DEAD TARGET Zombie Para Hileli MOD APK [v4.110.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 10)
DEAD TARGET Zombie Para Hileli MOD APK [v4.110.2] 1 DEAD TARGET Zombie Para Hileli MOD APK [v4.110.2] 2 DEAD TARGET Zombie Para Hileli MOD APK [v4.110.2] 3 DEAD TARGET Zombie Para Hileli MOD APK [v4.110.2] 4 DEAD TARGET Zombie Para Hileli MOD APK [v4.110.2] 5 DEAD TARGET Zombie Para Hileli MOD APK [v4.110.2] 6

DEAD TARGET Zombie Para Hileli MOD APK [4.110.2] - Son sürümü Android için ücretsiz indirin. Haritadaki tüm zombileri yenmeye çalışan bir karakteri silahını kullanarak kontrol edeceksiniz.


DEAD TARGET Zombie 4.110.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Atıcılık oyunları hala pazarda önemli bir yere sahip ve atıcılar dövüş sorunlarından bahsediyor. DEAD TARGET 2014'te piyasaya sürüldü Ve şimdiye kadar hala en iyi zombi atış oyunlarından biri. Konuşma birçok platformda yayınlanıyor ve küresel oyuncuların dikkatini çekiyor. Google Play topluluğuna gelince, 50 milyondan fazla indirme elde etti ve bu yıl artmaya devam ediyor.


DEAD TARGET Zombie v4.110.2 MOD APK


Birçok oyuncu hala onu çok sevdiği için oyun sürekli güncelleniyor. En son sürümümde, tamamen yeni bir etkinlik gibi ilginç şeyler getirecek. Bu etkinlik sırasında oyuncular iki Özel silah kullanabilecek ve Kabak zombileriyle savaşabilecekler. Buna paralel olarak, çabalar için eklenen en güçlü yükseltmeler olacak. Bağlamsal oyun, 3.Dünya Savaşı'nın gerçekleştiği ve dünyanın durmasına neden olan 2040'ta geçiyor. Aynı zamanda birçok başka felaketi sürekli olarak meydana getiren de budur. İnsanlığın en büyük korkusu, zombi salgınıdır ve insanlığın çoğunu yok eder. Oyuncular hayatta kalanların en şanslılarından biri olacaklar ve savunma savaşı artık hayatta kalmak için ihtiyacınız olan arenadır. Takım arkadaşlarınızın arkadaşları artık dünyanın yok edilmesini önlemek için son sıra.


DEAD TARGET Zombie Para Hilesi


Haritadaki tüm zombileri yenmeye çalışan bir karakteri silahını kullanarak kontrol edebileceksiniz. Oyun, oyuncuların seçim yapabileceği birçok farklı silah getirecek. Oyuncunun seçmesi için en az 20 silah sağladığını görebilirsiniz. Tüfek, Av Tüfeği gibi tanıdık şeyler ve elektrikli silahlar, füzeler gibi daha çok tuhaf şeyler görebilirsiniz… Tercihlerinize göre yükseltme yapabilirler. Bu silahların her biri, her seviye atladığınızda daha fazla güç kazanabilecek ve silaha taktığınız aksesuarlar da onu çok daha çok yönlü hale getirecek. Savaş hareketleri, daha kolay savaşmanıza ve gerçek bir suikastçı olmanıza yardımcı olacaktır. Bazen savaş alanında, gücünüzü artırmanıza ve bir dövüş makinesi olmanıza yardımcı olmak için destekleri de yükseltir.


DEAD TARGET Zombie Son Sürüm APK


"DEAD TARGET Zombie" gücünüzle her aşamada belirli görevleri belirleyecektir. Bu görevler, oyuncuların takım arkadaşlarıyla kolayca bütünleştirebilecekleri çok sayıda değerli ödül verir. Bunları tamamlamak aynı zamanda deneyim puanları kazanmanızı ve rütbenizi yükseltmenizi sağlar. Bu bir atış oyunu olsa da savaşta hayatta kalma oyunu olduğu da söylenebilir. Belki haritada hayatta kalan son kişi olacaksın. Oyun size birçok farklı türde harita verecektir. Çevrimdışı maçlarda, zombie'nin şehre girmesini engellerken, yine de aşılan cepheleri savunursunuz.


DEAD TARGET indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Mechanic Simulator 2018 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"deart tarket"

harun

2 yıl önce

deart tarket

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar