Merge Monsters Upgrade Hileli MOD APK [v1.5.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Merge Monsters Upgrade Hileli MOD APK [v1.5.5] 1 Merge Monsters Upgrade Hileli MOD APK [v1.5.5] 2 Merge Monsters Upgrade Hileli MOD APK [v1.5.5] 3 Merge Monsters Upgrade Hileli MOD APK [v1.5.5] 4 Merge Monsters Upgrade Hileli MOD APK [v1.5.5] 5 Merge Monsters Upgrade Hileli MOD APK [v1.5.5] 6 Merge Monsters Upgrade Hileli MOD APK [v1.5.5] 7

Merge Monsters Upgrade Hileli MOD APK [1.5.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Görevleri gerçekleştirmek ve karakteri yükseltmek için para toplamak için karaktere katılın.


Merge Monsters 1.5.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yükseltme / Upgrade Hilesi

Merge Monsters'da canavar kahramanlar için savaşmak için asla geç değildir. Bu oyunda, canavarları büyük bir güçle enkarne edecek ve kontrol edeceksiniz, onlar uzun yıllardır derin uykudalar ve şimdi aniden düşman tarafından uyandırılıyorlar. 


Merge Monsters v1.5.5 MOD APK


Vahşi yeşil ejderhalara karşı savaşmak için tüm gücünüzü kullanın onlar uyandı ve sizden ve arkadaşlarınızdan birçok şeyi çaldılar. Artık tereddüt etmeyin, düşmanlara karşı sıkı bir şekilde savaşın ve heyecan verici hikayeleri öğrenirken zamanın tadını çıkarın.


Merge Monsters APK Para hilesi


Merge Monsters macera türünde bir oyundur ve onunla birlikte dövüş eyleminin bir kombinasyonudur. Oyuncular, kaybettiklerini geri kazanmak için bir dizi kötü düşmanla savaşacaklar ve bununla birlikte gizemli ejderhaların efsanesini öğrenecekler. 


Merge Monsters Altın Hilesi


Bu oyunun en son sürümünde, katılan karakterinizin hayatı birçok kez yükseltilecek. Bununla birlikte, karakteri satın alıp yükseltebileceğiniz ve düşmanla otomatik olarak savaşmak için kullanabileceğiniz oynanabilir karakterin iyileştirilmesi var.


Merge Monsters Army APK Android Oyun Club


Gelişen canavarlardan oluşan bir dünya, karanlık bir güç değildir, ancak onlara dönüşecek ve düşmanlarınızla savaşacaksınız. Merge Monsters, yüzlerce farklı kahraman canavardan oluşan bir koleksiyona sahiptir. Oyuna başlamadan önce size bir canavar verilecek ve onu kontrol edeceksiniz. Bundan sonra, oyuncu güçlü düşman ordularıyla savaşmaya devam etmeli ve kendileri için daha fazla canavar toplamalıdır. Aynı türden canavarları büyütmek ve büyük güç getirmek için birleştirmeyi unutmayın.


Merge Monsters Army APK dayı


Bu oyun sürekli gelişecek ve oyunculara yeni macera ve dövüş oyunu türleri getirmeyi vaat ediyor. Oyuncular bu oyunla istedikleri zaman, hatta çevrimdışı bile oynayabilirler. Sadece dövüşmekle kalmıyor, aynı zamanda birçok farklı alanda macera yaşayabileceğiniz harika bir rahatlatıcı oyun. Böylece oyuncular, oyunda büyüyen yeşil ejderha canavarlarını da daha iyi anlayabilirler.


Merge Monsters Hile Apk


Bu oyuna katılırken tüm dikkatinizi yeşil ejderha canavarlarına odaklamalısınız. Görünüş ve fiziksel güç açısından geliştirmeleri kolaydır, bu nedenle sizi yenmek de tamamen kolaydır. Ekrandaki düğmeleri kontrol edin ve tüm bu düşmanlara hükmedin. 


Merge Monsters Apk indir


Her on farklı seviyede arka arkaya güçlü bir yeşil ejderha patronuyla savaşmak zorunda kalacaksınız. Bunu yapacak enerjiniz yoksa, Merge Monsters'da takım arkadaşlarınızın gücünü birleştirin ve düşmanlarla savaşın.


Merge Monsters indir (MOD, Upgrade Hilesi)


Bir önceki android oyun 8 Ball Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar