Bob The Robber 4 Para Hileli MOD APK [v1.50]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bob The Robber 4 Para Hileli MOD APK [v1.50] 1 Bob The Robber 4 Para Hileli MOD APK [v1.50] 2 Bob The Robber 4 Para Hileli MOD APK [v1.50] 3 Bob The Robber 4 Para Hileli MOD APK [v1.50] 4 Bob The Robber 4 Para Hileli MOD APK [v1.50] 5 Bob The Robber 4 Para Hileli MOD APK [v1.50] 6

Bob The Robber 4 Para Hileli MOD APK [1.50] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Thievious'ın soygun planını durdurmasına ve uzaylıların gerçekten var olup olmadığını öğrenmesine yardım edin?


Bob The Robber 4 1.50 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Tüm Kilitler açık
Bob The Robber serisinin dördüncü versiyonu olarak, en güvenli güvenlik sistemine sahip bölgelere soygun girişiminde bulunacaksınız, karakterinizi hareket ettirmek ve güvenlik kameralarından veya devriye robotlarından kaçınmak için zekanızı kullanacaksınız, Bob The Robber 4 eğlenceli bir arcade bulmaca oyunudur. oynaması eğlenceli güzel bir grafik arka planı.


Bob The Robber 4 v1.50 MOD APK


"Double Trouble" adının hakkını veren bu aksiyon oyunu serisinin 4. bölümü Bob: Robbery Bob, eskisinden çok daha fazla heyecan verici görev ve daha fazla zorluk getirecek. Bir önceki sürümüyle karşılaştırıldığında, Android için Bob The Robber 4, göz alıcı grafiklere, keskin grafiklere ve çok daha güçlü ses ve görsel efektlere sahiptir. Özellikle, oyun 60'tan fazla eğlenceli seviye ve toplanacak çeşitli kupalarla entegre edildi. Bu yüzden, bu bağımlılık oyununu çevrimdışı olarak reddetme.


Bob The Robber 4 Para Hilesi


Bob The Robber 4'te öncekilerle aynı görünümü koruduğunuz için odalar, toplanacak eşyaların konumu, güvenlik görevlisi standı, kameralar, kapılar, çıkış gibi tüm oyun ortamını kolayca görüntüleyebileceksiniz. Ek olarak, sol ve sağ alt köşelere yerleştirilmiş 2 kontrol düğmesi ile büyük ekranlı cihazlarda oyun oynarken oyuncular için kolaylık.


Bob The Robber 4 hile apk


Bob'un bir soyguncunun kızı için bir düğün planlamasına, Thievious'ın soygun planını durdurmasına ve uzaylıların gerçekten var olup olmadığını öğrenmesine yardım edin? Playa Mafioso Shamville veya Seagull Bay'deki sokaklar gibi birçok yer ile 60'tan fazla yeni seviye. “Saklambaç”: fark edilmemek için duvarın etrafında dolaşmak, güvenlik personelinin konsantrasyonunu dağıtmak için gürültü yaratmak… Personel numarasını saklayın, ancak birçok yeni beceri ekleyin: Bob'un zor görevi geçmesine yardımcı olmak için öğeleri kullanın. Birçok göz alıcı kostümle karakterin görünümünü özelleştirin.


Bob The Robber 4 nasıl yüklenir


Bob The Robber 4 MOD sürümü sınırsız bu sayede gerekli ekipmanı kendiniz satın alabilirsiniz, oyun içinde eşya satın almak için kredi kartınız ile ödeme yapmanıza gerek kalmayacak. Ancak, çok sıkıcıysa, Google Play uygulama mağazasındaki orijinal sürümü deneyin.


Bob The Robber 4 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Toca Life Stable APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar