Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Mega Hileli MOD APK [v1.9.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 1 Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 2 Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 3 Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 4 Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Mega Hileli MOD APK [v1.9.5] 5

Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Mega Hileli MOD APK [1.9.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşman tesislerinin içine girmek, önemli tesislerini fark edilmeden yok etmek ve tüyler ürpertici düşmanlar tarafından fark edilmeden önce tehlikeli yerden kaçmak için harika sızma planlarınızı düzenleyin.


Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway 1.9.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Aşağıdaki seçeneklere sahip menü modu:

  1. Ölümsüzlük Hilesi
  2. Düşmanlar hareketsiz
  3. Görünmezlik
  4. Seyahat hızını ayarla
Kötü planlarıyla tüm nüfusu köleleştirmeye çalışan tehlikeli X Corporation'a karşı savaşmak için direnişe katılabileceğiniz Smiling-X 2'deki yepyeni bir macerada karakterlerimizi takip etmeye hazır olun . Smiling X 2'de klasik bulmaca çözme, korku macerası ve sürükleyici rol oynama oyunlarında harika oyun içi deneyimlerle tam anlamıyla meşgul olurken eğlenin.


Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway v1.9.5 MOD APK


Smiling X 2 oyununda düşman tesislerinin içine girmek, önemli tesislerini fark edilmeden yok etmek ve tüyler ürpertici düşmanlar tarafından fark edilmeden önce tehlikeli yerden kaçmak için harika sızma planlarınızı düzenleyin. Tehlikeli robotlar, kötü ve ürkütücü avcılar ve her zaman kovalamacada olan gülen garip siborglar, yoğun korku oyununun keyfini saatlerce çıkarmanıza kesinlikle izin verecek.


Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Para Hilesi


Burada, Smiling X 2'de Android oyuncuları, tüyler ürpertici Smiling-x'ten başarıyla kaçtığınız önceki Smiling X oyunundan maceralarına devam edebilirler. Şimdi, şeytani X Corporation'a karşı planınızı çizmek için dirençli güçlerle çalışma zamanı. Korkunç düşmanların karanlık sırlarını keşfedebileceğiniz yepyeni bir maceraya atılın.


Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Ölümsüzlük Hilesi


Tesislerini sabote etmenin yollarını ararken düşmanlardan saklanmanız gereken bir dizi destansı bulmaca seviyesini üstleneceğiniz oyundaki görevlerinizi almak için komutan Hari ile konuşun. Farklı görevler, belirli görevleri tamamlamanızı ve keyfini çıkarmanız için farklı konumlara sahip olmanızı gerektirecektir. Ancak iğrenç düşmanlar, harika atlamalar ve tırmanan zorluklar sizi her zaman meşgul edecek.


Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Apk Hile


Oyundayken tam bir sessizlikle hareket ettiğinizden emin olun. Yaklaşıyorlarsa düşmanlardan saklanmak için iyi bir yer bulun. Ve oyundaki farklı konumlara ulaşmak için ışınlanma istasyonlarını kullanın, buradan direnişin iletişimi onarmasına yardımcı olacaksınız. Bu heyecan verici ama son derece keyifli macerada zorluklardan kurtulun ve düşmanlarınızı yok etmeye çalışın.


Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Görünmezlik Hilesi


Başlangıç ​​olarak, Smiling X 2'deki Android oyuncuları, oyundaki sezgisel dokunmatik kontroller sayesinde oyun içi seviyelerde karakterlerinde gezinmeyi ve ortamlarla özgürce etkileşim kurmayı çok kolay bulacaklar. Karakterlerinizin hareket etmesi için esnek sanal düğmelerle çalışmaktan çekinmeyin. Ve oyun içi deneyimleri çok daha sürükleyici hale getirecek olan oyunda her zaman birinci şahıs görüşünün keyfini çıkarın.


Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway Apk indir


Burada, Smiling X 2'de, Android oyuncuları, Android oyuncularının oyuna daha fazla dahil olmalarını sağlayacak çoklu oyun içi bulmacalarının keyfini çıkarabilirler. Geçmeniz gereken çeşitli ayarlar ve benzersiz zorluklarla farklı bulmacaları keşfedin. Artan oyun içi zorlukların, bulmacalarından her zaman keyif almanızı sağlayacağından bahsetmiyorum bile.


Smiling X 2 The Resistance Survival in Subway indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun SmilingX Corp Escape from the Horror Studio APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar