Moneyland Para Hileli MOD APK [v2.19.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Moneyland Para Hileli MOD APK [v2.19.4] 1 Moneyland Para Hileli MOD APK [v2.19.4] 2 Moneyland Para Hileli MOD APK [v2.19.4] 3 Moneyland Para Hileli MOD APK [v2.19.4] 4 Moneyland Para Hileli MOD APK [v2.19.4] 5

Moneyland Para Hileli MOD APK [2.19.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu, şehrinizi genişletirken ve şu anda nüfusunuzu artırırken oynaması eğlenceli bir oyundur.


Moneyland 2.19.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Scooter Hilesi
  3. Yüksek Hareket Hızı
  4. Reklamsız
NOT : Para enjekte ederken Hareket Etmeyin.

Moneyland oyununda yönergeleri takip etmek kolaydır! Yeni başlayan bir kasabada hırslı bir yatırımcısınız ve şehirler yaratma konusunda bir oyun oynamaya hazırsınız. Paranızı toplayarak başlayacaksınız ve daha sonra kilidi açıldığında bir mekan satın alarak ilk yatırımınızı yapacaksınız.


Moneyland v2.19.4 MOD APK


Mağazalar, bankalar ve restoranlar gibi paranızı yatırabileceğiniz ve daha fazlasını toplamanıza yardımcı olabileceğiniz çeşitli yerler var. Hiçbir şey yapmadığınız oyunların hayranı mısınız? Bir şeyler inşa ettiğiniz oyunlardan hoşlanıyorsanız Moneyland sizin için mükemmel bir seçimdir. 


Moneyland Para Hilesi


Mevcut en heyecan verici tycoon oyunlarından biri olan Moneyland, aynı zamanda çocuklar için en iyi para oyunlarından biridir. Şehir büyümeye devam ettikçe, para telaşınızı sürdürmek giderek zorlaşacak. 


Moneyland Scooter Hilesi


Bu konuda endişelenmemelisiniz; bunun yerine hızlıca bir bisiklet alın ve yatırım oyununuzu oynamaya devam edin. Para yatırımınızı bitirdikten sonra, şimdi yatırım yapmak için diğer mülkleri araştırabilirsiniz. Kasabanın tek sahibi olun!


Moneyland Altın Hilesi


Oyun oynamayı seviyorsanız, şu anda çok fazla oyun var. Çeşitli konu ve kategorilerle oynamak için şu anda pek çok oyun bulabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Herkes için oynaması eğlenceli ve heyecan verici olduğu için bu oyunların birçoğunu bulabilirsiniz. Ancak gündelik oyunlarla ilgileniyorsanız, şu anda tadını çıkarabileceğiniz birçoğu var. Bunlardan biri Moneyland ve bir şehre sahip olmanızı sağlıyor!


Moneyland APK İndir Android Oyun Club


Rollic Games'in bu heyecan verici oyununda, tüm şehri yönetebileceğiniz eğlenceli bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunda, sokaklardan çok fazla para toplayabilir ve ardından şehrinizi büyütmek için kullanabilirsiniz.


moneyland hile apk, android oyun club


Sadece onları toplayıp çeşitli şeyler satın alacağınız için çok çalışmanıza gerek yok. Burada bir dondurmacı, çöplük, dükkanlar, evler, binalar ve daha fazlasını satın alabilirsiniz. Bugün yükseltebilir ve bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz!


Moneyland APK hile


Bugün birçok mobil oyunun keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Şu anda birçok türde oynayabileceğiniz birçok oyun var. Onları ücretsiz oldukları gibi oynayabilirsiniz ve şu anda farklı öğeler sağlarlar. Ancak gündelik oyunlarla ilgileniyorsanız, bunlar çok fazla odaklanmanız gerekmeyen oyunlardır. Moneyland gibi eğlenceli ve heyecanlı oldukları için bu oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, şehrinizi büyütmek için para toplamanıza izin veren bir oyundur!


Moneyland APK Dayı


Sıradan oyunları seven biriyseniz, bu sizin için. Bundan daha rahat olamaz çünkü şehrinizi inşa etmeye başlamak için yalnızca sokaklardan para toplamanız gerekir. Burada, bir şehir için gerekli birçok mağaza, bina, ev ve diğer şeylerin kilidini açabilirsiniz.


Moneyland Apk indir


Hareket hızı, toplama hızı, kapasite gibi çeşitli yükseltmeleri de kendiniz için yapabilirsiniz. Ardından, bölgenizin gelirini ve çalışanlarını da yükseltebilirsiniz. Bu, şehrinizi genişletirken ve şu anda nüfusunuzu artırırken oynaması eğlenceli bir oyundur. Gündelik oyunlar oynamayı seviyorsanız, ideal şehrinizi şimdi inşa edebileceğiniz için Moneyland tam size göre.


Moneyland indir (MOD; Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Super Sus APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar