Idle Firefighter Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.37.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Firefighter Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.37.2] 1 Idle Firefighter Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.37.2] 2 Idle Firefighter Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.37.2] 3 Idle Firefighter Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.37.2] 4

Idle Firefighter Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [1.37.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İtfaiye istasyonunuzu ve atıl karınızı yöneterek bir kralı olun. Zengin olmak için para kazanın!


Idle Firefighter Empire Tycoon 1.37.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi (Harcadığınızda elmas artar.)
  2. Sınırsız para hilesi (Harcadığınızda para artar!)
İtfaiyeciler tehlikeli bir iştir ancak şehirler veya kasabalar için insanların hayatlarını korumak ve felaketle sonuçlanan kazalarla başa çıkmak için önemlidir. Pek çok oyun tüm itfaiyeci süreçlerini başarılı bir şekilde simüle etti, ancak çok az oyun bunu genişletiyor ve oyuncuları tüm içerikleriyle eğlendirmiyor. Bu makale, oyuncunun komutan olmasına ve sürekli olarak kazalara katılmasına olanak tanıyan bir itfaiyeci yönetimi simülasyon oyunu olan Idle Firefighter Empire Tycoon'u tanıtacak. Dahası, oyun aynı zamanda özel bir stile sahip durumlar yaratır ve her zaman birçok rastgele öğeye sahiptir, bu da zorlukların her birini daha zengin ve daha yoğun hale getirir. 


Idle Firefighter Empire Tycoon v1.37.2 MOD APK


Idle Firefighter Empire Tycoon basit bir oyundur ve oyuncuları dünyaya çekmek ve oyunun rahatça keyfini çıkarmak için birçok otomatik öğeyi birleştirir. Başka bir deyişle, oyun bir şehirdeki departmanları yöneten büyük bir figüre benziyordu. Oyunun başlangıcında, oyuncuların itfaiyecilerin operasyonlarını yürütmek ve yönetmek için bir karargah inşa etmesi gerekecek. Sonraki şey, üyelerin kalitesini artırmak, ekipmanı yükseltmek ve sürekli olarak farklı yerlerden görevler üstlenmekti. Bu oyundaki her şey, oyuncuların şehirdeki tüm kazaları ortadan kaldırma yükümlülüğü ile bir itfaiye karargahını yönetirken en özgün ve canlı deneyime sahip olmalarını istiyor. 


Idle Firefighter Empire Tycoon Para Hilesi


Oyuncular bu oyuna girdiğinde, tüm genel merkezi küçük bir işletme olarak yönetmek ve birçok görevi yerine getirerek itibarlarını kademeli olarak geliştirmek onların görevidir. Oyuncunun itibarı belirli bir seviyeye ulaştığında, her seviyede kademeli olarak daha zor görevlerin kilidini açacak, gelirlerini artıracak ve her şeyi geliştirecekler. Oyuncunun önceliği, en güçlü itfaiye karargahını oluşturmak için itfaiyecilerin eğitimi ve birçok unsur dahil olmak üzere tüm malzemeleri ve ekipmanları yükseltmektir. Oyunun görev sistemi her zaman rastgele gelir ve içerikleri zengin ve sonsuzdur, görev sisteminin gelişiminde oyunun derinliğini gösterir.


Idle Firefighter Empire Tycoon Hile Apk


İnsanları kurtarmak veya konuşlandırıldıkları şehirdeki tüm olası tehlikeleri dengelemek bir itfaiyecinin görevidir. Tüm kazalar rastgele gerçekleşir ve oyuncular her zaman gerekli kuvvetleri veya ekipmanı harekete geçirmek için özel raporlar alır. Bir oyuncu bir göreve gitmeden önce, güçlerin dengesini ve özel teçhizatı bilmeleri gerekir. Aynı anda meydana gelebilecek diğer durumları karşılamak için her zaman yedek bir ekibe ihtiyaçları vardır. Gelecekte, oyuncular bir görevi tamamlama verimliliğini artırmak için itfaiyeci sayısını artırabilir, kalitelerini yükseltebilir ve yeni ekipman veya malzemeler satın alabilir.


Idle Firefighter Empire Tycoon APK Son Sürüm indir


Oyuncular, itfaiye karargahını yükseltmenin yanı sıra, genel yönetimi iyileştirmek için diğer oyun performansını ve işlevlerini de yükseltebilir. Tüm oyuncuların farklı yükseltme sistemleri vardır ve yeni içeriğin kilidini açmak için tüm platformları aşamalı olarak geliştirebilirler. Oyuncular ayrıca yeni yangınla mücadele teknolojilerinin kilidini açma veya ekiplerin sevk edildiği hızı geliştirme fırsatına da sahip olacaklar. Bu sayede oyuncular, her görevin gelirini artırabilir ve karargahın dünya ile olan itibarını sürekli olarak geliştirebilir ve sonunda yalnızca profesyonel itfaiyecilerin tamamlanabileceği dünyanın en büyük etkinliklerine katılabilir.


Idle Firefighter Empire Tycoon Altın Hilesi


Idle Firefighter Empire Tycoon, oyunculara harika bir oyun sunmak için itfaiyeci unsurunu tycoon işlevi ile uygulayan oyunlardan biridir. Sonuç olarak, oyuncu bir itfaiye ekibini manuel olarak çalıştırmak veya tüm görevleri kendi başlarına tamamlamalarına izin vermek arasında seçim yapabilir. İş adamı sistemi ayrıca, oyuncu yokken veya çevrimdışıyken daha fazla gelirden yararlanmaya yardımcı olmak için her vaka için gerekli ekipmanı ve kuvvetleri otomatik olarak dağıtacaktır. Bu oyundaki tüm durumlar herhangi bir itfaiyeci seviyesi ile çözülebilir ve oyuncuya her zaman en etkileyici itfaiyeci başarılarını verir. 


Idle Firefighter Empire Tycoon Elmas Hilesi


Idle Firefighter Empire Tycoon, oyunculara ve daha geniş pazara kolayca ulaşmak için basit bir grafik motoru kullanır. Oyun esas olarak oyunculara itfaiyeci departmanının temel bilgilerini vermek istiyor, bu nedenle oyunu ve diğer birçok görsel unsuru oluşturmak için en kullanıcı dostu görsel kaliteyi kullanıyor. Dahası, kazaların etkileri basittir, çevredeki insanların panik çığlıkları eşliğinde oyunu hayata geçirir ve oyun içeriği eğlence oyuncularına yeni zirvelere taşınır. İtfaiyecilerin büyüklüğü ve erdemleri yadsınamaz ve günümüzde her zaman herhangi bir modern şehrin en önemli birimidir. Bir itfaiye karargahını yönetme hissini yaşamak istiyorsanız, Idle Firefighter Empire Tycoon tüm bu unsurları karşılayan kolay bir oyun olacaktır.


Idle Firefighter Empire Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Internet Cafe Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar