Farming USA 2 Para Hileli MOD APK [v1.79]

Puan: 3.17 (Oylar: 6)
Farming USA 2 Para Hileli MOD APK [v1.79] 1 Farming USA 2 Para Hileli MOD APK [v1.79] 2 Farming USA 2 Para Hileli MOD APK [v1.79] 3 Farming USA 2 Para Hileli MOD APK [v1.79] 4 Farming USA 2 Para Hileli MOD APK [v1.79] 5 Farming USA 2 Para Hileli MOD APK [v1.79] 6

Farming USA 2 Para Hileli MOD APK [1.79] - Android için son sürüm ücretsiz indirin! Çiftçilik yapmayı seviyosanız bu oyun tam size göre. Çok çeşitli sebze ve meyve yetiştirebilirsiniz.Farming USA 2 1.79 MOD APK AÇIKLAMASI


Geleneksel bir çiftlik oyunu mu arıyorsunuz ve yeni özelliklere mi sahip olmasını istiyorsunuz? Geliyor Farming USA 2 mutlaka memnun olacaksınız. Bu oyun, gerçek bir çiftçinin gerçekleştirmesi gereken tüm çiftlik deneyimini mükemmel bir şekilde simüle eder. Toprağı sürmek, tohum ekmek, sulamak ve gübrelemek ve son olarak ürünü hasat etmek. 9 farklı alana yayılmış 250 dönümlük arazi ile oyuncular buğday, mısır, saman, arpa, buğday gibi çeşitli bitkilerle harika tarım deneyimleri yaşayacaklar… Ve dahası, tarım sisteminin gelişmesi için arkadaşlarını davet etmekten çekinme. "çapraz platform çok oyunculu" modunu deneyimlemek için. Tarlalarımızı “Farming USA 2 APK” ile birlikte geliştirelim.


Farming USA 2 Tractor MOD APK


Heyecan verici çiftlik aktivitelerini deneyimlemenin yanı sıra, tarlada harika huzur anları yaşayacaksınız. Traktörünüzle serin bir sonbaharında öğleden sonra tarlalarınızda tek başınıza dolaşmak harika olurdu. Sadece doğayı gerçekten sevenler ve tarlayı sevenler kırsaldaki huzurlu ve sessiz manzarayı gerçekten hissedebilirler. Ve temiz, doğal bir nefes aldıktan sonra, işinize devam etmek için çiftliğinize de dönmeniz gerekiyor.


Farming USA 2 İndir


Farming USA 2, değerli çiftlik deneyimleri olan otantik bir çiftlik oyunudur. Çok çeşitli bitki ve sebzelerin yetiştirilmesi, bu işi sevenler için büyük bir görev olacaktır. Ancak ilginç çiftçilik çalışmalarına ek olarak oyun, kullanıcılara bir çiftçinin hayatına başlarken başka bir ilginç deneyim sunuyor - sığır yetiştirme. Hiç hayvancılıkla kendinize meydan okudunuz mu ve bunlara nasıl başlayabilirsiniz? Farming USA 2 size detaylı rehberlik etsin! Ve sığırlardan bahsederken, oldukça yüksek gelir getiren süt ineklerini kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz.


Farming USA 2 Para Hilesi


Ve sahip olduğunuz inekler tarladaki ana ot besin kaynağına sahip olacaklar, ancak daha hızlı büyümelerini istiyorsanız, o zaman yine de özel yemleri kullanabilirsiniz. Bunları akılda tutmak ve erkeklerle çiftleştirmek önemlidir. Bu platformlardan, kendi büyük süt inekleri sürünüze hızlı bir şekilde sahip olabilecek ve süt satarak gelirinizi artırabileceksiniz. Süt sürüsünün yanı sıra, bir domuz sürüsü de yetiştirebilirsiniz! Kendinize Domuz Ahırı yapın ve domuz sürünüzü 2000'e çıkarın.


Farming USA 2 Hile Apk 


Günlük çiftçilik ve çiftçilik görevlerinize ek olarak, kendinizi bilge bir çiftçi olarak kanıtlamanız gerekir. Her zaman değil, boş zamanınız tarlalarda yürümeye ayrılıyor. Odun toplamak gibi diğer işler için bu zamanı iyi değerlendirin. Büyük ve değerli kütükleri kesmek için ormana gidin. Ormanda bir gezi için harika bir deneyim olacak. Ve kereste koleksiyonunuzu bitirdikten sonra, kalan tek göreviniz onları taşımak ve ek gelir elde etmek için satmaktır. Üstelik paranızı da dikkatli bir şekilde yönetmeniz gerekiyor. Çünkü “Farming USA 2” de nakit akışı da piyasa fiyatlarına göre dalgalanacak!


Farming USA 2 APK Dayı


Farming USA 2'yi biliyor muydunuz? Farming USA 2, günümüzde aynı türden birçok oyun gibi çizgi film tarzı yerine makineler kullanarak gerçekçi bir çiftçilik deneyimi sağlayan otantik bir çiftlik oyunudur. Farming USA 2, günümüzde aynı türden birçok oyun gibi çizgi film tarzı yerine makineler kullanarak gerçekçi bir çiftçilik deneyimi sağlayan otantik bir çiftlik oyunudur.


Farming USA 2 Apk Oyun indir Club


Stardew Valley, QubeTown veya Township iOS gibi birçok yaygın çizgi film tarzı çiftlik oyununun aksine, Farming USA 2 çok gerçekçi, gerçekçi bir deneyim sunuyor ve oyuncular çiftçilik süreci için araçları, araçları ve özel tarım makinelerini çiftçilikten tamamen kullanıyor. toprak, ekim ve hasat için gübreleme. Oyun, çiftçilik deneyiminizi genişletmek için 115'in üzerinde farklı araç ve ekipmanı kontrol etmenizi sağlar.


Farming USA 2 Apk indir (MOD, Para Hilesi)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar