Bus Simulator 2015 Para Hileli MOD APK [v3.7]

Puan: 3.86 (Oylar: 7)
Bus Simulator 2015 Para Hileli MOD APK [v3.7] 1 Bus Simulator 2015 Para Hileli MOD APK [v3.7] 2 Bus Simulator 2015 Para Hileli MOD APK [v3.7] 3 Bus Simulator 2015 Para Hileli MOD APK [v3.7] 4 Bus Simulator 2015 Para Hileli MOD APK [v3.7] 5 Bus Simulator 2015 Para Hileli MOD APK [v3.7] 6

Bus Simulator 2015 Para Hileli MOD APK [3.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, gerçekçi sürüş simülasyonu oynanışı ve işlevsel yönetim sunuyor.


Bus Simulator 2015 3.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretsiz içeriğin kilitleri açıldı
Bu "Bus Simulator 2015" oyununu çok sabırla oynadım. Diğer trafik simülasyon oyunları gibi, oyun da bir otobüs terminalinde başlıyor. Oyun arayüzünde aracın gaz ve fren pedalları, dönüş sinyalleri, vites topuzları, silecekleri ve sis farlarının hepsinin mevcut olduğunu göreceksiniz. Vitesi ileri alırsın, gaza basarsın ve otobüs çalışır.


Bus Simulator 2015 v3.7 MOD APK


Bus Simulator 2015 oyununda, birkaç arabaya çarparak ve sendeleyerek bir platforma çıktıktan sonra "bağımlılık" geldi. Her şeyden önce, oyunun farklı bir bakış açısı var. Platformdaki yolcuların aracınıza binmelerini izleyebiliyor ve ardından otobüs kapandığında tanıdık ses efektini fark etmeye başlıyorsunuz. Sonra düz bir yolda sürüyorsunuz. Sert fren yaptığınızda konukların şikayetlerini duyacaksınız. Doruk, otobüs bir kavşakta trafik ışığını beklerken yavaşça durduğunda ortaya çıkar ve tanıdık otobüs durağını duyacaksınız. Benzersiz fren valfi tükendiğinde çıkan uzun egzoz sesi.


Bus Simulator 2015 Para Hilesi


Şimdiye kadar oynadığınız en gerçekçi simülasyonlardan biri. Büyük bir otobüsün direksiyonunda hissedeceksiniz ve görevini yapacaksınız - insanları taşımak. Büyük bir filo, çok çeşitli otobüsler, çok sayıda renkli konum ve şehir, akıcı animasyon, yolcu kapısına kadar animasyon ve manuel kontrol - burada her şey doğal ve doğal görünüyor. Bu sadece bir yarış değil ve sen de sadece bir sürücü değilsin. Gerçek trafik ve gerçek hasar ile gerçek şehir.


Bus Simulator 2015 Otobüs Hilesi


Bus Simulator 2015 Apk Dayı, kullanıcıya farklı otobüsleri yönetme yeteneği sağlayan bir oyun simülatörüdür. Benzersiz bir uygulamada, kullanıcının bir otobüsün direksiyonuna oturması ve dünyanın farklı ülkelerine heyecan verici bir yolculuğa çıkması gerekiyor. Ana görevi, yolcuları belirtilen rota boyunca taşımaktır. Servis otobüsünü yönetmek için cihazınızı yatırmanız yeterli olacaktır. Kullanıcı aynı zamanda gaz pedallarını da telefonunun ekranından kontrol edebilecek. Tüm oyunculara aşırı yüksek hızlı bir yolculuktan, özellikle uçurumların üzerinde ve özellikle zor yerlerde bulunan patikaların geçişinden büyük bir zevk garanti edilir.


Bus Simulator 2015 APK indir


Grafikler size gerçek bir otobüs sürüş deneyimi sunmak için gerçekçi haritalar, otobüs iç mekanları ve birçok otobüs türü sunar. Şehirler her biri kendi görüntü ve hissi donmuş Alaska kentsel Los Angeles çok daha sessiz. Birden fazla otobüs hatları sürücü  bir çift katlı ya da okul otobüsü olarak, ancak lisanslı değil gibi araçlar model adlarına sahip değiliz.


bus simulator 2015 hile apk 1.8. 4


Otobüs hareketleri gerçekçi ve iç mekanları da öyle. Otobüsün içinden birinci şahıs, geniş görüş ve üçüncü şahıs görüş seçeneklerinden en sevdiğiniz kamera görüntüsünü seçin . Simülatör size üç kontrol yöntemi arasında bir seçim sunar : ekrandaki direksiyon simidi, oklar veya cihaz eğim kontrolleri. Frenler, hızlanma ve kapı kontrolleri gibi diğer sürüş kontrolleri ekrandaki sanal butonlardır. Profesyonel bir otobüs şoförü olarak çevrimiçi sıralamanızı geçmek için arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.


Bus Simulator 2015 Apk Hile


Bus Simulator 2015 oyunu, Android cihazınızda size gerçekçi ve zorlu bir otobüs sürüş simülasyonu sunuyor . Mükemmel sürüş becerilerinizle sıralamanızı geliştirirken bir otobüs güzergahını yönetin veya farklı şehirleri keşfedin. Gerçek bir otobüste olduğunuzu hissettirmek için gerçekçi otobüs hareketlerini ve iç mekanları deneyimleyin.


Bus Simulator 2015 indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Beholder 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar