Blade Master Para Hileli MOD APK [v1.4.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blade Master Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 1 Blade Master Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 2 Blade Master Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 3 Blade Master Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 4 Blade Master Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 5

Blade Master Para Hileli MOD APK [1.4.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Müzik ritmi oyun severlerin dünyasında başka hiçbir şeye benzemeyen görevleri tamamlamanın keyfini çıkarın.


Blade Master 1.4.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi. Yüksek Elmas Ödülü
  2. Ateş Her Zaman Açık (Tanrı Modu)
İpuçları: Stage'e girmeden önce etkinleştirin

Sonic Cat'i kontrol edin ve çok sayıda oyuncunun ilgisini çeken ritim oyunu Blade Master'daki en iyi şarkıları tamamlayın. Oyunda bulunan bir dizi şarkıdan geçerken müzikal duyarlılığınızı geliştirin ve artırın.


Blade Master v1.4.9 MOD APK


Blade Master size tonlarca harika şarkı getiriyor ve elbette oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli güncellenecek. Görevleri tamamlamaya ve en iyi oyuncu olmaya çalışın. Müzik ritmi oyun severlerin dünyasında başka hiçbir şeye benzemeyen görevleri tamamlamanın keyfini çıkarın.


Blade Master Para Hilesi


Blade Master'a gelince, özgürce iyi şarkılar seçebilir ve kendi müziğinizi hissetme sürecine başlayabilirsiniz. Oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için zamanın trendlerine göre güncelleyerek çok sayıda şarkıyı düzenli olarak güncelleyeceğiz. Görevi hangi şarkıyla yapacağınıza karar verirken hemen playe basmaya başlayalım!


Blade Master Elmas Hilesi


Bu oyundaki görevler boyunca kontrol edeceğiniz bir karakterin adı Sonic Cat. Oyundaki zor bölümleri direkt olarak sizin için tamamlayacak sevimli bir kedidir. O müzik parçası üzerinde kaymak ve müzik notalarına karşılık gelen küpleri kesmek için kediyi ustaca tutup sürüklemeniz gerekir. Unutma, kaybetmek istemiyorsan hiçbir notu kaçırmamalısın.


Blade Master Apk Hile


Başarılı bir notaya her bastığınızda heyecanı ve heyecanı hissedeceksiniz. Küpleri hızlı bir şekilde kestiğinizde yüksek bir skor elde edeceksiniz. Her şarkıda 3 yıldıza kadar almanıza ve daha fazla şarkının kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.


Blade Master Apk indir


Oyuncunun Blade Master'ın müzik parçasında görünen engellerden kaçınması gerektiğini unutmayın. Onlara dokunursanız, yarış hemen duracaktır.


Blade Master indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Romance Fate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar