Pocket Tanks Silah Hileli MOD APK [v2.7.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pocket Tanks Silah Hileli MOD APK [v2.7.1] 1 Pocket Tanks Silah Hileli MOD APK [v2.7.1] 2 Pocket Tanks Silah Hileli MOD APK [v2.7.1] 3 Pocket Tanks Silah Hileli MOD APK [v2.7.1] 4 Pocket Tanks Silah Hileli MOD APK [v2.7.1] 5 Pocket Tanks Silah Hileli MOD APK [v2.7.1] 6

Pocket Tanks Silah Hileli MOD APK [2.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Öğrenmesi basit ve ustalaşması eğlenceli, hızlı tempolu bir topçu oyunudur.


Pocket Tanks 2.7.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Silah Hilesi. Oyuna başladıktan sonra sağ köşede bulunan "Silah Paketleri"ni seçin!
Pocket Tanks, atış oyunu severlere heyecan verici bir deneyim sunan, oynaması basit ve ustalaşması kolay, hızlı tempolu bir topçu asker oyunudur. Bu, arkadaşlarınız ve aileniz için uygun hızlı bir oyundur ve sizi saatlerce seviyelere daldırır. Rakiplerinizi bir toprak yığınına gömebilir veya peş peşe mermi patlamalarıyla onlara saldırabilirsiniz. Dövüşü donatabilir veya farklı hedef eğitim modlarında çeşitli silahlarla oynayabilirsiniz.


Pocket Tanks v2.7.1 MOD APK


Pocket Tanks daha akıcı ve daha mükemmel bir oyun deneyimine sahip olmak için yayıncılar, Pil paketindeki beş silah ve Neutron paketindeki 15 silah dahil olmak üzere yeni genişletilmiş silah paketleri ile güncelleme yaptı. Yaklaşan dövüşler için kendinizi silahlandırmak ve daha kolay kazanmanıza yardımcı olacak en iyi taktikleri ve silahları öğrenmek için savaştan önce bu ekstraları kontrol etmek için silah mağazasını ziyaret edin.


Pocket Tanks Para Hilesi


Bu sürücüyü kullanarak savaş alanında güçlü ve heyecan verici silahların ardından voleybolu fırlatmanın heyecanını yaşayacaksınız. Ayrıca hedefe vururken oyun sizin için puan toplayacak ve rakibin puanları düşecektir. Rakibinizin tankını en doğru şekilde vurmak için açınızı, gücünüzü ve ateşinizi seçebilirsiniz. Bu, Napalm, Firecracker, Skipper, Cruiser, Dirt Mover ve düzinelerce başka silahtan oluşan benzersiz ve sınırlı cephaneliği ile oyuncular için hafif ve ağır bir topçu oyunudur.


Pocket Tanks Silah Hilesi


Bu, silahlarınızla rakiplerinizi vurmak için sıranızı beklemeniz gereken sıra tabanlı bir oyundur. Ayrıca, tüm oyun boyunca uygulayabileceğiniz, düşmanın keşfettiği bir konumdan kaçmanıza yardımcı olacak dört hareket noktanız var. Bir rakibi vurmak için envanterinizden bir silah seçecek, ardından ateş açısını ayarlayacak ve ateş etmek için kuvvet oranını seçeceksiniz; Ateş etmek için “Ateş” düğmesine basacak ve ardından rakibinize ulaşmak için düşman mermilerinin yolunu takip edeceksiniz.


Pocket Tanks Deluxe Hilesi


Tüm yükseltme paketleri ücretsizdir ve yükseltmeden sonra 145 yeni silah alacaksınız. Ayrıca dikey jeti kullanarak tankınızı başka bir yere taşıyabilir ve düşman tespitini önleyebilirsiniz. Tankınızı yeraltında tünellemek için kazıcılar kullanın ve düşmanları vurmak için siper alın.


Pocket Tanks Apk Hile


Farklı zorluk ve kolaylık seviyelerinde CPU'ya karşı oynayabilir veya beğeninize göre arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. CPU ile oynuyorsanız, 1'den 10'a kadar zorluk seviyeleri yaşayacaksınız ve savaşa başlamak için silahlarınızı seçeceksiniz. Cep Tankları 20 rastgele silah sunuyor ve sırayla silahınızı seçmeniz gerekecek. Ardından CPU sizin için başka bir rastgele silah seçecek ve tüm silahlar oyunun sağladığı envantere girene kadar devam edecek. Bu rastgele seçim özelliği ile oyunu oynayabilir ve bölümü daha hızlı bitirebilirsiniz.


Pocket Tanks Apk indir


Rakibin tankını yukarıdaki talimatlar gibi yok etmek ve her vuruştan sonra puan almak yerine, silahı rakibin durduğu arka planı yok etmek için kullanabilir veya rakibi ayakta tutan kirleri vurabilir, böylece gömmeyi planlayabilirsiniz. rakibin hızlı.


Pocket Tanks indir (MOD, Silah Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun AirTycoon 5 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar