IDBS Indonesia Truck Simulator Hileli MOD APK [v4.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
IDBS Indonesia Truck Simulator Hileli MOD APK [v4.5] 1 IDBS Indonesia Truck Simulator Hileli MOD APK [v4.5] 2 IDBS Indonesia Truck Simulator Hileli MOD APK [v4.5] 3 IDBS Indonesia Truck Simulator Hileli MOD APK [v4.5] 4 IDBS Indonesia Truck Simulator Hileli MOD APK [v4.5] 5 IDBS Indonesia Truck Simulator Hileli MOD APK [v4.5] 6 IDBS Indonesia Truck Simulator Hileli MOD APK [v4.5] 7

IDBS Indonesia Truck Simulator Hileli MOD APK [4.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Odun, kömür, metal yapı, büyük konteynerler ve diğer öğeler gibi yanıcı kaynakları Endonezya'nın tamamına ulaştırmak için kapsamlı hazırlık ve seyahat gerekiyor.


IDBS Indonesia Truck Simulator 4.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz ödül hilesi

Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan çok oyunculu bir oyuna sahip bir kamyon sürme simülasyon oyunudur. IDBS Indonesia Truck Simulator, diğer kişilerle çevrimiçi olarak oynanabilir. Ve tüm bunlar, katı yasaları ve yasalara uymayanlara ağır cezaları ile bilinen bir bölgede gerçekleşiyor.


IDBS Indonesia Truck Simulator v4.5 MOD APK


IDBS Indonesia Truck Simulator oyununda odun, kömür, metal yapı, büyük konteynerler ve diğer öğeler gibi yanıcı kaynakları Endonezya'nın tamamına ulaştırmak için kapsamlı hazırlık ve seyahat gerekiyor. Bu görevi tamamlamak için bu gereklidir. Tek bir kişinin gücünün ancak tamamlayabileceği bir başarı zor ve muhtemelen ölümcüldür. 


IDBS Indonesia Truck Simulator Para Hilesi


Sonuç olarak, endüstri profesyonelleri, kamyon şirketinin otoparkından çağırdığınız taksiye binmenizi, bölgenin büyük bir haritasına bakmanızı ve ardından yolculuğunuza başlamanızı şiddetle tavsiye ediyor. Ana menüye ulaşana ve çeşitli yüksek kaliteli görseller, trafik ve diğer unsurlar arasından seçim yapana kadar oyunu nasıl oynadığınız hiçbir fark yaratmaz. Bundan sonra, oyunu nasıl oynadığınız önemli değil.


IDBS Indonesia Truck Simulator Kamyon Hilesi


IDBS Indonesia Truck Simulator'da bakış açısını ayarlayabilir, ışıkları ve müziği açabilir, uzun ve kısa huzmeler arasında geçiş yapabilir, radyoyu açabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca uzun huzme ve kısa huzme arasında geçiş yapabilirsiniz. 


IDBS Indonesia Truck Simulator Hile Apk


Skoru takip etmek zor olabilir, ancak çok fazla aksiyon içeren oyunlar için bunu yapmak gereklidir. Sürücüler, trafiği yöneten tüm kural ve düzenlemelere dikkatli ve dikkatli bir şekilde uymalıdır. Ayrıca, direksiyon başında gerçek dünya deneyimine sahip eğitimli kamyon sürücülerine talep var. 


IDBS Indonesia Truck Simulator Apk indir


Oyun içindeki ortamın koşullarının yanı sıra günün saatini de değiştirme seçeneğine sahipsiniz. IDBS Endonezya Kamyon Simülatörü depolama bölümü, oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri çeşitli farklı alternatiflere erişim sağlar.


IDBS Indonesia Truck Simulator indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun My Little Paradise APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar