Last Hero Mega Hileli MOD APK [v3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Last Hero Mega Hileli MOD APK [v3.0] 1 Last Hero Mega Hileli MOD APK [v3.0] 2 Last Hero Mega Hileli MOD APK [v3.0] 3 Last Hero Mega Hileli MOD APK [v3.0] 4 Last Hero Mega Hileli MOD APK [v3.0] 5 Last Hero Mega Hileli MOD APK [v3.0] 6

Last Hero Mega Hileli MOD APK [3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli zombiler, ustalar ve düşmanlarla fethetmek ve savunmak için süper kahraman olarak oynayabileceğiniz çekim aksiyon oyunu.


Last Hero 3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki seçeneklere sahip olan mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:

  1. Aptal düşmanlar
  2. Rakiplerin anında öldürülmesi.
Last Hero gerçek bir roguelike atış oyunudur ve dünyayı kurtarmak için zombileri ve efendiyi yenmek ve savaşmak için bir kahraman olarak oynayacaksınız. Oyun, Android cihazlar için dinamik çekim ve aksiyonun mükemmel birleşimidir. Oyuncu, kahraman karakterinizi haritadaki konumlara göre kontrol edecek ve bir düşmanın kendisine saldırmak üzere olduğunu her algıladığında otomatik olarak vuracaktır. Oyun size heyecan verici, eğlenceli anların yanı sıra birçok yeni karışık duygu getirecek. Oyunu indirin ve onları yenip yenemeyeceğinizi görmek ve insanlığın düşüşünün gizemini ortaya çıkarmak için gücünüzü test edin.


Last Hero v3.0 MOD APK


Last Hero, en iyi geliştirilmiş oyun kurgusu ve her ayrıntısına kadar detaylandırılmış oyun içi savaş sistemi ile tüm çılgın aksiyon ve atış oyunu meraklılarını memnun edecek bir oyun olacak. Ölümsüzlerle yapılan her savaş, yalnızca en güçlü oyuncuların bu çetin savaşların üstesinden gelebileceği yepyeni bir mücadeledir. Oyuncular, zombileri yenerek ve seviyeleri geçerek karakterlerini yükseltme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca, ona düşmanları yok etmek ve kendi cephaneliğini geliştirmek için yeni beceriler de öğretebilirsiniz. Tüm seviyeleri geçin, zombilerle savaşın ve dünyayı kurtarın.


Last Hero 3.0 Para Hile Apk


Last Hero'da, zombiler arasından seçim yapabileceğiniz ve onlarla başa çıkabileceğiniz benzersiz mekanizmalara sahip 4 tür silah var. Her silahın farklı bir avantajı ve oyuncuların savaşmaya alıştıklarında göz önünde bulundurmaları gereken farklı güçlü ve zayıf atış oranları olacaktır. Zorluğun üstesinden gelebilmek için her oyun seviyesine uygun güçlü silahlar seçin. Her oyun ekranından sonra oyuncular yıldızlar gibi birçok ödül ve özellikle zombi kartları koleksiyonunun ödülünü alacaklar. Birçok seviyeyi geçtiğinizde, birçok zombi kartı toplayacaksınız ve bunları savaşmak için diğer eşyaları takas etmek ve satın almak için kullanabilirsiniz.


Last Hero Hile Apk


Last Hero'ı oynamak çok kolaydır. Karakterin hareket etmesini kontrol etmek için tek parmağınızla manipüle edin ve karakter düşmanla karşılaştığında otomatik olarak silahı ateşleyecektir; diğer oyunlar gibi ateş düğmesine basmanıza gerek yok. Oyun ekranında yukarı, aşağı, sola, sağa kontrol eden dairesel bir çerçeve olacak ve karakterin hareket etmesini kontrol etmek ve zombilerin mermilerinden ustaca kaçınmak için üzerine tıklamanız gerekiyor. Ayrıca oyun, oyuncuların sırayla düşmanı yenmek için kadrolarında seçim yapabilecekleri ve ayarlayabilecekleri çeşitli karakterler sunuyor.


Last Hero APK Son Sürüm indir


Last Hero her ekranında, kahraman karakteriniz birçok türdeki ölümsüz mücadeleye karşılık gelen birçok beceri öğrenecek. Ve oyuncular, tamamen oyunun otomatik sistemine bağlı olmayan birçok farklı yükseltme yönüyle savaşmak için beceriler seçmekte özgür olacaklar. Bu, oyuncu için heyecan yaratacak ve maçın zorlu mücadelelerinde hızlı durumlarla başa çıkma becerisi olan yaratıcılığı uyandıracak. Last Hero, acımasız hakimiyetleri altında olan bir dünyada zombilere karşı oynanan bir oyundur. Oyuncunun amacı, oyunun zorluklarının üstesinden gelmek için süper yüksek yeteneklere sahip güçlü ve güçlü bir ordu toplamaktır.


Last Hero'yu İndir (MOD, Aptal Düşmanlar / Tek Vuruş Hilesi)


Bir önceki android oyun Miraculous Ladybug APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar