Parking Jam 3D Para Hileli MOD APK [v0.90.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Parking Jam 3D Para Hileli MOD APK [v0.90.1] 1 Parking Jam 3D Para Hileli MOD APK [v0.90.1] 2 Parking Jam 3D Para Hileli MOD APK [v0.90.1] 3 Parking Jam 3D Para Hileli MOD APK [v0.90.1] 4 Parking Jam 3D Para Hileli MOD APK [v0.90.1] 5 Parking Jam 3D Para Hileli MOD APK [v0.90.1] 6

Parking Jam 3D Para Hileli MOD APK [0.90.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer yarış oyunlarının aksine, oyuncuların en iyi yarış deneyimini yaşayabilmeleri için mükemmel grafikleri vardır.


Parking Jam 3D 0.90.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Piyasada bulunan arabalarla ilgili oyunların çoğunun araba ile ilgili olduğu, çoğunun yarıştığı inkar edilemez. Oyuncuların yaşadıkları herhangi bir değişiklik olmadan hala aynı olduğunda bu sıkıcıdır. Ancak Parking Jam 3D oyunu  , araba ile ilgili ender oyunlardan biridir, ancak yarış değil, bir Bulmaca oyunudur. Oyuncuların deneyimlemesi için yapılabilecek çok az oyun olduğunda bu çok yeni bir kombinasyondur. Taze bir esinti hissetmek istiyorsanız, bu oyun harika bir seçim. 


Parking Jam 3D v0.90.1 MOD APK


Diğer yarış oyunlarının aksine, oyuncuların en iyi yarış deneyimini yaşayabilmeleri için mükemmel bir grafik vardır. Bu tür oyunlar genellikle kapsamlı bir oyuncak haritasına sahip olacaktır, bu nedenle oyunu oynamak için güçlü bir konfigürasyon gereklidir. Ancak bu oyun öyle değil, oyunun oyun haritası küçük, sadece standart bir otoparkta kapsüllenmiş. Bu yüzden oyunun grafikleri, oyunun tasarım ekibi tarafından onları daha keskin ve daha otantik hale getirmek için dikkatle tasarlandı. Oyunun 3 boyutlu grafik formatı var; bu, oyuncuların deneyimlemesi için oyunun gerçekliğini artırdı.


Parking Jam 3D - Para Hilesi


Oyuncular oyunun ismine baktıklarında arabaların otoparkta sıkışıp kaldığını ve oyuncunun görevi onları kurtarmak olduğunu görecekler. Oyuncular, ekranda kaydırmak için parmaklarını kullanmak zorunda kalacak ve tüm arabaların otoparktan çıkabilmesini sağlayacak. Ancak erken başarıya ulaşmak kolay olmayacak, oyunun etrafında pek çok engel var ve bu arabalar birçok farklı pozisyonda sıkıştı. Oyuncular, diğer arabalara veya engellere çarpmalarına izin verilmeden onları oradan çıkarmaya zorlanır. Oyuncuların bunları sıraya koymaları ve ilk çıkanın halk olduğunu bilmeleri, diğer arabaların dışarı çıkması için daha fazla alan yaratmaları gerekir.


Parking Jam 3D Hile Apk


Oyun bir bulmaca oyunudur ve oyuncu soruyu cevaplayacak, arabaları nasıl kurtaracak? Oyunun oyuncunun deneyimlemesi için birçok farklı aşaması var ve her aşamada oyuncunun farklı bir cevap vermesi gerekiyor. Oyundaki hiçbir aşama aynı değildir, bu yüzden oyuncular bu oyunda birçok yeni şey deneyimleyecek. Oyun tarafından verilen bu soruyu cevaplamak için, oyuncunun ilk aracın çıkışının nerede olacağını bulması gerekiyor. Oyuncu ilk aracı çıkardıktan sonra, her şey çok daha kolay olacak.


Parking Jam 3D nasıl indirilir?


Parking Jam 3D, bu oyunda oyuncuların deneyimlemesi için yüzlerce farklı aşama satırı vardır. Bu çok büyük bir sayı, bu nedenle oyuncuların oynamaya devam etmek için bir sahneye sahip olmama konusunda endişelenmelerine gerek yok. Birçok farklı aşama olmasına rağmen, hepsi oyuncuya yenilik getirmek için farklı şekilde tasarlanmıştır.


Parking Jam 3D'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Trail APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar