Krallık Savaşları Para Hileli MOD APK [v3.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Krallık Savaşları Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 1 Krallık Savaşları Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 2 Krallık Savaşları Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 3 Krallık Savaşları Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 4 Krallık Savaşları Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 5 Krallık Savaşları Para Hileli MOD APK [v3.0.1] 6

Krallık Savaşları Para Hileli MOD APK [3.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kingdom Wars, rol yapma ve bir dizi duvardan duvara savaşlar içeren strateji oyunu.


Krallık Savaşları 3.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Elmas karşılığında Jeton satın alın!

Krallık Savaşları, "Springcomes" tarafından geliştirilmiş bir kule savaşı oyunudur. Bu modern bir tarz ve oyuncular düşmanlarla savaşmak için silahlardan yararlanacak ve teknoloji geliştirecek. Ancak bazı oyuncular daha çekici olacak klasik tarzdaki kaleci oyunlarını tercih ediyor ve Krallık Savaşları gerçekten kanıtlıyor. Bu oyunun oynanışı oldukça basit bir şekilde tasarlanmıştır ve sadece bazı temel özellikleri içerir. Zafer veya yenilgi tamamen Ordunuzu ve taktiklerinizi nasıl organize ettiğinize bağlıdır. Topraklar fethetmeni bekliyor, zafer seni bekliyor. Ordunuzu kurun ve yolculuğa hemen başlayın! 


Krallık Savaşları v3.0.1 MOD APK


Antik çağlardan beri insanlar ve canavarlar barış içinde yaşarlar. Arkadaş canlısıdırlar ve hayatlarında gelişmek için birbirlerine yardım ederler. Ancak tanrılar ortaya çıktı ve canavarların kötü bir doğaya sahip olduğunu varsaydılar ve onları cehenneme itip hapsettiler. Yüzlerce yıl sonra, nefret ve canavarların ışığında yaşama arzusu arttı. Yok etmek ve istila etmek amacıyla insan dünyasına ulaşırlar. Teklif çok pahalı, şimdi yapılabilecek tek şey kahramanlarla savaşmak.


Krallık Savaşları Para Hilesi


Kule savunma oyunlarına benzer şekilde, Krallık Savaşları iki ordu arasında gerçekleşir: siz ve düşman. Her takım kazanmak için kalesini korumaya ve düşmanın kalesini yok etmeye çalışacaktır. Bahsettiğim gibi, bu oyun büyük ölçüde askeri örgütlenme yöntemine ve oyuncunun taktiklerine bağlı. Ancak bu 2 şeyi başarabilmek için çok fazla kaynak harcaması gerekecek. Savaş sırasında kaynaklar zamanla otomatik olarak artacak ve farklı birimleri işe almak veya kaynak geliştirme hızını yükseltmek için kullanılacaktır.


Krallık Savaşları Elmas Hilesi


Savaş mekaniği açısından, asker aldığınızda, haritada görünecekler ve düşmana saldırmak için otomatik olarak ilerleyecekler. Ancak, tek savaş gücü onlar değil, ancak kalenin yeteneklerinden yararlanabilirsiniz. Ekranın sol alt köşesinde bir ejderha sembolü var. Etkinleştirildiğinde, düşmanın bölgesine bir ok yağmuru düşecek ve onların hayatlarını kaybetmelerine neden olacaktır. Ek olarak, kalenin bir dizi başka yeteneği vardır: kasırga yaratmak, ateş püskürtmek ve koruyucu kalkanlar oluşturmak. İyileşmeleri uzun sürse de, kazanmak için bu güçlü yetenekleri kullanmaya çalışın.


Krallık Savaşları oyunu


Birlikler, her savaşta savaşan ve büyük rol oynayan ana güçtür çünkü hem saldırabilirler hem de düşmanın yok etmek için kaleye doğru ilerlemesini önleyebilirler. Oyun, savaşçılar, şövalyeler, okçular, melekler, şövalyeler, muhafızlar, çekiçler, savunma askerleri gibi 100'den fazla asker türü tasarladı. çekiçle saldırmak için yavaş ama büyük hasara neden olur, okçular hedefe uzaktan saldırabilir, muhafızın büyük miktarda enerjisi vardır, evet taslağı uzun süre önleyebilir, muhafız müttefiklerini koruyabilir ve hasarlarını azaltabilir,… Ancak, Bu birimler mevcut olmayacak, ancak oyuncunun görevleri gerçekleştirirseniz ve kilidini açmak için farklı topraklardan geçerseniz gerekir.


Kingdom Wars Hile APK DAYI


Güç, kazanabilmek için de önemli bir faktördür. İyi, optimum bir strateji oluşturduysanız, ancak birimleriniz çok zayıfsa, taktikleriniz işe yaramayacaktır. Dahası, düşman giderek daha güçlü ve daha akıllı hale gelecek ve daha da fazla zorluğa neden olacaktır. Bu nedenle, savaş yeteneğinizi geliştirmek ve düşman tarafından yenilmediğinizden emin olmak için birimlerinizi sürekli olarak yükseltmeniz gerekir.


Krallık Savaşları karakterleri


Krallık Savaşları, oyuncuların keşfetmesi için 400 seviyeye karşılık gelen 400'den fazla araziye sahiptir. Her arazi fethedildiğinde, oyuncu zorluklarla ve dev patronlarla yeni bir ülkeye ulaşacaktır. Daha güçlü savaş yeteneklerine sahip yeni canavarlar ortaya çıkıyor ve birlikleri organize etmenin en uygun yolu, savaşı daha da yoğun hale getiriyor. Bununla birlikte, cesaretiniz ve taktik geliştirme yeteneğinizle, savaşmaya ve hepsinin üstesinden gelmeye hazır mısınız?


Krallık Savaşlarını İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lemon Box Simulator Brawl Stars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar