Big City Wheels Para Hileli MOD APK [v1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Big City Wheels Para Hileli MOD APK [v1.5] 1 Big City Wheels Para Hileli MOD APK [v1.5] 2 Big City Wheels Para Hileli MOD APK [v1.5] 3 Big City Wheels Para Hileli MOD APK [v1.5] 4 Big City Wheels Para Hileli MOD APK [v1.5] 5 Big City Wheels Para Hileli MOD APK [v1.5] 6

Big City Wheels Para Hileli MOD APK [1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sibirya şehirlerinden esinlenerek yayılan kurgusal bir metropolde profesyonel bir kurye olun.


Big City Wheels 1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Puan hilesi
  3. Oyunun gerçek parayla satın alma bölümüne girin ve son fiyat olan “-1001” butonuna istediğiniz kadar basın, paranız ve puanlarınız artacaktır.
Oyuncuların deneyimlemesi için Big City Wheels – Courier Simulator'da çevresel unsurlarla dolu bir dünya görünebilir . Kendi hikayesi var ve yavaş yavaş deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda, bir görev sistemi de oyuncular için bir cazibe merkezidir ve arabayı para almak için gerekli yerlere götürebilirler. Yani oyuncuların paralarını hızlı bir şekilde harcamaları için birçok yol olacak.


Big City Wheels v1.5 MOD APK


Oyuncular, bulabileceğiniz heyecan verici unsurlarla geniş bir açık dünyayı keşfedebilecekler. Big City Wheels, arsada bulabileceğiniz birçok etkinliğin yer alacağı bir Sibirya şehrinde yer almaktadır. Aynı zamanda bir şehir olarak, içinde binalar, yoldaki araçlar ve daha birçok unsur gibi görünen birçok unsur olacaktır. Bunlar, deneyimlerken size tamamen otantik bir his verecek şeylerdir.


Big City Wheels Para Hilesi


Herhangi bir oyuncunun kullanabileceği basit kontrollerle bu oyunun içinde bir araba kullanacaksınız. Bu oyunda arabanızı sokakta özgürce kontrol edeceksiniz ancak yine de sürüş sırasında bazı trafik kurallarına uymanız gerekiyor. Aynı zamanda oyunda aldığınız görevleri yerine getirmek için aracınızın şehir içi yollarda sorun yaşamasını kesinlikle istemeyeceksiniz.


Big City Wheels Puan Hilesi


Big City Wheels'ı deneyimlemeye başladığınızda, bu oyunda gerçekleştirmek için görevler alabileceğinizi fark ediyorsunuz. Oyunun nispeten birçok görevi vardır ve genellikle birincil ve ikincil olarak ayrılır. Spesifik olarak, bazı durumlarda bir görevi tamamlamak için belirlenmiş bir alana gitmenin bir yolunu bulacaksınız. Oyunda dünyanın genişliği konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü navigasyon öğesi var.


Big City Wheels apk indir


Bu faktör sayesinde gitmeniz gereken alana ne kadar uzağa gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Aldığınız göreve göre yolun uzunluğu kademeli olarak değişiyor ve diğer arabalarla uçsuz bucaksız caddede sürüş deneyimine sahip olacaksınız. Ayrıca aracınızın güvenli bir şekilde sağlam kalmasını istiyorsanız sürmeyi unutmayın. Görevin sonuna geldiğinizde, karşılık gelen bir miktar alacaksınız ve oyunda çok para kazanmaya çalışacaksınız.


Big City Wheels hile apk


Oyuncuların bu oyunda dikkatli sürmelerinin bir nedeni, yol kenarındaki bir elemente çarptığınızda veya başka bir arabaya çarptığınızda arabanın alabileceği hasar miktarıdır. Aynı zamanda, birçok parçanın kaybolduğu çarpışma sonrası görünümü göreceksiniz. Böylece herkes arabasının herhangi bir problemden arınmış olmasını beklerdi. Çarpışma sonrası onarım da oyunda bir çarpışmayı kaçırdıysanız dikkat etmeniz gereken bir faktördür.


Big City Wheels hile nasıl indirilir?


Kazandığınız para bu oyunda birçok farklı amaç için kullanılabilir. Yukarıda belirtildiği gibi, arabayı orijinal görünümüne geri döndürmek içindir. Aynı zamanda oyundaki farklı araba modellerini gördüğünüzde kesinlikle daha az kaza ve daha güvenli sürüş düşüneceksiniz. Big City Wheels, oyun içerisinde bulabileceğiniz birçok farklı araba modeline ve bunların düzenlemelerine sahiptir.


Big City Wheels – Kurye Simülatörünü İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Idle Car Factory APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar