Bad 2 Bad Apocalypse Mega Hileli MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bad 2 Bad Apocalypse Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 1 Bad 2 Bad Apocalypse Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 2 Bad 2 Bad Apocalypse Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 3 Bad 2 Bad Apocalypse Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 4 Bad 2 Bad Apocalypse Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 5 Bad 2 Bad Apocalypse Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 6 Bad 2 Bad Apocalypse Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 7

Bad 2 Bad Apocalypse Mega Hileli MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Delta mürettebatının hayatta kalmak için savaşmaktan dünyayı yeniden inşa etmeye nasıl geçtiğini keşfedin.


Bad 2 Bad Apocalypse 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
  2. Beceri bekleme süresi yok

"Bad to Bad: Delta" ve "Extinction" oyunlarından sonra gelen "Bad to Bad Apocalypse", seleflerinin kapsamını ve derinliğini genişletiyor. Binbaşı Pan liderliğindeki Delta Ekibi, Apocalypse video oyununda bir insan virüsü tarafından harap olmuş bir dünyayı kurtarır ve yeniden inşa eder. 


Bad 2 Bad Apocalypse v1.0.0 MOD APK


Delta mürettebatının hayatta kalmak için savaşmaktan dünyayı yeniden inşa etmeye nasıl geçtiğini keşfedin. Bu RPG'nin geniş, açık uçlu bir ayarı var. Avlanarak, balık tutarak ve eşya üreterek hayatta kalabilirsiniz. Bu oyun, öncekinden üç kat daha fazla silah ve diğer öğeler içeriyor. 


Bad 2 Bad Apocalypse Para Hilesi


Bad 2 Bad Apocalypse oyununda oyuncular, oyun ilerledikçe karakterlerini daha ayrıntılı bir şekilde özelleştirebilirler. Ayrıca 60'tan fazla farklı keşfedilebilir harita var. Dünya Misyonu, dünyanın çeşitli yerlerinde misyonerlik çalışmaları ile ilgilidir. Hemen özel kuvvetlerinizi organize etmeye ve eğitmeye başlamalısınız. 


Bad 2 Bad Apocalypse Altın Hilesi


Topçular, uçaklar ve daha ölümcül insansız hava araçları yardım etti. Etkili bir şekilde manipüle edebileceğiniz ve kullanabileceğiniz savaş teçhizatına ihtiyacınız olacak. Sistem bir bütün olarak yükseltildi ve grafikler her zamankinden daha iyi.


Bad 2 Bad Apocalypse Mermi Hilesi


Korkunç düşmanları ve virüs bulaşmış Wilders'ı yenin, ardından dünyayı yeniden inşa etmek için onların gazabını kullanın. Bu, yeni alanlar keşfetmek, kaynak toplamak ve balık yakalamak gibi temel hayatta kalma faaliyetlerine katılarak ve ardından bunları ana kampınızı geliştirmek ve gerekli ekipmanı oluşturmak için kullanarak gerçekleştirilebilir. 


Bad 2 Bad Apocalypse Apk Hile


Yeni özelleştirme seçenekleri sayesinde, bir karakter yaratmaktan silahları değiştirmeye kadar her şey artık daha büyük bir hassasiyetle yapılabilir. Kasklar (orijinal çalışmada yer almayan), gece görüş gözlüğü ve diğer öğeler dahil olmak üzere çeşitli ekipmanları test edebileceksiniz. 


Bad 2 Bad Apocalypse Apk indir


Apocalypse'de karakter gelişiminin önemi, takım sistemi, kişinin stratejisini verilen koşullara uyarlama yeteneği ve mürettebatın eşyaları önceki çalışmalara göre önemli ölçüde arttı. Savaş uçağı mangaları, hava desteği, savaş uçaklarından yer desteği ve kundağı motorlu toplardan bombardıman desteği sağlamak için saldırı helikopterlerinin yanında konuşlandırılabilir.


Bad 2 Bad Apocalypse indir (MOD, Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Super Mombo Quest APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar