöverlerin kapasitesini ve nakliyesini bile anons etmiyor. Varsayılan olarak, ne kadar çeltik taşıyabilirsiniz, sorun değil. Unutmayın, başka birinin hasat makinesine çarpmayın.


harvest. io apk oyun indir club


Hasat makinesini seçtikten sonra oyun sizi çiftliğe götürecek. Çiftlikler ayrıca, sizinle diğer 3 hasat makinesi (AI veya diğer oyunculardan) arasında ateşli bir savaşın gerçekleşeceği yerdir. Her çiftlik, çok rustik, basit bir tasarıma sahiptir: ahşap bir çitle çevrili olgun tarım ürünleri, çitin dışında güzel bir ev veya ahşap depo vardır. Bu ahşap çit, çoğunlukla sadece oyunun alanını sınırlama etkisine sahiptir. Biçerdöveriniz bir çite çarparsa, sorun değil, çarpışma nedeniyle sadece yön değiştireceksiniz.


Harvest.io Apk indir


Harvest.io'daki çiftliklerin sayısı o kadar çok ki, yayıncının bu oyunu aylarca oynayabileceğinizi kendinden emin bir şekilde duyurmasının da nedeni budur. Sadece 20 çiftlikte oynuyorum, bu yüzden bilmiyorum. Ancak bu kadar çok sayıda arena oluşturmak için çiftlik stillerini ve her alanın renklerini rastgele karıştıracaklarını düşünüyorum.


Harvest.io Apk Son Sürüm


Her çiftliğe farklı bir tarım ürünü ekilir. Tabii ki, oynanışı etkilemiyor. Sadece oyun deneyiminize devam etmek için size daha fazla heyecan verir. Bence bu da biraz ilginç bir oyun. Bir çiftlik seçtikten sonra, hasat etmeniz gereken tarımsal ürün türlerini ilk elden gördükten sonra, çiftçiden gün içinde elde edilmesi gereken minimum tarımsal ürün sayısını belirten bir bildirim alacaksınız. Durumda, düşmandan kaçınmak için etrafta dolaşıyorsunuz ama hiçbir şey hasat etmeyin.


Harvest.io indir (MOD, Skin Hilesi)


Bir önceki android oyun  I, The One APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar