Idle Miner Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.30.1]

Puan: 4.50 (Oylar: 6)
Idle Miner Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.30.1] 1 Idle Miner Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.30.1] 2 Idle Miner Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.30.1] 3 Idle Miner Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.30.1] 4 Idle Miner Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.30.1] 5 Idle Miner Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.30.1] 6

Idle Miner Tycoon Para Hileli MOD APK [4.30.1] - son sürüm Android için ücretsiz indir! Maden kaynakları bizim için değerli bir doğal armağandır. Yapı malzemesi olarak kullanılmak üzere taş, demir, toprak, su, metal olabilir.


Idle Miner Tycoon 4.30.1 MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Harcadıkça artar.

Idle Miner Tycoon - Mineral kaynakları bizim için değerli bir doğal armağandır. Yapı malzemesi, günlük mutfak eşyaları ve hatta mücevher olarak kullanılmak üzere taş, demir, toprak, su, metal olabilir. Böylece madenciliğin günümüz modern çağında önemli bir endüstri olduğunu anlayabiliriz. Madencilik işi oldukça zor olsa da, bu sektörün getirdiği karlar son derece büyük. Bu sektörün geliştiricisi olmak istiyor musunuz? Idle Miner Tycoon, liderliğinizi ve gelişiminizi göstereceğiniz yerdir. Çok çalışın ve kendinizi dünyanın en zengin insanı yapın!


Idle Miner Tycoon 4.30.1 Altın Hile Apk


Idle Miner Tycoon'da, bir endüstriyel sermaye madenciliği şirketinin patronu olacaksınız. Göreviniz mayın tarlası operasyonlarını ve madencilik süreciyle ilgili her şeyi yürütmek. Başlangıçta, az sayıda işçi ve makineyle birlikte küçük bir maden teklif edildi. Daha fazla madene sahip olduğunuz için çalışanlarınızı sıkı çalışmayla koordine edin ve daha fazla gelir elde edin. Bu parayı daha fazla işçi işe almak ve şirketiniz için üretkenliği artırmak için kullanın. Daha fazla işçi ve altın paranız olduğunda yenilerini açın.


Idle Miner Tycoon Para Hilesi


Çok para ödemeniz gerekse bile, tünel ne kadar derin olursa, o kadar değerli minerallere sahip olur ve o kadar karlı olur. Oyun ayrıca işe alımınızı azaltmanıza yardımcı olacak son teknoloji makineler sunar. Üretkenliği artırmak için bunları yükseltin. Ancak, birden fazla tüneliniz olduğunda, daha fazla yönetici tutmayı düşünün. Çukurdaki işi yönetecekler ve aynı zamanda işçilerin hızını yönetecekler, işçilerin daha çok çalışmasına yardımcı olacaklar. Farklı yönetim türleri vardır; her yönetici farklı efektler yaratacaktır. Oldukça etkili yöneticilerle maliyet çok yüksektir.


Idle Miner Tycoon nasıl indirilir?


Bu oyun, her biri kömür, altın, yakut, ay, mor ametist, kristal veya yeşim taşı gibi farklı kaynaklara sahip 10 mayın sunuyor. Bu kadar çok mayınla, bu oyunu oynamakta zorlanacaksınız. Bununla birlikte, nasıl yönetileceğini biliyorsanız size çok fazla dolar verirler. Sizin için iyi bir ipucu, üretken olana kadar madeninize iyi bakmak ve bir sonraki madene geçmektir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"İdle miner tycoon"

GHO147

1 yıl önce

Plsk

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar