Grand Prix Story 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Grand Prix Story 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 1 Grand Prix Story 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 2 Grand Prix Story 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 3 Grand Prix Story 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 4 Grand Prix Story 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 5 Grand Prix Story 2 Para Hileli MOD APK [v2.4.6] 6

Grand Prix Story 2 Para Hileli MOD APK [2.4.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu yarış takımı yönetimi simülatöründe arkanıza yaslanın ve arabalarınızın damalı bayrağa doğru yarışırken hız rekorları kırmasını izleyin.


Grand Prix Story 2 2.4.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız GP Madalyası
  2. Sınırsız Araştırma Puanı
  3. Sınırsız Nitro
  4. Sınırsız Yakıt
  5. Sınırsız Para hilesi
Grand Prix Story 2 - Son on yılda, akıllı telefon platformu teknolojisi henüz gelişmemişken, kendinize bir telefon tuş takımına sahip olmak son derece lüks. Ve o zaman, Java platformunda çalışan makineler bir çok popüler eğlence oyununu destekleyecektir. Rol yapma, taklit etme türü yavaş yavaş biliniyor ve o dönemde eğlence pazarına hakim. Oyunun başlangıcı göz ardı edilemez. Eğlence dünyasında bir zamanlar bir prens olan yarış oyunları sürekli geliştirilmekte ve piyasaya sürülmektedir. Şu andan farklı olarak oyunun grafikleri aynı zamanda 8 bitte durdu. Ancak günümüzde geçmişi yeniden üretme eğilimi, çocukluğa dönmeyi sevenler için büyük bir cazibe yaratıyor. 


Grand Prix Story 2 v2.4.6 MOD APK


Kairosoft Co., Ltd., Grand Prix Story 2'yi başlattı. Kısa süre sonra, Grand Prix Story 2 çok ilgi gördü ve olumlu geri bildirimler aldı. Bu, oyunun Kairosoft'a getirdiği ilk başarıya şaşırmamak için simülasyon ve yarışın bir birleşimidir. Daha önce, Kairosoft'u ünlü yapan 8 bit grafiklere sahip birçok oyun vardı, ancak Grand Prix Story 2, Kairo için hala iyi bir stratejiydi.


Grand Prix Story 2 2.4.6 Para Hile Apk


Grand Prix Story 2 bir yarış oyunudur, bu nedenle göreviniz bir yarış arabası ve herhangi bir yarışçı seçmek, onları eğitmek ve kendi arabanızı yükseltmek veya inşa etmek için bir araba tamircisi kiralamaktır. Güçlü bir makine oluşturun, hızlanın. Ancak, sadece yarış değil, oyuncunun hızını optimize etmek için her biri farklı bir araç gerektiren birçok yarış var, bu yüzden yapmanız gereken şey bir fabrika inşa etmek. Başka bir piste geçmek için, arabaları yarışa hazır hale getirmelisiniz. Ancak bina yeterli değil, yarışçıları dikkatlice eğitmezseniz iyi rekabet edemezsiniz.


Grand Prix Story 2 Nitro Hilesi


Güçlü olduğunuzda, arabanızın hızını en üst düzeye çıkarması için arabanızı yükseltin ve rakibi kazanmak daha kolay olacaktır. Bahsetmiyorum bile, Grand Prix Story 2 çevrimiçi bir yarış oyunudur, dünyanın dört bir yanındaki diğer sürücülerle seviyenizi, sınırsız oynama yeteneğinizi tam olarak gösterebilirsiniz. Her oyun seviyesinden sonra, size güzel bir özellik veya özellik kazandıracak, oyunu tamamen deneyimlemenize yardımcı olacak küçük ipuçları olacaktır.


Grand Prix Story 2 Yakıt Hilesi


8 bitlik bir arayüz olarak tasarlanan oyun çok sevimli, sevimli. 8 bit oyun platformunda iyi ayrıntılar, efektler ve görüntüler de bulunur. Biraz estetik açıdan hoş olsa da, aynı zamanda özelliklerle dolu, oldukça sezgisel ve kurulumu kolay. Oyun sırasında, ekran tam bilgi gösterecek, durumunuzu kontrol etmek ve oyun kapağını gözlemlemek çok kolay olmalıdır. Oyundaki m bar çok akılda kalıcı, kulağa eğlenceli ve çok hoş geliyor.


Grand Prix Story 2 Altın Hilesi


Mevcut oyun türüyle karşılaştırıldığında, Grand Prix Story 2 size eski anıların anılarını getirecek. Klavyenin ilk anları yarışmak için basın. Basitliği, oyun kolaylığını seven ve çocukluğa dönme şansı isteyen herkes için gerçekten uygundur. Oyun ücretsiz, indirin ve deneyimleyin.


Grand Prix Story 2 İndir (MOD Sonsuz Altın / Nitro / Yakıt Hilesi)


Bir önceki android oyun Pocket World 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar