Caucasus Parking Para Hileli MOD APK indir [v8.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Caucasus Parking Para Hileli MOD APK indir [v8.1] 1 Caucasus Parking Para Hileli MOD APK indir [v8.1] 2 Caucasus Parking Para Hileli MOD APK indir [v8.1] 3 Caucasus Parking Para Hileli MOD APK indir [v8.1] 4

Caucasus Parking Para Hileli MOD APK [8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sürüş becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak çarpıcı ve yüksek kaliteli bir 3D park etme simülatörü.


Caucasus Parking 8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.

Sıkıcı arabanızdan kurtulmak ve nereye giderseniz gidin yine de dikkatleri üzerinize çekmek istiyor musunuz? Caucasus Parking oyunu mobil cihazınızda oynamak, Güney'in güneşli sokaklarında bir tur atmak gibidir. Sürpriz, bu oyun çok popüler oldu; yarış video oyunları arasında en yenilikçi oyun ve gerçekçi unsurlardan bazılarını sunar.


Caucasus Parking v8.1 MOD APK


Caucasus Parking, otomobilinizi haritadaki yeşil bir park yerine yönlendirerek ön tekerleğe öncelik vererek park etmeyi amaçlıyor. Çarpıcı ve gerçekçi 3D grafikler sayesinde Kafkasya'nın dolambaçlı sokaklarında araba kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz. Kişiselleştirilecek 20'den fazla araçla alternatifleriniz asla bitmeyecek.


Caucasus Parking Para Hilesi


Bu araçlar, yaygın LADA ve BMW'den son derece nadir Buggati ve Aston Martin'e kadar uzanır. Ek olarak, bir makine bir komite soruşturmasını simüle ederek kendinizi gerçek bir dedektif gibi hissetmenizi sağlar. Gerçekçi araba dinamikleri sayesinde zorlu seviyelerde ilerledikçe sürüş becerileriniz gelişecek. 104 etap ile sadece en yetenekli yarışçılar son "gösteriş" seviyesine ulaşabilecek.


Caucasus Parking Altın Hilesi


Oyunun ayarı Rusya'dır ve oynanabilen araçların tamamı Rusya'dan ithal edilmiştir. Oyunun peyzajı ve kentsel tasarımı, Dağıstan, Çeçenya, Ermenistan ve Gürcistan gibi Rusya'nın birçok yerinden ilham aldı. Krasnodar, Mahaçkale, Derbent, Grozni ve Soçi, ilgili konut stok örnekleriyle temsil edilmektedir.


Caucasus Parking Araba Hilesi


Caucasus Parking, daha iyi bir sürücü olmanıza yardımcı olabilecek eğlenceli ve gerçekçi bir otomobil park etme simülatörüdür. Park etme becerinizi arkadaşlarınıza kanıtlayın ve liderlik tablolarının zirvesine çıkın. Bu oyun, en basitinden en zorlu park senaryolarına kadar çeşitli zorlu seviyeleri sayesinde sizi saatlerce meşgul edecek.


Caucasus Parking Hile Apk 2023


Bu kalbin zayıflığı için bir oyun değil. Oyunun zorluk seviyelerini tamamlamak ve gerçekçi araba fiziği ile başa çıkmak için birinci sınıf sürüş becerilerine ihtiyacınız olacak. Ama korkma; aşamalardan geçtikçe demir atınızı daha iyi kontrol etmeyi öğreneceksiniz. 3D, araba sürme ve park etme oyunlarını seviyorsanız, buna bayılacaksınız. Sürüş ve park etme konusunda size yeni bir takdir kazandıracak benzersiz park simülatörü. Caucasus Parking oynayabilecek ve en iyinin en iyisine sahip olabilecekken neden başka bir otomobil oyunu oynayasınız?


Caucasus Parking Apk indir


Aracınızı beğeninize göre değiştirme özgürlüğü, oyunun en iyi özelliklerinden biridir. Gösterişli, rengarenk bir sürüş mü yoksa sofistike, tek renkli “oper tarzı” bir araç mı istediğiniz size kalmış. Ek olarak, yaygın ve sıra dışı modeller de dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz 20'den fazla aracınız var.


Caucasus Parking apk android oyun club


Her şey otomobillerle ilgili değil; Rusya'nın bazı bölgelerinin manzaraları ve kentsel yerleşimleri de oyunun tasarımcısını etkiledi. Seviyeleri geçtikçe, Dağıstan dağlarından Soçi kıyılarına kadar uzanan çeşitli doğal manzaraların tadını çıkarabileceksiniz.


Caucasus Parking indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Custom Car Works APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar