Tegra Crafting and Building Para Hileli MOD APK [v1.4.35]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tegra Crafting and Building Para Hileli MOD APK [v1.4.35] 1 Tegra Crafting and Building Para Hileli MOD APK [v1.4.35] 2 Tegra Crafting and Building Para Hileli MOD APK [v1.4.35] 3 Tegra Crafting and Building Para Hileli MOD APK [v1.4.35] 4 Tegra Crafting and Building Para Hileli MOD APK [v1.4.35] 5 Tegra Crafting and Building Para Hileli MOD APK [v1.4.35] 6

Tegra Crafting and Building Para Hileli MOD APK [1.4.35] - Android telefonlar en son sürümü ücretsiz indir!


Tegra Crafting and Building 1.4.35 MOD APK AÇIKLAMASI


Oyun ilk açıldığında Çinçe olarak açılabilir. Tegra Crafting and Building APK tehlikeli dünyada zombiler, iskeletler ve etrafta dolaşan diğer karanlık yaratıklarla hayatta kalmaya çalışın. Bu Android oyunu sizi farklı boyutları karıştıran küresel bir felaketin yaşandığı dünyaya götürecek. Zombiler ve diğer tehlikeli yaratıklar dünyaya sihirli portallardan giriyor. Karanlık güçleri durdurmak için farklı boyutlar arasında denge sağlamalısınız. Yararlı kaynaklar arayın geniş alanları keşfedin. Silahlar, aletler ve diğer faydalı nesneleri üretin. Güvenli bir sığınak inşa edin.


Tegra Crafting and Building 1.4.35 Para Hile Apk


Birçok türü aynı anda birleştiren, bağımlılık yaratan bir 1. şahıs nişancı oyunudur. Burada siz ve zombilere karşı hayatta kalma ve mücadele ve tabii ki dünyanın kurtuluşu için savaş vereceksiniz. Büyülü felaketlerin bir sonucu olarak, dünyamızda çeşitli büyülü yaratıklar ve zombilerin ortaya çıkması sonucu birkaç dünya karıştırıldı. Bu hayatta kalma mücadelesinde ana karakter olun ve açık dünyanın tüm olanaklarını elde edin.


Tegra Crafting and Building MOD APK indir


Kendinizi bilinmeyen bir bölgede bulacak, keşfetmeye başlayacak ve çeşitli kaynaklar elde edeceksiniz. İhtiyacınız olan, kullanışlı olabilecek her şeyi inşa etmeye başlayın, örneğin başınızı sokacak bir yer inşa edin; bu, çeşitli tehlikelerden sığınacağınız yer olacaktır. İhtiyacınız olan her şeyi yapın ve hayatınız için savaşmaya devam edin. Ve bunu doğal olarak çıplak ellerinizle yapmayacaksınız, bunun için de elde edilmesi veya yapılması gerekecek bir silaha ihtiyacınız olacak. Tam özgürlüğe kavuşun ve hayatta kalmak için ne kadar uygun olduğunuzu öğrenin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar