Esports Manager Simulator Full MOD APK [v1.0.4.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Esports Manager Simulator Full MOD APK [v1.0.4.2] 1 Esports Manager Simulator Full MOD APK [v1.0.4.2] 2 Esports Manager Simulator Full MOD APK [v1.0.4.2] 3 Esports Manager Simulator Full MOD APK [v1.0.4.2] 4 Esports Manager Simulator Full MOD APK [v1.0.4.2] 5 Esports Manager Simulator Full MOD APK [v1.0.4.2] 6

Esports Manager Simulator Full MOD APK [1.0.4.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Esports Manager - sizi bir esport organizasyon yöneticisi olmanın gerçek yaşam deneyimine dahil eden bir Android mobil oyunudur.


Esports Manager Simulator 1.0.4.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gerçek parayla ücretsiz alımlar.
Son zamanlarda pek çok turnuva olmasına rağmen pek çok kişinin takdir ettiği sporlardan biri Esports. The International - TI of Dota 2 veya League of Legends World Championship gibi LOL gibi yıllık turnuvalar vardır. Bu oyunlar, zamanın en popüler MOBA oyunlarıdır ve çok sayıda oyuncuya sahiptir. İçinde birçok profesyonel takım, birçok turnuvada rekabet etmek için profesyonel oyuncuları işe alır. Peki oyuncular profesyonel bir takım yönetmenin nasıl bir his olduğunu bilmek ister mi? Bunu merak ediyorsanız, oyun Esports Manager Simulator ile bunu oyunculara getirecektir.


Esports Manager Simulator v1.0.4.2 MOD APK


PES veya FIFA gibi diğer spor temalı oyunların aksine, bu oyunda oyuncuların keşfetmesi için çok daha özel bir oyun yolu var. Oyuncu, rekabet edecek oyuncuları doğrudan kontrol etmeyecek, ancak oyunu bir antrenör veya menajer olarak oynayacaktır. Yeni bir pozisyonla, oyuncular bu oyun aracılığıyla birçok yeni şey keşfedebilir. Oyuncu, ekibini giderek daha popüler hale getirmek için geliştirme konusunda önemli bir sorumluluğu olan kişi olacaktır. Oyuncular, takımın tüm üyelerini yönetmekten ve onları şampiyonaya götürmekten sorumlu olacaklardır. Oyuncu beş takım üyesini seçtikten sonra, oyun resmi olarak başlar ve oyuncu pratik yapmak için beş üye ile yaşar. Oyuncuların ayrıca takım harcamalarında kullanılmak için para kazanması ve daha kaliteli üyeler satın alması gerekir. Bu yüzden kazanmaya ve parayı takıma getirmeye çalışın ve daha fazla kazanmak için daha fazla iyi üye satın alın.


Esports Manager Simulator Para Hilesi


Oyun, oyunculara LOL veya Dota 2 gibi ünlü MOBA oyunlarından 2000'den fazla oyuncu sağlayacak, böylece oyuncular onları işe alabilir. Hepsi, oyuncuların işe alması için dünya çapında profesyonel turnuvaların çok iyi bilinen üyeleridir. Oyuncular, her turnuvadan sonra kazandıkları parayı kendi takımlarına dahil etmek için kullanabilirler.


Esports Manager Full Tam Sürüm Apk indir


İyi üyeler olduktan sonra, oyuncular büyük turnuvalarda daha ileri gidebilir ve daha fazla para kazanabilir. Ancak en iyi oyuncuları elde etmek için oyuncuların büyük miktarda para harcamaları gerekir; bu miktardan tasarruf etmek çok zaman alacaktır. Ama iyi bir üye edindikten sonra harcadığınız her zamanın değerli olacağını göreceksiniz, şampiyon kupasını size getirmeniz için size çok yardımcı olacaklar.


Esports Manager Simulator Hile Apk


Bu oyunda oyuncu, oyuncularını desteklemek için geride duran bir menajer ve koçtur. Oyuncu, maçın sonucuna götüren önemli kararları verecek kişi olacaktır. Oyuncunun kararları ve taktikleri doğruysa, galibiyet alırsınız, ancak yanlışsa, o zaman aldığınız şey bir kayıptır. Örneğin, orta katman hareket durumunda, oyuncu bir pozisyonu desteklemek veya korumak için üst şeride geçip geçmemeye karar verebilir. Oyuncu durumu iyi okursa, iyi kararlar verebilir ve kazanabilir. Bu nedenle, oyuncu karar vermeye başlamadan önce, en doğru kararı vermek için maçın durumunu ve düşmanın konumunu dikkatlice inceleyin.


Esports Manager Simulator İndir (Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Hot Slide APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar