Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.2.2] 1 Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.2.2] 2 Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.2.2] 3 Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.2.2] 4 Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.2.2] 5 Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [v3.2.2] 6

Flight Sim 2018 Para Hileli MOD APK [3.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kokpitte ustalaşmanıza, büyük bir dünya haritasında simüle edilmiş uçuşları kontrol etmenize yardımcı olur.


Flight Sim 2018 3.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Pilot olmak, gökyüzünde tutkulu bir şekilde uçmayı tatmin ettiğinde birçok çocuğun hayalidir. Dev bir makinenin gücünü hissetmek, havada uçmak ve birçok fantastik yeni ülkeye seyahat etmek. Bu nedenle, uçağın doğumundan bu yana, birçok erkek çocuk resmi olarak pilot olmak için uzun yıllar okudu ve çalıştı. 


Flight Sim 2018 APK -- PARA hilesi


Bugün birçok simülasyon oyunu ile çok daha kolay olacak gibi görünüyor. Açıkçası, gerçek bir uçak kullanmak o kadar zor değil, ama aynı zamanda tutkuyu birçok genç nesle aktarmanın iyi bir yolu. 


Flight Sim 2018 İndir PC


iTunes uçuşundaki en iyi uçuş simülatörlerinden biri Flight Sim 2018. Yeni konumları güncelleme, gerçek bir uçağa benzemek için daha işlevsel düğmeleri düzenleme ve kaldırma gibi birçok yeni özellik ile Daha fazla grafik ekleyin.


Flight Sim 2018 v3.1.3 MOD APK


Flight Sim 2018, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok uçak türü vardır. Çeşitliliği sadece en yeni ve en modern uçaklarda değil, efsanevi uçaklarla gökyüzünde de mevcuttur. Neredeyse artık dünyada olmayan ancak oyunda doğru ve güzel bir şekilde simüle edilen özel uçak türleri var. Ayrıca, bu görkemli uçakların görünümünden hala memnun değilseniz, adım atın ve kokpit yapın. 


Flight Sim 2018 Uçak Hilesi


Çok sayıda düğme ve levyeye sahip kokpitin keskin tasarımı, uçağın durum ışıkları ve verilerin de sürekli yanıp sönmesi oyuncuları şaşırtacak. İyi bir pilotun buna alışması gerekir. Ve dünya çapında bir uçuşu bitirmek, iniştir. Oyun da bu adımda oyuncuya meydan okuyor. Hızlı, kararlı ve zamanında inmeniz gerekecek. Güzel bir iniş size normalden daha fazla bonus puan kazandıracaktır.


Flight Sim 2018 apk Dayı


PS4 koluna ve XBOX'a benzer kol kumandası ile oyuncular gerçek bir uçak kullanıyormuş gibi hissedecekler. Kontrol mekanizması yeni başlayanlar için oldukça zor; uçağın istediğiniz gibi hareket etmesine izin vermek için kolu hafifçe çekmeniz gerekir. Ancak alıştıktan sonra en sevdiğiniz uçağı her yerde kullanabileceksiniz. Oyuncuların etrafındaki ve altındaki her şeyi gözlemlemelerine izin vermek için birinci ve üçüncü görünüm modları eklenir.


Flight Sim 2018 apk son Sürüm


Oyuncular zamanın değişiminin belirgin olduğunu hissedebilirler. Flight Sim 18'de gündüz ve gece, oyunda zaman içinde dönüş hesaplanıyor. Her seferinde deneyimlediğiniz manzara farklı olacak; deneyim daha heyecan verici zamanlar olacak. 


Flight Sim 2018 apk Android oyun club


Manzara, bulutlar ve hava da gerçek olaylara göre değişir. En sevdiğiniz şehri yukarıdan görmenin daha iyi bir yolu var mı? Güzel 3D grafik platformuna sahip büyük dünya haritası, uçuş simülasyonunuzu çok daha çekici hale getirecek.


Flight Sim 2018 apk hile


Ovidiu Pop da oyunlarıyla ünlüdür. Yüksek kaliteli simülasyon için bir oyun seçmek istiyorsanız, birçok oyuncunun tanıdık markasıdır. Uçak simülatörlerine ek olarak, arabaları, kamyonları, otobüsleri vb. simüle eden çeşitli oyunlara da sahiptirler. Oyunlarıyla ilgileniyorsanız, herhangi bir indirme motorunda adını arayabilirsiniz veya en çok doğrudan Google Play'de. bilgi. Şimdi deneyebileceğiniz bazı oyunlar: Euro Truck Evolution Simulator , 2017 Driving School , Euro Truck Driver 2018. Umarım bu simülasyon oyunları rahatlamanıza yardımcı olur.


Flight Sim 2018 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Heavy Bus Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar