Youtubers Life 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.1.024]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Youtubers Life 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.1.024] 1 Youtubers Life 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.1.024] 2 Youtubers Life 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.1.024] 3 Youtubers Life 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.1.024] 4 Youtubers Life 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.1.024] 5

Youtubers Life 2 Para Hileli MOD APK [1.3.1.024] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendinizi büyütün ve toplumda başarılı bir insan olun. Hayran topluluğunuza heyecan verici içerikler getirin.


Youtubers Life 2 1.3.1.024 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Oyunda paranız harcadıkça artar. (ilk harcamayı yapacak paraya sahip olmanız gerekiyor)

İnsanların söylediği kadar sıkıcı mı? Youtuberların hayatı bizim gibi sıradan insanlardan ne kadar farklı? Gelin bu soruları Youtubers Life 2 Oyun Kanalı dünyasına girerek cevaplayalım. Burası, sevdiğiniz ünlü bir YouTuber'a dönüşeceğiniz yerdir. Bir gün içinde yapacağınız ve yapmanız gereken tüm aktiviteleri yapın. Oradan, bu nispeten yeni ve oldukça kazançlı işi daha iyi anlarsınız.


Youtubers Life 2 v1.3.1.024 MOD APK


Youtubers Life 2 bir yaşam simülasyon oyunu olarak oluşturulmuştur. Ünlü YouTuberlar tarafından da deneyimlenmiş ve güzel yorumlar almıştır. Karakterin inşa ediliş şeklinden ve yaşam gerçek referanslara dayanmaktadır. Size bu insanlara daha yakından ve daha dürüst bir bakış sunuyorum. Ayrıca görüntü komik ve samimi, bu da oyun sırasında kendimizi her zaman iyi hissetmemizi sağlıyor. Sorularınıza doğru cevapları bulun.


Youtubers Life 2 Para Hilesi


YouTubers, youtube sosyal ağlarında eğlenceli videolar veya canlı yayınlar yapma konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Her zaman kahkaha ve çok sayıda etkili bilgi getirirler. Şu anda, karmanızı bu işle başlatabilirsiniz. Hayranlarla sohbet etmek gibi günlük görevleri tamamlayın. Kendi ellerinizle lezzetli yemekler pişirin veya mağazadan yemek sipariş edin. Oyunu gönlünüzce oynayın ve rekabetten cömert ücretler alın. Zengin olabilirsin ama güçlenmek için bilge olmalısın. İşinizi tutkunuza dönüştürün.


Youtubers Life 2 Altın Hilesi


Youtubers Life 2 oyununda kendinize göre bir karakter inşa edebileceksiniz. Cinsiyeti, ten rengini, yüzü, elbise stilini ve sayısız başka ayarı seçerek başladınız. Daha sonra karakterin kendisi için sahip olacağı kişiliği seçmektir. Örnekler arasında süperstar, sorumlu, arkadaş canlısı, dahi, parti heyecanı veya romantik yer alır.


Youtubers Life 2 Mobile indir


Doğa, konuşma şeklinizden meydana gelen durumlara kadar birçok şeyi etkileyecektir. Ardından oyun, yemek pişirme, müzik veya moda gibi YouTube'da ilişkilendirileceğiniz bir alan seçin. Son olarak, karakterin adını girin ve efektinizi yaratın.


Youtubers Life 2 mobile ne zaman çıkacak


Sektörünüz, spesifik ve ilgi çekici içerik gerektirecektir. Ama kendi adınıza düşünmek zorunda kalmayacaksınız ve sistem bunu sizin yerinize yapacak. Örneğin oyun oynarken gerekli oyunları bilgisayardan takip etmemiz gerekecek. Canlı yayını sonlandırmak ve para almak için oyun sürecini tamamlayın.


Youtubers Life 2 Apk Hilesiz


Videolarınız ayrıca izleyicilerden görüş ve etkileşim çekecektir. Gerekli işi tamamladıktan sonra, daha fazla deneyim kazanmak için TV izlemek, uyumak, banyo yapmak veya yemek yemek gibi diğer kişisel görevleri yapabilirsiniz. İsterseniz sevgilinizle bile çıkabilirsiniz.


Youtubers Life 2 Apk android oyun club


Hayranlar, gelirinizi artırmanıza yardımcı olabilecek en önemli şeydir. Giderek daha fazla hayrana sahip olmak için bir yükseltmeye ihtiyacımız var. Birincisi, kameralar, PC'ler, klavyeler, fareler, sandalyeler ve çalışma alanları gibi ekipmanları yükseltmektir. Farklı ve izleyicilerin trendlerine uygun video içeriklerini öne çıkarmak da mümkündür.


Youtubers Life 2 Apk Hile


İyi kalite ile birlikte yenilik ve çeşitlilik yaratmak, izleyiciyi daha fazla memnun eder. İhtiyacınız olan şeye uygun şekilde yatırım yapmak için paranızı kullanın. Yeni videolar oluşturma sürecinde içerikten efektlere kadar unsurların tam olarak karşılanması gerekiyor.


Youtubers Life 2 Apk indir


Paramız olduğunda, elde ettiğimiz sonuçların tadını çıkarmaya elbette hakkımız olacaktır. Ana önceliklerden biri, geniş ve konforlu bir ev inşa etmektir. Klasik, konforlu ve modern villalardan görkemli villalara kadar istediğiniz mimari tipini seçebilirsiniz. 


Youtubers Life 2 Apk Son Sürüm


Bununla birlikte çevredeki manzaraya ağaçlar, çeşmeler, yüzme havuzları veya istediğiniz herhangi bir şey eklenebilir. Evin içi tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilir. Her gün kullandıklarınız için yüksek kaliteli yedekler bulun. Şeyler ne kadar güzel ve iyi olursa, size o kadar pahalıya mal olur.


Youtubers Life 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Knights of Europe 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar