Iron Marines Para Hileli MOD APK [v1.7.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Iron Marines Para Hileli MOD APK [v1.7.11] 1 Iron Marines Para Hileli MOD APK [v1.7.11] 2 Iron Marines Para Hileli MOD APK [v1.7.11] 3 Iron Marines Para Hileli MOD APK [v1.7.11] 4 Iron Marines Para Hileli MOD APK [v1.7.11] 5 Iron Marines Para Hileli MOD APK [v1.7.11] 6

Iron Marines Para Hileli MOD APK [1.7.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ödül kazananın yaratıcılarından Kingdom Rush destanının en sıra dışı rts çevrimdışı oyunu geliyor!


Iron Marines 1.7.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Bilim ve teknolojinin büyük adımlar attığı bu güne kadar, görünen o ki, evrende hala keşfedemediğimiz sayısız gizem var. Bu nedenle, boş alan konusu kapsamlıdır, film yapımcıları ve oyun geliştirme firmaları tarafından istismar edilerek istenen içeriğe sahip ürünler yaratılır. Ironhide Game Studio - Mobilde geliştirilen ilk RPG oyunlarından biri olan Kingdom Rush'ın babası da bu konuyla yakından ilgileniyor. Ve sonuç, Iron Marines çok geçmeden serbest bırakılmasıydı. Bu oyun, uzun süredir sattığımız uzaylı yaratıklar hakkında evren temasından farklı. Ironhide'ın bakış açısından, garip bir yaratık nasıl görünür?


Iron Marines v1.7.11 MOD APK


"Iron Marines" insanlarla uzaylı, gizemli yaratıklar arasındaki savaşta geçiyor. Gelecekte ama çok uzak olmayan bir gelecekte insanlar, insanlığın var olması için yeterli koşullara sahip bir gezegen buluyor. İnsanlar yakıttan yararlanmak ve bu yer için yeni bir yaşam geliştirmeye başlamak için buraya makineler getiriyor. Ancak sivil binaları bitirdiğinde uzun sürmedi, bir grup garip canavar yaklaşıyor. Yaşamın var olduğu yerleri yağmalamak ve yok etmek konusunda uzmanlaşmış, uzay canavarları olmaya konuk oluyorlar. İnsanlar onlarla savaşmalı, onları öldürmeli çünkü bir gün Dünya ayaklarıyla durdurulabilir ve acı verici harabeler bırakılabilir.


Iron Marines Para Hilesi


Iron Marines'e katılın; Komutan olacak, uzaylı yaratıkların istilasına ve yok edilmesine karşı hayatı koruyacaksınız. Iron Marines hem gerçek zamanlı bir strateji oyunu hem de bir Kule Savunma oyunudur. Asker toplama ve düşmanlara karşı savunma üsleri kurma göreviniz var. Üssünüzü korumak için savaş kuvvetleri geliştirme sürecini dikkatlice hesaplamanız ve akıllıca savaş taktikleri hesaplamanız gerekir.


Iron Marines Apk Hile


Düşmanlar geri çekilmeyecek, kuvvetlerinizi yok etmek için en gelişmiş silahlarla donatılmışlardır. O sırada, düşmanın ayak uyduramayacağı bir savunma yaparken, müstahkem bir savunma duvarı oluşturmak için geçmiş zamanda eğittiğiniz savaşçıları kullanın. Bu oyun oldukça taktiksel, generalleri kontrol etme ve ordunuzu yapma yeteneğine meydan okuyor. Yeni birlikler toplayın, savaş güçlerini eğitin ve değiştirin ve savunma kuleleri inşa edin, tehlikeli tuzaklar oluşturun ve düşmanları tuzaklara sürükleyin. Ancak bunları başarabilmek için oyundaki araziye ve haritalara aşina olmanız gerekiyor.


Iron Marines hile apk nasıl indirilir?


Düşmanın işgal ettiği 14 konuma karşılık gelen 14 haritayla aşamalı olarak savaşacaksınız. Her yerin farklı arazisi vardır, bu nedenle kazanmak istiyorsanız taktikleri esnek bir şekilde değiştirmeniz gerekecektir. Hikaye moduna ek olarak, İmkansız moduna da katılabilirsiniz. Bu mod da aynı oynanışa sahiptir, ancak yüksek zorluk seviyesine sahiptir, yeni zorluklar arayan profesyonel oyuncular için uygundur.


Marines apk


Iron Marines, aynı türdeki oyunlarla aynı keskin ve gerçekçi 3D grafiklere sahip olmasa da, oyuncular için mükemmel bir cazibe yaratırlar. Iron Marines, Kingdom Rush'a benzer sanat tarzı tasarımlar, hoş şekilli karakterler içeren bir 2D platformda geliştirildi. Kısacası, Iron Marines büyüleyici oyunlardır. Bunu yaşarsanız, kazanmak için taktiklerinizi ve gelişim yolunuzu düşünmek için zaman ayırmanız gerekecektir. Ama karşılığında, beyninizi daha fazla çalışması için harekete geçirmenize yardımcı olan unutulmaz bir deneyim yaşatır.


Iron Marines'i İndir (MOD, Tüm Karakterler / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Slugterra Slug It Out 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar