Extreme Landings Pro FULL MOD APK [v3.7.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Extreme Landings Pro FULL MOD APK  [v3.7.8] 1 Extreme Landings Pro FULL MOD APK  [v3.7.8] 2 Extreme Landings Pro FULL MOD APK  [v3.7.8] 3 Extreme Landings Pro FULL MOD APK  [v3.7.8] 4 Extreme Landings Pro FULL MOD APK  [v3.7.8] 5 Extreme Landings Pro FULL MOD APK  [v3.7.8] 6

Extreme Landings Pro FULL MOD APK [3.7.8] - son sürüm Android için ücretsiz indirin! 200 TL değerindeki bu oyun sitemizde bedavadır. Uçuş becerilerinizi teste sokmak ister misiniz ?


Extreme Landings Pro 3.7.8 FULL APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm seviyelerin kilidi açıldı 
  2. Tüm mağaza öğelerinin kilidi açıldı
  3. Tüm seviye zorluklarının kilidi açıldı
  4. Reklamlar devre dışı bırakıldı

Pilotluk becerilerinizi test edin ve tarihin en kritik uçuş koşullarını yönetin. Gerçek olanlardan ilham alan acil durumları ve olayları, saf adrenalinin doruk noktasında çözün.Bağımsız motorları çalıştırın, ekipman gösterge panoları arasında gezinin ve en yüksek pilot seviyesine ulaşmak için 5.000'den fazla olası durumu çözmeye hazır olun.Simülatör, gerçek zamanlı olarak 500'den fazla havaalanı ve hava koşuluyla tamamlanması gereken 36 görev, geçilmesi gereken 216 zorluk, haritacılık ve dünya çapında navigasyon içerir.


Extreme Landings Pro APK -- PARA hilesi


Extreme Landings Pro APK - bu, türün temsilcilerinin en iyisi olan mükemmel bir uçuş simülatörüdür. Kullanıcı, çeşitli uçak modellerinde uçabilecektir. Ana tema gerçekçi fizik ve uygun yönetim üzerinedir. Oyun gelince, oldukça çeşitlidir. Burada uçağın uygun modelini ve boyutunu, farklı kalkış şeritlerini ve konumları seçebilirsiniz. Daha büyük bir uçağın yönetilmesinin daha zor olacağını belirtmekte fayda var. Gök gürültülü fırtına gibi farklı hava koşulları da vardır. Bunun, oyunun gerçekçiliğinin yanı sıra kalkış karmaşıklığı üzerinde de etkisi var. Oyun yüzlerce farklı görev içeriyor.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar