Heroes Strike Online Para Hileli MOD APK [v522]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Heroes Strike Online Para Hileli MOD APK [v522] 1 Heroes Strike Online Para Hileli MOD APK [v522] 2 Heroes Strike Online Para Hileli MOD APK [v522] 3 Heroes Strike Online Para Hileli MOD APK [v522] 4 Heroes Strike Online Para Hileli MOD APK [v522] 5 Heroes Strike Online Para Hileli MOD APK [v522] 6

Heroes Strike Online Para Hileli MOD APK [522] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Hiç süper güçler veya savaşçılarla uğraşmak zorunda kaldın mı?


Heroes Strike Online 522 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Harcandığında paranız azalmaz.
Heroes Strike Offline (Para Hilesi) Apk - Elbette biliyorsunuz Heroes Strike Offline ve Heroes Strike Games gibi dünyaca ünlü oyunlar yaratan yayıncı WolfFun, mobil oyuncularda hala yaygınlaşıyor ve her geçen gün artıyor. Dır-dir. Oyun zaten iOS platformunu destekliyor, Android platformuna yardımcı oluyor ve ücretsiz olarak indirmenize izin veriyor. 


Heroes Strike Online v522 MOD APK


Hiç süper güçler veya savaşçılarla uğraşmak zorunda kaldın mı? Heroes Strike Offline oyununda düşman birimlerini olabildiğince çok hayatta tutmak ve yok etmek hem dramatik hem de tehlikeli olacaktır. Öldür ya da öldür, Tamam demek istemiyorsan bu hiç hoş bir deneyim değil, korkunç. Böyle bir ölümle yüzleşmek için belirsiz bir hayat isteyen sıradan bir insan yoktur. Peki ya cep telefonunuzda gerçekleşen heyecan verici bir oyunsa? Filizlenme yoluyla acı çeken yıldızlar. Güzel bir oynanışa sahip Android işletim sistemine özel bir oyun, heyecan verici ve eğlenceli bir deneyim yaşamanızı sağlar.


Heroes Strike Online 522 Para Hile Apk


Oyuna katıldığınızda, kendiniz için herhangi bir karakter seçebileceksiniz. Size seçme özgürlüğü veren farklı yeteneklere ve güçlere sahip birçok rol vardır. Daha sonra oyuna diğer oyuncularla katılacak, savaş alanının her iki ucunda iki takıma ayrılacak ve rakipleri ortadan kaldıracak ve altın veya daha fazla grup gibi öğeler kazanacaksınız.


Heroes Strike Online APK İndir


Her birimin üç oyuncusu vardır ve her maç belirli bir süre ile sınırlıdır. Bu süre zarfında siz ve diğer oyuncularınız istediğiniz kadar yaşayacaksınız. Ama düşman ekibini yenmek istemiyor, ancak çimenlerde saklanarak düşmanın görüşünü veya duvarların arkasına saklanmaya çalışıyorsanız, düşmanı teknelerden çıkarın. Çok sık ölmemeye çalışın.


Heroes Strike Online Hile Apk


Gerçek zamanlı 3v3 Gerçek zamanlı savaş oyunu, takım arkadaşlarınızın hareket ettiği, tattığı ve hasarla başarılı bir şekilde başa çıktığı zengin bir deneyim sunar. Kimin daha iyi olduğunu görmek için 1v1 yalnız arkadaşlarınıza katılabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı oyun modu var ve asla kızmayacaksınız.


Heroes Strike Online Android oyun CLUB


Her oyundan sonra, altın para toplayacaksınız ve yeterli envantere sahip olduğunuzda, giderek daha fazla farklı beceriyle daha fazla dövüş satın alabilir veya çekişme becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir oyun olsa da, bu oyunda gerçek parayla satın alabileceğiniz birçok öğe var. Gelişmiş sporlar size bölgesel sıralamalarda ve dünya çapında sıralamalarda etkili bir oyuncu olmanın bonusunu veriyor, bu iyi değil mi? Ve daha hızlı güçlenmek için, oyunda ayrıca takımınızın stratejisini, savaş deneyimini ve takım dostu savaşları paylaşmanıza izin veren bir takım çalışması modu vardır.


Heroes Strike Online elmas hilesi


Çatışma Yıldızları kendilerini çok yeni ve heyecan verici bir karaktere dönüştürdüler - çok güzel chibi kavgası ile karikatür tarzı. Çok fazla esneklik ve taktik gerektiren savaşlar için uygun, farklı engelleri olan birçok harita var. Sesle oluşturulan her kare veya çizgi filmde, arka plandaki şarkı büyüleyicidir ve oyuncuya en güzel ve en etkileyici performansı verir. Brawl Stars oynayanlar için bağımlılık yapacaktır. Kahramanlar, özellikle arkadaşlarınızla savaşabildiğiniz zaman, kavga yıldızlarıyla aynı etkiye sahiptir. Zengin özellikleri, zengin karakter sistemi ve eşsiz ses grafikleri ile Heroes Strike, Android sahibi olduğunuzda sizin için mükemmel bir seçimdir.


Heroes Strike Online APK Para Hilesi


Ve çimlere atılan düşman bombalarına dikkat edin. Bu hareket sırasında onlara basmazsanız, size ne olacağını bileceksiniz. Her maçın sonunda çok sayıda yıldız savaşı kazanacak. Ve gittikçe daha değerli ödüller kazandıkça sıralamanız da yükselecektir. Oyun, taktikler, kaçınma becerileri ve iyi bir haritayı gözlemlemeyi gerektirdiğinden, bir "ölüm maçı" kazanabilmek için bu noktalara çok dikkat edin.


Heroes Strike apk - oyun indir club


Android platformlarının en popüler oyunlarından biri. Bu ünlü WolfFun tarafından üretilmiştir. Amacınız sahip olduğunuz arena içerisinde seçtiğiniz karakter veya takım ile düşmanlarınıza karşı savaşmaktır. Genel zorluklar ve oyun içindeki iyi bilinen sorunlar nedeniyle. Bu nedenle Mod Apk için Sınırsız Para Hilesi sunar.


Heroes Strike Online indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun House Flipper APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar