City Connect Para Hileli MOD APK [v1.0.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
City Connect Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 1 City Connect Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 2 City Connect Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 3 City Connect Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 4 City Connect Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 5 City Connect Para Hileli MOD APK [v1.0.7] 6

City Connect Para Hileli MOD APK [1.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni şehirleri keşfedin ve en iyi belediye başkanı olun!


City Connect 1.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcandığında azalmaz.

City Connect – akıllı telefonunuzda altyapı kuracağınız heyecan verici ve eğlenceli bir oyundur. Bu oyunda yeni ve oldukça ilginç bir oyuna dalacaksınız. Burada, mümkün olan her şekilde geliştireceğiniz ve geliştireceğiniz kendi şehriniz olacak. 


City Connect v1.0.7 MOD APK


Bunun için de diğer şehirler arasında ulaşım bağlantıları kurmanız gerekecek. Ayrıca bütçenizi tüm şehrin daha da gelişmesi için kullanın. Yeni şehirleri keşfedin ve en iyi belediye başkanı olun!


City Connect Para Hilesi


Bu oyunda yeni ve oldukça ilginç bir oyuna dalmanız gerekiyor. Burada, mümkün olan her şekilde geliştireceğiniz ve geliştireceğiniz kendi şehriniz olacak. Bunun için de diğer şehirler arasında ulaşım bağlantıları kurmanız gerekecek. Ayrıca bütçenizi tüm şehrin daha da gelişmesi için kullanın. Yeni şehirlerin kilidini açın ve en iyi belediye başkanı olun!


City Connect Elmas Hilesi


City Connect'te parlak renklerle sunulan ve oyuncuları harika özel efektleriyle memnun eden parlak ve hoş animasyonlu grafikler bulacaksınız. Kamera görüntüsü yukarıdan olacak, bu da oldukça kullanışlı ve havalı. Kontroller basittir ve tek elle kolayca halledebilirsiniz!


City Connect Hile Apk


Oyunun grafik teknikleri, farklı rota türlerini ayırt etmeyi kolaylaştırır. Oyuncular ayrıca haritanın farklı bölümlerini birbirine bağlamak için fırçaları kullanabilirler. Renk segmentleri, farklı bölgeleri ayırt etmelerine ve görevleri daha hızlı tamamlamalarına yardımcı olacaktır. 


City Connect Apk indir


Her bağlantı ayrıca farklı miktarlarda jetonlara mal olacaktır. Oran ne kadar yüksek olursa, o kadar çok oyuncu kazanır. Bu süreçte oyuncular mümkün olduğunca çok altın toplamak zorunda kalacaklar. Ne kadar çok altın kazanırlarsa o kadar çok para kazanacaklar.


City Connect indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kritik Strike - Critical Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar