Idle Restoran Kralı Para Hileli MOD APK [v1.17.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Idle Restoran Kralı Para Hileli MOD APK [v1.17.5] 1 Idle Restoran Kralı Para Hileli MOD APK [v1.17.5] 2 Idle Restoran Kralı Para Hileli MOD APK [v1.17.5] 3 Idle Restoran Kralı Para Hileli MOD APK [v1.17.5] 4 Idle Restoran Kralı Para Hileli MOD APK [v1.17.5] 5 Idle Restoran Kralı Para Hileli MOD APK [v1.17.5] 6

Idle Restoran Kralı Para Hileli MOD APK [1.17.5]- Android telefon ve tabletler için son sürümü ücretsiz indirin. Küçük bir işletmeden büyük bir restoran zincirine gitmeye hazır mısınız ?


Idle Restoran Kralı 1.17.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Para harcandığında azalmaz!

Restoranlar, insanların kaliteli yemeklerin tadını çıkarabileceği en iyi yerlerdir; restoran sistemi bile birçok farklı seviyeye ayrılmıştır. Seviye ne kadar yüksek olursa, yemek ve atmosferi o kadar doyurucu ve cömerttir ve akşam yemeğine en iyi deneyimi sunar. Dahası, bir restoran, ister otel, ister tatil köyü veya daha fazlası olsun, birden çok konuma entegre edilebilir. Özel bir restoran imparatorluğunu yönetmeyi deneyimlemek istiyorsanız, Idle Restoran Kralı değerli bir deneyim olacaktır. Bu oyunda, bir restoran zinciri başkanının itibarını inşa etmek için tüm seçeneklere ve fırsatlara sahip olacaksınız.


Idle Restoran Kralı v1.17.5 MOD APK


Idle Restoran Kralı, restoranların ana temasına sahip bir yönetim simülasyon oyunu sunacak ve oyuncuların temelden zafere kadar kariyer inşa etmesi gerekecek. Bir restoran zinciri, her yıl her zaman büyük bir kazanç getirir ve bu oyun, oyuncuların eğlenmesini mümkün olduğunca eğlenceli hale getirecektir. Ayrıca, oyun, oyuncuların restoranlarını dekore etmelerine, yükseltmelerine, düzenlemelerine ve diğer birçok ilginç aktiviteye olanak tanıyan birçok heyecan verici ve çok yönlü mekanik sunacak. Oyuncunun restoran zinciri zamanla geliştirilebilir ve bu süre zarfında oyun, oyuncunun en keyifli deneyimi yaşamasını sağlayacaktır.


Idle Restoran Kralı 1.17.5 Para Hile Apk


Oyuncular yeni restoranlar inşa etmeye başladıklarında, büyümek ve daha popüler hale gelmek için her zaman sıfırdan başlamak ve onlara yatırım yapmak zorunda kalacaklar. Bu arada, oyuncular resepsiyon, ana salon, mutfak, depo vb. Gibi birçok farklı alanı yükseltebilir. Birçok farklı alanda bir restoran inşa edilir ve oyuncular en iyi yemekleri yapmak için onlarla doğrudan etkileşime girebilirler. Etkileyici olan şey, her restoranın tasarımının benzersiz bir tarza sahip olmasıdır ve oyuncular bunları değiştirebilir ve yemek yiyenlerin ruh halini iyileştirmek için farklı bir atmosfer yaratabilir.


Idle Restoran Kralı Son Sürüm Apk indir


Her restoran her zaman yıldızlarla derecelendirilir ve ne kadar çok yıldız olursa, kalitesi ve itibarı o kadar artar. Oyunculara, oyunculara birçok ilginç deneyim yaşatmak için derinlik ve zenginlikle tasarlanmış özel bir görev sistemi tanıtılacak. Bu sayede oyuncular yavaş yavaş restoranı yeni bir seviyeye yükseltecek ve geliştirecek. Verilen tüm görevleri tamamlarsanız, oyuncular restoranın yıldızı yükseltilecek. Daha etkileyici olan ise, her restoranın diğerlerinden ayrı ayrı bir sisteme sahip olması ve oyunu neredeyse sonsuz hale getirmesidir.


Idle Restoran Kralı Hile Apk


Her restoran her zaman Fransız, İtalyan, İspanyol, Hint, Çin vb. Gibi mutfak tarzıyla ünlüdür. Tüm mutfak stillerinin her zaman kendi restoranı olacaktır ve oyuncular faaliyete başlamadan önce her restoranın mutfak tarzını seçebilirler. Mutfak tarzını seçtikten sonra, restoran dönüşecek ve tüm kişiselleştirmeleri benzersiz bir stille sunmaya başlayacak. Bu, oyuncunun otelini daha zengin ve daha canlı hale getirir ve bir restoran zinciri başkanına daha fazla ün kazandırır.


Idle Restoran Kralı 1.14.0 MOD APK


Idle Restaurant Tycoon, bir restoran yönetimi simülasyon oyunudur ve oyunculara gerçek bir yönetim duygusu getirmek için devasa bir iş adamı sistemi ile birlikte gelir. Bu sayede, restoran ister dışarıda ister çevrimdışı olsun 24/7 kullanılabilir olacak ve aynı zamanda oyuncuların her restoranın gelir düzeyini artırması için mükemmel bir özellik. Bu sistem, tamamen yükseltildikten sonra tüm süreçleri otomatikleştirecek ve oyuncular, restoran zincirlerinin daha akıllı ve daha iyi çalışmasını sağlamak için daha özel özelliklerin kilidini açabilir. Tycoon sistemi önemli bir özelliktir ve aynı zamanda oyunu restoran yönetiminde ilginç ve eğlenceli hale getirmenin anahtarıdır.


Idle Restoran Kralı APK


Idle Restaurant Tycoon, bir oyuncunun bir restoranda yönetim yeteneğini sınırlamaz, aynı zamanda oyuncuların dünya çapında sayısız başka restoran açmasına da izin verir. Bu nedenle, oyuncunun itibarı büyük ölçüde artacak ve birçok yatırım kaynağı ortaya çıkacak ve oyuncuya birçok servet getirecek. Restoran zinciri sistemi, oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için birçok sürprizle karşılaşacak; restoran dekorasyon sistemi bile zamanla zenginleşecektir. Oyuncular ayrıca, restoranı daha basit ve daha rahat yönetmelerine ve kariyerlerini geliştirmek için hızla hareket etmelerine yardımcı olan birçok özel özellikle desteklenecek. Restoran yönetimi simülasyon sistemi diğer birçok oyunda ortaya çıktı. Bununla birlikte, Idle Restaurant Tycoon, derinlemesine oynanış ve oyuncuların keşfetmesi için çok sayıda aktivite varken hala öne çıkıyor. Oyun, oyuncuların ister uzakta ister çevrimdışı olsun gelir elde etmelerine yardımcı olan ünlü bir sistem olan Idle Tycoon özelliği ile birlikte gelecek. Dünyanın en büyük restoran zincirinin başkanı olma hissini yaşamak istiyorsanız, Idle Restaurant Tycoon bir kez denemeniz gereken bir deneyim olacaktır.


Idle Restoran Kralı İndir (MOD, Para Hilesi / Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun The Game of Life 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar