Idle Construction 3D Para Hileli MOD APK [v2.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Construction 3D Para Hileli MOD APK [v2.11] 1 Idle Construction 3D Para Hileli MOD APK [v2.11] 2 Idle Construction 3D Para Hileli MOD APK [v2.11] 3 Idle Construction 3D Para Hileli MOD APK [v2.11] 4 Idle Construction 3D Para Hileli MOD APK [v2.11] 5 Idle Construction 3D Para Hileli MOD APK [v2.11] 6

Idle Construction 3D Para Hileli MOD APK [2.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu benzersiz bir strateji oyunudur ve oyuncu iyi bir inşaatçı olacaktır. Harika mimari eserler doğacak ve bu izlenimleri yaratan sizsiniz.


Idle Construction 3D 2.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça çoğalır.
Idle Construction 3D, inşaat tutkunuzu serbest bırakmanıza izin verecek ve destek sayesinde modern yapıları kendi başınıza fethettiniz. Bu benzersiz bir strateji oyunudur ve oyuncu iyi bir inşaatçı olacaktır.


Idle Construction 3D v2.11 MOD APK


Harika mimari eserler doğacak ve bu izlenimleri yaratan sizsiniz. Ancak zorluklar da sunulacak ve bunları kendi başınıza çözmeniz gerekecek. En iyi inşaatçı olun ve büyük projeleri tamamlamak için tüm potansiyelinizi kullanın.


Idle Construction 3D apk para hilesi


En iyi ve en başarılı inşaatçı olarak biliniyorsunuz, bu nedenle büyük inşaat projeleri size getiriliyor. Önemli işlerin yapımında ve çevrenizdeki insanların gereksinimlerine uygun olarak çok fazla tecrübeniz var. Daha spesifik olarak, bu işi yapacak bir işiniz var ve işiniz çok büyük. Bu kombinasyonlar sayesinde projeleri kendiniz üstlenebilir ve şehir için erken tamamlayabilirsiniz.


Idle Construction 3D Apk dayı


İnşaata başlamadan önce, bu projenin temel yönlerini de belirlemeniz gerekiyor. Şimdi yapmanız gereken çizimlerin taslağını çıkarmak ve zamanında hazırlamak için kullandığınız malzemeleri önceden hesaplamak. Onaylandıktan sonra projeniz geliştirilecek ve siz de bunu inşa etmeye başlayacaksınız. Idle Construction 3D, kendi avantajlarınızı yaratmak için yardıma ihtiyacınız olan şeyleri karşılayacaktır.


Idle Construction 3D Apk Hile


Idle Construction 3D'de gerçekleştirmeniz gereken hedefleri belirledikten sonra bunları uygulamaya başlamanız gerekir. Oyuncunun zaten sizi desteklemek için yüzlerce çalışanı olan bir işi olacak, bu yüzden doğru işleri bulmanız yeterli. Oyuncuların yalnızca inşaatın inşaat ilerlemesini gözlemlemeleri ve ardından eksiksiz bir inşaat oluşturmak için bunları ayarlamaları gerekir.


Idle Construction 3D APK indir


İlk talimatlar oyuncuyu doğru yöne koyacaktır ve bu sayede bu projeleri verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Modern binalar yapmak için en iyi malzemeleri kullanmak, dikkat etmeniz gereken şeylerden biridir. Daha spesifik olarak, oyuncular projeyi iyi bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak mükemmel bir yönetim sistemi görecekler. Tamamlamanıza yardımcı olmak için modern makineler ve ulaşım araçları da dahil edilecektir.


Idle Construction 3D Android Oyun Club


Oyuncular ayrıca oyunun size çeşitli destekler sunduğunu ve ayrıca zorluklar sunacağını görecekler. Kendi başınıza halledeceğiniz sorunlarla karşılaşacaksınız ama dikkatinizi dağıtan komik durumlar var. 


Idle Construction 3D Altın Hilesi


Ancak oyun aynı zamanda her zaman zamanında kurtarma özellikleri de sunuyor ve eğer zorluk yaşıyorsanız, oyun o zorluklardan hızlı bir şekilde kurtulmanıza da yardımcı olacak. Zorluklar her zaman ortaya çıkacaktır ve işlerin karışmasını istemiyorsanız zamanında önlem almalısınız.


Idle Construction 3D Apk Oyun İndir Club


Oyuncular ayrıca ulusal çapta büyük projeler tamamlayacaklar. Böylece büyük ikramiyeler alacaksınız ve başka güven kazanmanıza yardımcı olacaksınız. Ayrıca burada bir dizi ilginç yükseltmeden yararlanacaksınız ve bu yükseltmeler sayesinde modern bir araç sistemi ekleyebilirsiniz. Oyuncular ayrıca daha büyük projelere imza atacak ve fırsatlarınız eskisinden daha geniş olacak. Büyük projeler sizi heyecanlandıracak ve geleceğin kapısı sizi bekliyor.


Idle Construction 3D Elmas Hilesi


Bu sayede Idle Construction 3D bize bu süper ürünün getirdiği benzersiz özellikleri gösteriyor. İnşaat işleri, villalar doğdu, şüpheli bir dönüşüm yarattı. Daha da ilginci, büyük işletmelerle çalışma ve oradan değerli deneyimler kazanma fırsatına da sahip olacaksınız. Destek özellikleri de size çok yardımcı olacak ve oradan iş makineleri satın almak için kendi karınızı kazanabilirsiniz.


Idle Construction 3D indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lep's World 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar