Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 1 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 2 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 3 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 4 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 5 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 6 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 7 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 8 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 9 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 10 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 11 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 12 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 13 Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [v2.2.1.0] 14

Shadow of Death 2 - Shadow Fighting Game Para Hileli MOD APK [2.2.1.0] - Shadow of Death 2 Mod APK - son versiyon - Android için ücretsiz indirin ve canavarlar diyarında gelmiş geçmiş en iyi gölge savaşçısı olun! Ayak uydurabilir misin?


Shadow of Death 2 2.2.1.0 APK AÇIKLAMASI


İlk oyunun muazzam başarısının ardından Shadow of Death 2'nin aynı heyecanı ve aksiyonu getirmesi bekleniyor. Ama bu sefer arsa devam ediyor ve düşmanlar çok daha güçlü! Ama tabi ki kahramanlar da daha güçlü, bu yüzden arada destansı bir çatışma olacak. Shadow of Death 2 beta aşamasındadır ancak Google Play Store'da 1 milyondan fazla kez indirilmiştir! Bu, bu oyunun hayran kitlesinin ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Üst düzey aksiyon ve heyecan verici güçlerle bu oyun, modern dövüş oyunlarının sahnesini hazırlıyor. Bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin! 


Shadow of Death 2 v2.2.1.0 MOD APK


Popüler Shadow Fight oyununa aşina iseniz, aynı mekaniğin bu oyun için de geçerli olduğunu fark edeceksiniz. Temel fark, bu oyunun çok oyunculu bir özelliğe sahip olmamasıdır. Ancak hikaye modunun aksiyon dolu bir macera için isteklerini karşılayacağını göreceksin. Karakterler sadece gölgelerde olsa bile. İlk Shadow of Death oyunu, Google Play Store'da 5 milyondan fazla indirmeyle büyük bir başarıydı. Bu görünüşte basit çöp adam dövüş oyunu, bağımlılık yaratan oynanışı ve hikayesi sayesinde popüler oldu. Bu oyunda, hafıza kaybı ile dolu ve karanlıkta hayatta kalmak için savaşmaya zorlanan cesur bir şövalye olan Maximus olarak yaşayacaksınız. 


Shadow of Death 2 2.2.1.0 Para Hile Apk


Bu oyunda, her yerde gizlenen bazı tehlikeler var. Öyleyse, hayatta kalmak için ihtiyatlı olmak ve her ne pahasına olursa olsun onları alt etmek sizin işiniz. Destansı yolculuğunda ilerlerken, Aurora diyarına ne olduğuna dair zayıf anıları yavaşça göreceksiniz. Çok fazla soru ve çok az zaman. Ama önemli olan, hayatta kalmak için düşmanları yenmeye devam etmen! Hepsini yenebilir misin? Bu harika oyun hakkında daha fazla şey öğrenmek için okumaya devam edin. 

Yepyeni dövüş stilleri - Shadow of Death 2'nin güzelliği, güzel koreografiye sahip göğüs göğüse dövüş taktiklerinde yatıyor. Bu oyunda bekleyecek çok şey var! Dövüş becerilerinizi geliştirecek ve ödüllerinizi artıracak yepyeni bir dövüş stilini deneyimleyin. Ancak her zaman olduğu gibi, silahlarınızı yükseltebilir, becerilerinizi yükseltebilir ve güçlü kombinasyonlarınızla düşmanları yenebilirsiniz. Tüm zorlukların üstesinden şık bir şekilde gelin ve kılıcınızla karanlığı aydınlatın. 


Shadow of Death 2 2.2.1.0 Elmas Hile Apk


Destansı grafikler - Shadow of Death 2'deki karakterler ve düşmanlar sadece gölge olsa da, oyun gerçekçidir! Karakter tasarımları olabildiğince gerçekçi, sadece şekline göre onun bir düşman olduğunu anında anlayacaksınız. Karakterlerinize gelince, iyi tasarlanmışlar ve hızlı hareket ediyorlar. Ancak bu oyunda, birden fazla düşmana doğru ilerledikçe efektler de çok gerçekçi.

Sezgisel kontroller - Bu bir 2D arcade oyunu olduğu için kontrollerde ustalaşmak kolaydır. Sanal hareket pedi ekranın sol tarafındadır. Neden saldırı ve güç düğmeleri sağ tarafta. Her şey kolaylık sağlamak ve insanlarla kolayca savaşmanıza izin vermek için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, ayarlara da kolayca erişilebilir, böylece kontrollerinizi tercihinize göre özelleştirebilirsiniz.


Android için Shadow of Death 2 - APK'yı İndir


Yepyeni dünyalar - Shadow of Death 2'de Aurora'nın güzel dünyasını 6 yeni haritada keşfedebilirsiniz. Her harita benzersizdir ve size sınırsız eylem sağlamak için destansı manzaralar içerir. Devam edin ve Leviathan adlı efsanevi ejderhayla tanışabilirsiniz!


Shadow of Death 2 nasıl indirilir?


Bir sürü patron dövüşü - Bu oyunda, her seviyede sizi bekleyen bir patron var. Bu patronlar her zamanki gibi iğrenç ve senin ölmeni istiyorlar! Bir sonraki seviyeye geçmek için onlarla tek tek savaşmalısınız. Bu patronlar arasında dev denizanaları, ejderhalar, kurbağa balçıkları ve daha fazlası var! En iyi silahlarınızı hazırlayın ve becerilerinizi maksimuma yükseltin çünkü hazırlıksızsanız sizi canlı canlı yer.


Shadow of Death 2: Shadow Fighting Game Hileli Apk indir


Oyun modları - Shadow of Death 2, oynamanız için farklı oyun modları içerir. Hikaye modu, sonraki seviyelere geçmek için düşmanlara ve son patronlara karşı savaşacağınız ana moddur. Sonra, dünyanın en iyilerine karşı savaşacağınız PvP savaşları var. Son olarak, çevrimdışı olsanız bile Shadow of Death 2 oynayabilirsiniz!


Shadow of Death 2 Mod APK İndir - Sınırsız para


Shadow of Death 2, yeteneklerinizi test edecek destansı bir çöp adam dövüş oyunudur. Ancak, silahları ve zırhları yükseltmek para gerektirecektir. Tümünün kilidini anında açmak istiyorsanız, şimdi sınırsız para modunu indirin!


Eğer Shadow Knight: Deathly Adventure apk oyununu oynamak isterseniz sizi bu sayfaya alalım.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar