Helikopter Saldırısı 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.4]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
GIF
Helikopter Saldırısı 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 1 Helikopter Saldırısı 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 2 Helikopter Saldırısı 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 3 Helikopter Saldırısı 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 4 Helikopter Saldırısı 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 5 Helikopter Saldırısı 3D Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 6

Helikopter Saldırısı 3D Para Hileli MOD APK [1.2.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Gunship Strike 3D olan ve aniden sıcacık yatağında yatarken bir anda saldırı emri gelir ve hazırlanırsın.


Helikopter Saldırısı 3D 1.2.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Helikopter Saldırısı 3D - Birçok rakiple kaliteli aksiyon. Son sözle donatılmış bir savaş helikopterinin yasına oturun ve hava savaşınıza başlayın. Helikopterinizi geliştirin veya daha da iyi satın alın, en iyi ve en güçlü silahları alın. Askeri helikopter pilotlarına ve düşman teknolojisine ateş edin. Düşmanlar tüm savaş güçlerini kullandı: piyade, mühendislik, havacılık ve topçu! Tüm düşman Morning Star'ı ortadan kaldırın ve dönün. Görevleri yerine getirin ve helikopterinizi yükseltin. Milleti bekliyorsunuz.


Helikopter Saldırısı 3D v1.2.4 MOD APK


Helikopter Saldırısı 3D, Google Play'de bulunan en kapsamlı ve gerçekçi 3D helikopter böcek aksiyon oyunudur. Şimdi en tehlikeli teröristlere saldırmaya başlayın! Gunship Strike 3D sizi güçlü savaş helikopterlerinin bulunduğu topçu koltuğuna oturtuyor. Tüm dünyadaki düşmanları öldürmek için güçlü makineli tüfeklerinizi ve yıkıcı füzelerinizi stratejik olarak ateşleyin. Dünyanın en büyük savaş deneyiminde savaş helikopterinizi sağlığa yönlendirin ve düşman üslerini yıkın! Bu 1 numaralı askeri helikopter aksiyon oyunu, bir savaş helikopteri saldırısında doğru miktarda strateji, uçuş becerileri ve acımasızlığı birleştiriyor!


Helikopter Saldırısı 3D 1.2.4 Para Hile Apk


Candy Mobile firmasının ürettiği Android platformunun güncel sürümünü ekleme ihtiyacını seven ziyaretçiler için simülasyon ve helikopter savaş oyunları popüler oyunlardan biridir. Amacınız kontrolünü sağladığınız helikopter ile görevinizde düşman hedeflerini yok etmek ve görevlerin sonuna ulaşmaktır. Helikopter Saldırısı 3D oyun içindeki finansal sorunlar ve genel zorluklar nedeniyle mod apk sınırsız para, elmas sunuyor.


Helikopter Saldırısı para hilesi indir


Böylece istediğiniz helikopteri satın alabilir, geliştirmek istediğiniz gibi düşmanlarınıza saldırabilirsiniz. Onlarca bölüm, tehlikeli düşman hedefleri, farklı helikopter modelleri ve dahası sizleri bekliyor. Helikopter Saldırısı 3D güncel sürüm hata düzeltmeleri. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller sensörler ve joystick mantığı ile sağlanır.


Helikopter Saldırısı 3D APK DAYI coc


Birden fazla rakiple kaliteli üç boyutlu aksiyon. Son sözle donanmış bir savaş helikopterinin dümenine otur ve hava savaşına başla. Size verilen görevleri yerine getirin ve bunun için para kazanın. Helikopterinizi geliştirin veya daha rafine satın alın, en iyi ve en güçlü silahları yakalayın. Gerçek bir as olun ve gerçekçi grafikler ve iyi tasarlanmış kontroller size geçişte yardımcı olacaktır.


Helikopter Saldırısı 3D Hile Apk


Silah donanımlı bir uçakla hava saldırılarına katılmanız için Helikopter 3D oyunu. Gökyüzünü istediğiniz gibi kontrol etmek için bir helikopter kullanarak, silah sistemi gücün güçlendirilmesine yardımcı olacaktır. Askeri üsler, savaş gemileri ana karakterin hedef aldığı hedeftir. Sadece sıradan bir pilot rolünü oynamakla kalmazsınız, aynı zamanda tüm kararlarınız bir düğmeye dokunarak bir alanı silebilir. 


Gunship Strike APK -- PARA hilesi


Helikopter Saldırısı 3D, bir helikopteri en modern silahlarla yok etmek için makineye dönüştürmek için yeterli donanıma sahiptir. Ancak yıkım görevi sorunsuz gitmiyor. Düşman aynı zamanda insanları sahip olduklarından bekleyemez hale getirir.


Helikopter Saldırısı 3D Hile nasıl indirilir?


Savaş helikopterlerinin bulunduğu her yerde, denizde, yaylada… Uçsuz bucaksız gökyüzünün tam kontrolünü ele geçirebilir ve istediğiniz gibi saldırabilirsiniz. Helikopter Saldırısı 3D size bir pilot hissi verdi, ancak saldırı anı gerçek bir askerin deneyimini getiriyor. Rakipten uzak olma avantajına sahip olmanıza rağmen, savunmalarını küçümsememelisiniz. Yerden gelebilecek herhangi bir tepkiden kaçınmak için daima gözlemleyin.


Helikopter Saldırısı 3D Son Sürüm apk indir


Profesyonel kontrol moduna sahip olan Helikopter Saldırısı 3D, ekranı nispeten makul bir şekilde düzenler. Sol, hareket modu, sağ ise saldırı seçeneği olacak. Ayrı ayrı düzenlendikleri için iki seçeneği karıştırmamalısınız. Sınırsız hareket etmek istiyorsanız ancak silah kullanımını sınırlamalısınız. Gunship Strike 3D, her turda süreyi sınırlar, yanlış kullanılırsa, rakip hala saldırırken cephaneniz bitebilir. Herhangi bir savaşta tehlikelidir, bir roket veya benzeri silahlarla kolayca yok edilirsiniz.


Helikopter Saldırısı 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Turbo Driving Racing 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar