Dark Riddle Classic Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dark Riddle Classic Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 Dark Riddle Classic Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 Dark Riddle Classic Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 Dark Riddle Classic Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 4 Dark Riddle Classic Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 5 Dark Riddle Classic Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 6

Dark Riddle Classic Elmas Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hasta ruhlu komşunuzu nasıl bilirsiniz?


Dark Riddle Classic 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
Dark Riddle Classic - oyuncunun bir komşunun gizemini çözdüğü korku unsurlarına sahip birinci şahıs eylemi. Ana karakter, sahibi korkunç bir sır saklayan gizemli bir evin yanında yaşıyor. Açıklığa kavuşturmak için kahramanın kendisini bir komşunun evinde bulması ve kanıt bulmaya çalışması gerekir. Binanın bodrumunda gizemli bir şey gizlidir, ancak karakterin oraya ulaşmak için birçok sorunu çözmesi gerekecektir. Tabii ki komşu adam bunu yapmak için o kadar kolay olmayacak çünkü kahramanı engelleyecek ve tehdit edecek.


Dark Riddle Classic v1.0.4 MOD APK


Dark Riddle Classic oyununda yepyeni bir retro tarzı Dark Riddle hikayesini yaşayın . Bodrumda gizlenmiş sinir bozucu komşunun sırrını ortaya çıkaran korku hikayesini keşfedeceksiniz.


Dark Riddle Classic 1.0.4 Elmas Hile Apk


İş nedeniyle yeni bir daireye taşınmanız gerekiyor. Yeni konut, temiz hava ile sessiz ve sakin banliyölerde yer almaktadır. Yeni gelen biri olarak, her yerde selamlaşmaya başlarsınız. Diğer dost komşulardan farklı olarak, karşı evdeki komşu somurtkan ve kaşlarını çatarak selamınızı görmezden gelir. Bazı zamanlar, örneğin gece, öğleden sonra gibi, yan komşunun evi garip sesler çıkarır. Bu, dikkatinizi ilginç komşunuza çekti. Bir gece, onu evden vücut şeklinde siyah bir çanta çıkarırken bulursunuz. Diğer evin derinliklerinde gizli olan sırrı bulma zamanının geldiğini anlıyorsunuz. Ancak, bahçesinin her köşesinde bir kamera olduğu, kapı ve pencerelerde emniyet pimleri olduğu için görev oldukça imkansızdır. En önemlisi, komşunuz oldukça vahşi.


Dark Riddle Classic Para Hile Apk


Dark Riddle Classic, birinci şahıs korku macera oyunudur. Göreviniz komşunun evine girmek, engelleri aşmak, tuzakları aşmak ve gizli tünele inen yolu bulmak için peşinde koşmaktır. Orada, gerçek gizemin çözümünü bulacaksınız. Kaşlarını çatan bu komşu son derece ihtiyatlı davrandı ve bahçesine girmek zordu. Bu yüzden, anahtarı bulamamanız durumunda evine girmek için çitin üzerinden tırmanmak için tahta kutuyu kullanın. Pencere fırlatmak, içeriye girmenin en hızlı yollarından biridir. Ama aynı zamanda yüksek bir ses çıkarabileceği ve ev sahibinin dikkatini çekebileceği için çok dikkatli olmalısınız.


Dark Riddle hile nasıl indirilir?


Dark Riddle Classic, basit bir kontrol sistemi düşünülerek tasarlanmıştır. Oyuncuların arayüz üzerinde her şeyi doğru yapmasına izin verir. Ekranın sağında oyuncuların hareket etmesine izin veren bir joystick düğmesi var, simge aşağı doğru eğiliyor. Özellikle minyatür harita, oyuncuların hareket alanlarını kapsamasına izin vermek için son derece önemlidir. Ayrıca, farklı ses seviyelerine sahip kulak şeklindeki simgeye her zaman dikkat etmelisiniz. Komşunuzun çıkardığınız sesleri ne kadar iyi duyabildiğini gösterir. Gürültü çok yüksekse, hızla koşacak ve sizi yakalayacaktır.


Dark Riddle classic hile apk


PAGA Group'un ürünleri, oyundaki yaratıcılıkları için her zaman takdir edilmektedir. Ancak bu geliştiricinin tek dezavantajı çok fazla reklam olması, kaynak yetersizliği ve bazı unsurları açmada zorluk olması… Ancak verdiğimiz MOD APK sürümü ile bu sorun için endişelenmenize gerek kalmayacak.


Dark Riddle classic indirin (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Woodturning APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar