Blockbusters Mega Hileli MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Blockbusters Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 1 Blockbusters Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 2 Blockbusters Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 3 Blockbusters Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 4 Blockbusters Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 5 Blockbusters Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 6

Blockbusters Mega Hileli MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rekabetçi bir çevrimiçi çok oyunculu PvP üçüncü şahıs kahraman nişancı oyunudur.


Blockbusters 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
  2. Dump Bot

Riot Games, çok iyi bilinen bir oyun geliştirme şirketidir; MOBA oyunlarının yanı sıra, yakın zamanda FPS alanına girmek için Valorant'ı yayınladılar. Bu oyun PC platformunda yeni yayınlandı ve mobil platformlarda görünmesi uzun zaman alacak. Oyuncular oyunu mobil bir platformda deneyimlemek istiyorlarsa, oyunun yerini alacak benzer başka bir oyun bulmaları gerekir. Oyuncuya benzer bir deneyim getireceği düşünülen oyun ise Blockbusters Online PvP Shooter. Bu oyun oyunculara yeni bir grafik stili ve oyuncuların deneyimlemesi için oynanış sunuyor.


Blockbusters v1.0.0 MOD APK


PUBG veya Call Of Duty gibi diğer atış oyunlarında, savaş alanının zorluğunu hissetmek için genellikle koyu ve koyu renkler getirecektir. Ama bu sağduyu ve bu oyun alışılmadık; oyun, oyunculara deneyimlemeniz için parlak bir renk verir. Karşılaştırmanız gerekirse, oyunu oyuncuya daha yakın hale getirmek için oyunun renginin tasarım stili ve kullanımı Valorant veya Fortnite'ınkine benzer. Bu nedenle, oyun çoğu oyuncu tarafından popüler hale geldi ve yaş sınırı konusunda çok katı değil.


Blockbusters Hile Apk


Blockbusters, oyuncular için en gerçekçi oyun anlarını yaratmak için hala 3B grafik formatını kullanıyor. Ancak oyunun, oyun için FPS değil TPS stilini kullandığı benzersiz bir özelliği var. Bunu yapmak oyuncunun deneyimini daha az gerçekçi hale getirecek olsa da, oyunu oynamak sizin için daha kolay olacaktır. Düşmanı hızla gözlemlemek ve savaşmak için kamera yerleşimi de karakterin arkasına yerleştirilmiştir.


Blockbusters MOD APK


Oyunun heyecan verici özelliklerinden biri, oyunun birçok karaktere sahip olması ve her karakterin sizin seçebileceğiniz karakteristik özelliklerine sahip olmasıdır. Her karakter farklı bir görünüme ve savaşacak silahlara sahip olacak. Oyuncular, büyük miktarda cephane almak ve uzun süre savaşmak için bir Gatling silahı kullanmak için bir karakter seçebilirler. Bu karakterin HP'si ve savunması yüksek olacak, ancak düşmanların saldırılarını atlatacak çevikliğe sahip olmayacak. Oyuncu çevikliğe sahip olmak istiyorsa, hareketi hızlandırmak için yakın dövüş silahları kullanan karakterleri seçebilirsiniz. Yakın dövüş silahları kullanan karakterler birçok kadına neden olabilir ve yüksek hareket hızına sahip olabilir, ancak hayatta kalmak için çok fazla HP'ye sahip değildir.


Blockbusters Para Hile Apk


Silahlardaki farkın yanı sıra oyundaki her karakterin farklı savaş becerileri de bulunuyor. Bu beceriler, düşmanla savaşma sürecinde bir mutasyona neden olmak için kullanılan şeylerdir. Oyuncu beceriyi iyi kullanabiliyorsa düşmanı yok etmek ve kendisine avantaj sağlamak çok basittir. Örneğin, makineli tüfek ve mitralyöz gibi ağır silahlar kullanan karakter, düşmanlara hücum etmek ve müttefikleri korumak için becerileri kullanırken savunmayı artırabilir. Yakın dövüş silahları kullanan karakterlere gelince, birileri düşmana yaklaşmak ve onu bitirmek için kısa bir süreliğine gizlenme yeteneğine sahip olacak.


Blockbusters Elmas Hile Apk


Bu tehlikeli savaş alanında, oyuncular her şeyle başa çıkmak için yalnız olmayacak, takım arkadaşlarından yardım alacaklar. Her maç 12 kişi arasında oynanacak ve her takımın karşı karşıya geleceği altı üyesi olacak. Her üyenin görevi aynıdır, olabildiğince çok rakibi öldürmeye ve öldürülmeyi sınırlamaya çalışır. Bu arayış basittir, ancak aynı zamanda zordur; oyuncunun kazanma becerisine bağlıdır. Oyuncu karakterin becerileri, özellikleri ve daha fazlası gibi tüm faktörlerin iyi bir kombinasyonunu kullanırsa, o zaman kazanır.


Blockbusters Full Apk indir


Kazanmak için oyuncuların başarılı olmak için belirli koşulları karşılaması gerekir. Her şeyden önce, oyuncunun oyunun sadece beş dakika sürdüğünü bilmesi gerekir ve süre dolduğunda oyun biter. Kazanmanın iki yolu vardır; oyuncuların bitmeden önce 30 kişiyi öldürmesi gerekir. Ayrıca 30 kişiyi öldürmezse, daha fazla öldüren takımın kazanmasının ikinci bir yolu var. Daha önce bilindiği gibi, oyundaki her karakter benzersiz bir silah türüne sahip olacak ve bu, varsayılan bir ve çoktur. Oyuncu çeşitli silahlar kullanabilir ve her birinin farklı bir güç statüsü ve diğer etkileri olacaktır. Ancak oyuncuların, karakterlerinin kullanabilmesi için doğru silahı bulması gerekir. Tür doğru değilse, oyuncu onu kullanamaz ancak kullanmak için doğru karakter sınıfının kilidini açabilir.


Blockbusters'ı İndirin: (MOD, Reklamsız / Dumb Bot)


Bir önceki android oyun Grand Criminal Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar