Steel Rage Mermi Hileli MOD APK [v0.182]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Steel Rage Mermi Hileli MOD APK [v0.182] 1 Steel Rage Mermi Hileli MOD APK [v0.182] 2 Steel Rage Mermi Hileli MOD APK [v0.182] 3 Steel Rage Mermi Hileli MOD APK [v0.182] 4 Steel Rage Mermi Hileli MOD APK [v0.182] 5 Steel Rage Mermi Hileli MOD APK [v0.182] 6

Steel Rage 2021 Mermi Hileli MOD APK [0.182] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ağır tanklardan ve dev savaş robotlarından yoruldunuz mu?


Steel Rage 0.182 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
  2. Yeniden yükleme süresi yok

Tanklar, yarışlar ve atışlar dünyanın her yerindeki birçok oyuncu için en iyi tür olmalıdır. Öyleyse, bu üç video oyunu türünün bir araya getirilmesi durumunda ne olacağını hiç hayal ettiniz mi? Steel Rage , artık mükemmel olamayacak mükemmel bir örnek. Bu GDCompany tarafından geliştirilmiş bir aksiyon atış oyunudur. Oyunda, takım arkadaşlarınızla diğer oyunculara karşı savaşmak için son derece iyi modern silahlarla donatılmış araçları sürebileceğiniz son derece benzersiz bir motif var. Bu oyun, oynanışı, film müzikleri ve grafikleri dahil olmak üzere birçok iyi özelliğe sahiptir.


Steel Rage v0.182 MOD APK


Steel Rage'in çalışma şekli çok basit, diğer atış oyunlarına çok benziyor ancak bir asker olarak oynamak yerine şoför olarak oynayacaksınız, aynı zamanda diğer tank savaşı oyunlarına da benziyor ancak tank kullanmak yerine araçlarınız araba veya kamyon olabilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, aracınızın düşman ekibine karşı savaşmak için donattığı silahlarla yoldaşlarınızla savaşmak için en sevdiğiniz aracı süren kişi siz olacaksınız.


Steel Rage 0.182 Para Hile Apk


Oyunun kuralı da çok basit, iki takımın savaş alanında hiç aracı kalmayana kadar birbirlerinin araçlarını yok etmesi gerekiyor. Zamanlayıcı sıfıra kadar geri saymaya başladıktan sonra hiçbir takım tamamen yok edilmezse, savaş alanında daha fazla aracı olan takım oyunun galibi olacaktır. Savaş bittiğinde her oyuncu, sizin ve ekibinizin başardığı başarılara layık olan iyi miktarda ödül alacak. Kazanan takım elbette kaybeden takımdan daha fazla ödül alacak. Bu ödüllerle, bunları aracınızı yükseltmek için kullanabilir, hatta tamamen yeni bir tane satın alabilirsiniz.


Steel Rage Mermi Hile Apk


Oyun, birçok farklı renk, tasarım ve işlev seçeneği ile son derece çeşitli bir araç sistemini destekliyor. En sevdiğiniz araç modelini sedan, mini araba, kamyon, askeri araba gibi pek çok araç arasından özgürce seçebilirsiniz ... dayanıklılığı artırmak için şasisi ve daha fazlası.


Steel Rage apk hile


Oyunun silah sistemi tanksavar silahları, otomatik makineli tüfekler ve hatta roketler gibi birçok farklı türü içeriyor. Her silahın farklı avantajları olacaktır. Tanksavar silahları, düşmanın zırhından çok yüksek bir delme oranına sahiptir ve bu, düşmana makul miktarda hasar verir. Otomatik makineli tüfekler zamanla büyük hasara sahiptir ancak düşman sürekli hareket ettiğinde vurulması daha zordur. Son silah türü, çok yüksek bir isabet oranıyla ancak saniye başına düşük hasarla düşmanlara büyük miktarda hasar verebilen roketli silahlardır. Kendinize ve aracınıza en uygun silahı seçmeyi düşünmelisiniz.


Steel Rage para Hilesi


Grafik açısından, oyunun kendisi, mobil platformlar için bir oyun için son derece etkileyici grafiklere sahiptir. Geliştiriciler, her bir aracı ve silahı tasarlarken harika bir iş çıkardılar. Oyunun grafiklerine atıfta bulunulduğunda en dikkat çekici şey savaş alanı haritalarıdır. Oyundaki savaş alanı haritaları çok büyük, ağaçlar, otlar, kayalar gibi basit şeylerden vinçler, evler gibi karmaşık engellere kadar her şey titizlikle tasarlandı ... Mermi kıvılcımlarının, dumanın son derece pürüzsüz görsel efektlerinin yanı sıra efektler,… Bütün bunlar oyunu her zamankinden daha gerçekçi hale getirdi. Telefonunuz çok zayıfsa, oyunun ayarlar menüsünden grafiksel yapılandırmayı azaltabilirsiniz. Bu, kelimenin tam anlamıyla herkesin oyunu oynamasına izin verecektir.


Steel Rage APK Android oyun CLUB


Oyundaki film müzikleri de büyük bir artı. Oyunda rock ve metal tarzında fon müziği var, bu da oyuncuları her zaman bir savaş için heyecanlı hale getiriyor. Savaş sırasındaki gerçekçi ses efektlerinin yanı sıra, oyuncunun oyun deneyimi kesinlikle yeni bir seviyeye yükseltilecektir. Birinci sınıf grafikler ve gerçekçi müzikler ile benzersiz çekici oyun ile birlikte oyun, video oyun piyasasında kesinlikle iyi bir yere sahip olacaktır. Buna ek olarak, oyun gelecekte sadece mevcut özelliklerde durmayacak, aynı zamanda çok daha fazla güncellenecek ve oyunculara daha iyi deneyimler yaşatacak.


Steel Rage'i İndirin (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Raidfield 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar