Metal Force Dolma Süresi Hileli MOD APK [v3.47.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Metal Force Dolma Süresi Hileli MOD APK [v3.47.2] 1 Metal Force Dolma Süresi Hileli MOD APK [v3.47.2] 2 Metal Force Dolma Süresi Hileli MOD APK [v3.47.2] 3 Metal Force Dolma Süresi Hileli MOD APK [v3.47.2] 4 Metal Force Dolma Süresi Hileli MOD APK [v3.47.2] 5 Metal Force Dolma Süresi Hileli MOD APK [v3.47.2] 6

Metal Force Dolma Süresi Hileli MOD APK [3.47.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Modern tank oyunu ile çok eğleneceksiniz.


Metal Force 3.47.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. YENİDEN YÜKLEME YOK AŞIRI ISINMA YOK
Eğer gerçek bir oyuncuysanız, hepimiz bir kez Tank oyunlarıyla savaştık. Bunlar, birinci sınıf savaşların eşlik ettiği ve aşırı derecede boğucu, aşırı yıkıcı güce sahip büyük boyutlu makinelerdir. Bu noktada, muhtemelen temel oynanışı ana üssü korumak olan klasik savaş tankı oyunlarından bahsettiğimi düşüneceksiniz. Bu tür bir strateji oyununun kendine özgü bir yararı olduğunu kabul ediyorum, ancak size tavsiye edeceğim şey, kelimenin tam anlamıyla sürüş ve atış becerisi sloganıyla çok daha şiddetli bir oynanışa sahip bir aksiyon oyunu. Bu yazıda sizlere gerçek renklerle, biraz daha modern, daha dramatik ve ayrıca çok daha çılgın - Metal Force oyununu tanıtacağım . Artık potansiyel yayıncı Extreme Developers'tan sonsuz savaşlarla heyecan verici deneyime dalacaksınız.


Metal Force v3.47.2 MOD APK


Metal Force, yüksek hızlı aksiyon oyununu getiriyor. Standart RPG oyunlarından farklı olarak, bu oyun bir karakter oynamak zorunda kalmak yerine bir tankı kontrol etmenizi sağlar. Kesinlikle hikayesi yok, oyun bizi oynaması ücretsiz bir moda, sadece kurak savaş alanlarına ve güçlü silahlara götürüyor. Sonuç olarak, oyun çok oyunculu moda dayanıyor, yani sıkıcı ve biraz aptal NPC'lerle savaş olmayacak. Bunun yerine, yavaş ve uzlaşmaz olmayan insanlar arasında gerçek ve isabetli savaşlar vardır. Temel olarak oyunun iki modu olacak; ilki Ölüm Maçı modudur. Bu modda, oyuncular odadaki diğer tüm oyuncularla tek başlarına savaşmak zorunda kalacaklar, kimse sizin tarafınızda olmayacak veya arkada duran ve silahı doğrultan düşman hakkında tavsiye vermeyecek.


Metal Force 3.47.2 Para Hile Apk


Bu aynı zamanda oyunun son derece stresli olacağı ve herkesin bu savaşı kazanacak kadar emin olamayacağı anlamına gelir. Rakibinizin donanımı ve becerileri sizinkinden daha yüksekse, fark daha önemli olacaktır. İkinci modda ise grup savaşı modu var. Buradan, savaşlar daha rahat başlayacak, çünkü takım arkadaşlarınız olacak, bir duruşa girdiğinizde yardımcı olacaksınız. Spesifik olarak, bir dövüşü saymak her takım için beş oyuncuya sahip olacak, daha fazla rakibi yok edecek, maç sıralamasında o kadar çok puana sahip olacaksınız. Bu aynı zamanda takımınızın daha yüksek bir kazanma oranına sahip olacağı anlamına gelir. Sadece bu değil, aynı zamanda dünyanın her yerinden birçok oyuncuyla mesajlaşma veya Sesli sohbet yoluyla sohbet etme fırsatına sahip olacaksınız. Birçok kişi için oyunun oynanışının oldukça basit olduğu söylenebilir.


Metal Force 3.47.2 Elmas Hile Apk


Muhtemelen bu oyunda en zor bulduğum şey bu. Oynanışa baktığınızda, muhtemelen Metal Force'un piyasada görünen FPS oyunlarına benzer karmaşık bir oynanışa sahip olduğunu göreceksiniz. Sanal tuşlar, hareket düğmeleri, atış düğmeleri, silahın namlusunu değiştirmek için jestler içerecektir. Dürbün, zırh düğmeleri, yangınla mücadele, mermi türü değiştirme düğmesi veya roket atışı gibi ek yardımcı işlevlere ek olarak. Pek çok eleştirmene göre, bu işlev tuşları gerçekten mantıksız bir konuma yerleştirilmemiştir, ancak doğal olarak ustalaşmak zordur. 


Metal Force Modern Tank oyunu Apk indir


Bu oyunda gerçekten yetenekli bir oyuncu olmak için birçok farklı seviyede pratik yapmanız gerekiyor. Ancak bu eksikliği telafi etmek için oyun, deriyi gizlemek için değiştirmek, zırhı güçlendirmek veya en önemlisi, Arabayı oyuna uyacak şekilde değiştirmek veya ateş gücünü yükseltmek. Sonuç olarak, Metal Force oldukça iyi ve sadakattir.


Metal Force Hile Apk


Metal Force'daki grafik arka planın oldukça yüksek bir kalite seviyesinde olduğu söylenebilir. 3D Unreal Engine grafikleriyle, genişletilmiş bir savaş alanını tanımlarken ayrıntı miktarı ve ışık efektleri görevini oldukça iyi yaptı. Ek olarak, oyundaki fiziksel sonuçlar olağanüstü gerçekçi ve her bir arazi yüzeyine, gökyüzünde yüzen bulutlara veya ateş mermilerinin yaydığı her dumana göre ayrıntılı olarak gösterilir. Ayrıca tankların cildi gibi detaylar da hem estetik hem de zenginlik açısından çok cool bir şekilde tasarlanarak uygun bir cilt seçilmektedir. Kendinizi karanlığa gömebilir ve savaş alanında bulunan şaşkın koyunlar için bir terör haline gelebilirsiniz. Tüm bunlar oyunculara gerçek hayat ve ölüm savaş alanının acımasız sahnesinin heyecanını yaşatıyor.


Metal Force'u İndirin (MOD, No Reload Hilesi)


Bir önceki android oyun True Surf APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar