Benim Konuşan Angelam 2 Para Hileli MOD APK [v2.0.2.19043]

Puan: 4.08 (Oylar: 12)
GIF
Benim Konuşan Angelam 2 Para Hileli MOD APK [v2.0.2.19043] 1 Benim Konuşan Angelam 2 Para Hileli MOD APK [v2.0.2.19043] 2 Benim Konuşan Angelam 2 Para Hileli MOD APK [v2.0.2.19043] 3 Benim Konuşan Angelam 2 Para Hileli MOD APK [v2.0.2.19043] 4 Benim Konuşan Angelam 2 Para Hileli MOD APK [v2.0.2.19043] 5 Benim Konuşan Angelam 2 Para Hileli MOD APK [v2.0.2.19043] 6

Benim Konuşan Angelam 2 Para Hileli MOD APK [2.0.2.19043] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, oyuncuların mevcut kaynaklarla en iyi evleri tasarlamaktan keyif aldıkları çevresel tasarım işlevselliğini tanıtacak.


Benim Konuşan Angelam 2 2.0.2.19043 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi
  3. Oyunun ilk açılışında devam yazısına tıklamanız gerekiyor (Yeni oyunu seçerseniz para ve elmas hilesi çalışmaz)
İnsanların keşfetmesi ve eğlenmesi ve hatta piyasada kendi ilgi alanlarına uyan oyunları araştırması için sayısız farklı oyun ve tür var. Bununla birlikte, birçok oyun, oyuncuları sadece aktiviteler yoluyla rahatlatmak ve eğlendirmek ister ve birçok oyunda, oyuncuların onları içine çekmesi için birçok yeni öğe bulunur. Sık sık yalnız hissediyorsanız ve sohbet etmek için sanal bir arkadaş istiyorsanız, Benim Konuşan Angela'm 2 doğru seçim olacaktır. Tanıdık bir mobil kullanıcısıysanız, Benim Konuşan Tom'um çok öne çıkar ve tüm dünyada yankılanır. Ancak, bu oyun esas olarak Tom, Angela'nın kız arkadaşı üzerine odaklanıyor ve kullanıcılar için daha fazla işlev ve yeni içerik sunuyor. 


Benim Konuşan Angelam 2 v2.0.2.19043 MOD APK


Konuşan oyunlarım çok popüler ve çok seviliyor çünkü oyun basit ve sonsuza dek deneyimlenebilir. Oyunda kasıtlı herhangi bir içerik bulunmuyor ve sadece herkese sevimli ve arkadaş canlısı bir arkadaş getirmek, aynı zamanda kızların duygularını anlamak ve onlara eğlenceli anlar yaşatmak istiyor. Bu oyundaki en etkileyici şey, oyuncu ile Angela arasındaki etkileşim ve sevgiyi artırmak için birçok başka eylem veya faaliyet gerçekleştirmesidir. Gelecekte, oyuncular Benim Konuşan Angelam 2'ye kalabalık caddelerde eşlik edebilir, birlikte alışveriş yapabilir ve modern yaşamda aktif ve aktif bir kız olma hissinin tadını çıkarabilir. 


Benim Konuşan Angelam 2 Para Hilesi


Oyunculara yeni bir akıllı oyun duygusu verdiği ve oyuncuların keşfetmesi için gerçek bir etkileşime sahip olduğu için oyundaki rahatlama ve samimiyet mutlaktır. Angela eğlenceli ve dinamik bir kedi kızdır ve oyuncular, oyunda bulunan dokunma, kaydırma ve diğer birçok eylem gibi onunla doğrudan etkileşime girebilirler. Dahası, Angela her zaman varsayılan bir döngüye sahiptir ve oyuncuyla açlık, eğlenme isteği, dışarı çıkma gibi sesi veya ifadesiyle etkileşime girecektir. Oyunda Angela için sayısız küçük aktivite vardır, bu da oyunu daha canlı hale getirir ve eğlenceli ve oyuncular için bir karşılama hissi yaratır.


Benim Konuşan Angela'm 2 apk indir ücretsiz


Angela bir kedi kızıdır, ancak hala genç bir kadının aktif bir kişiliğine sahiptir, bu nedenle oyuncunun birçok koşulu karşılaması ve sempati düzeyini iyileştirmesi için sürekli ona dikkat etmesi gerekir. Oyun, oyuncuların mevcut kaynaklarla en iyi evleri tasarlamaktan keyif aldıkları çevresel tasarım işlevselliğini tanıtacak. Dahası, ev, oyuncuların Angela'yı birçok farklı aktiviteyle eğlendirmek için çeşitli kullanımlarla birçok farklı odaya bölünecek. Oyun her hafta daha ilginç içerikleri güncelleyecek ve oyunculara evlerini tasarlamaları için daha yaratıcı seçenekler sunacak.


Benim Konuşan Angelam APK -- PARA ve elmas hilesi


Benim Konuşan Angela'm 2, çeşitli ve heyecan verici bir oynanışa sahip, hatta oyuncuların Angela ile eğlenmesi için birçok çekici ve eğlenceli mini oyun sunuyor. Dahası, mini oyunlar oyuncunun ilerlemesini otomatik olarak kaydedecek ve tam bir oyuna benzer şekilde çalışıyor gibi görünüyor. Tüm mini oyunlar, birçok farklı türle ve oyuncuların keyif alması ve keşfetmesi için sürekli olarak yeni içerikler ile çeşitli şekillerde geliştirilir ve çeşitlendirilir. Oyuncular sürekli olarak bundan keyif aldıkça, oyunda daha fazla puan ve para kazanacaklar, bu da onlara alışveriş yapma ve Angela'nın yaşam kalitesini iyileştirme fırsatı verecek.


Benim Konuşan Angela'm 2 APK Dayı


Alışveriş, kadınlar arasında her zaman popüler bir aktivite olmuştur ve bu, oyuncuların Angela ile eğlenmesi için geçerlidir. Oyun, sonsuz çekici seçeneklerle sanal bir şehir inşa edecek ve hatta onu farklı markalara bölecek ve oyuncuların bu yerlere ulaşmak için şehir içinde gezinmeleri gerekiyor. Oyun, oyunculara her zaman ünlü markalardan yeniden tasarlanan kostümler veya mücevherler gibi dünyadaki en yeni ve seçkin içerikleri sunarak, oyuncuların Angela ile moda dünyasını keşfetmelerine olanak tanıyor. Oyuncu, Angela'yı büyütmek ve geliştirmek için eşyalar gibi birçok başka eşya da satın alabilir.


Benim Konuşan Angela'm APK Oyun İndir Club


Angela'nın özü aktif ve enerjik bir kızdır, ancak kullanıcının eylemlerine ve tercihlerine göre değiştirilebilir. Oyuncu, makul bir zamanda onu besleyerek ve gerçek zamanlı olarak etkileşimde bulunarak ve sohbet ederek Angela'nın seviyesini geliştirebilir. Oyuncu yakın bir arkadaşıyla sohbet ediyormuş gibi her şey tanıdık ve arkadaşça geliyor. Oyuncu meşgul olduğunda veya oyuna giriş yapmadığında, Angela onları özel aktivitelerden haberdar edecek ve giriş yapıp sevimli kedinin tüm isteklerine cevap verebilecekler.


Benim Konuşan Angelam 2 Hile Apk


Benim Konuşan Angela'm 2, öncülü olan bir seri oyundur, ancak oyuncuların eğlendirmesi için yeni unsurlar ve ilgi çekici içerikler sunar. Dahası, oyuncular herkesin her zaman sevdiği sevimli ve arkadaş canlısı yeni bir arkadaş edinecekler. Bir kedi kızı yetiştirmek istiyor ama gerçek bir arkadaş istiyorsanız, bu oyunu hemen indirin ve Angela ile tanışmaya başlayın.


Benim Konuşan Angela'm 2 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kafa Topu 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 12 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Angelam2"

Eda

2 yıl önce

Çok güzel

"Pubg mobile"

Harun

2 yıl önce

2 var ssll uss jett

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar